Gears of War 2

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب من امروز تمومش کردم اخرش خیلی ضایع تموم شد نفهمیدم از کجا اب اومد شهرو گرفت
اینو میذارن توی اسپویلر!
این هم جوابت:
اگه دقت کرده باشی توی بازی چند بار شهرو نشون میده که با اب محاصره شده و حالت جزیره هستش.و شهرو با یک سد از اب محفوظ کردن اما بعد از اون انفجار سد ها اسیب میبینه و اب شهر رو فرا میگیره.
شما فكر نميكنيد ممكنه بن بشيد؟!!!:confused:
من 1 هفتس گرفتم هنوز بازي نكردم!!:((
این موضوع توی تاپیک تموم شده حالا دوباره تو داری پیش میکشیش!
زوری که نیست فک میکنی بن میشی بازی نکن و منتظر باش تا ریلیز بشه و تا اون موقع هم میتونی سماغ بمکی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا كه خوشبحالتون . ما 360 خودمون را فروختيم و هنوز نتونستيم بگيريم هي امروز و فردا , ادم وقتي اين عكس را ميبينه.......!

w2oocy.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
همينطوري فروختم . تا يكي بهترش را بخرم از ترس سه چراغ قرمز كه ما هم دچار نشيم .
البته دو تا كنسول فروختم كه واقعا هم هيچ مشكلي نداشتن و خيلي خوب كار ميكردند . حالا ميخوايم يه تاريخ August به بعد ميتونيم پيدا كنيم يا نه .

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
اقایون من اون تیکه ای که دام ماریارو میکشه رو رد کردم یکمی جلوتر از اون تیکم چقدر مونده بازی تموم بشه دیروز بازی رو گرفتم . :confused: این که اگر با بازی کپی بازی کنیم بن میشیم و به لایو وصل نباشیم از کجا بن میشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sainsrow_ir

کاربر سایت
Jan 12, 2007
25
میخواستم بدونم اون آپدیتی که قرار بود با GEARS OF WAR 2 بیاد و این توانای را به ما بده که بازی ها را روی هار کنسول بریزیم حقیقت داره ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
تو دهن ماهی درياچه چه کنم¿
تو دهنش اول بايد اون 4 تا گوشت هايی که سرشون ابی هست رو بزنی بعد که سقشو ( معلوم نيست چيه حالا من يه چيزی گفتم ) باز کرد ، نارنجک بنداز داخلش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر