Gears of War 2

آدم و وسوسه ميكنيد بره از اون زير بازي و در بياره دوباره بازي كنه ها :d
الآن یه 1 ماهی هست که منم هر روز همین وسوسه رو دارم!
ولی سیل بازی های جدید اجازه نمی ده،همین حالا نزدیک به 20 تا بازی دارم که هنوز دست بهشون نزدم و برای عقب نماندن از قافله باید قید GEOW رو فعلاً بزنم.

بچه ها کسی می تونه اسم تمام شخصیت ها رو بنویسه ؟

از این کاملتر جایی پیدا نمیکنی !:biggrin1:
Adam Fenix
spacer.gif

Anthony Carmine

Anya Stroud

Augustus Cole

Benjamin Carmine

Chairman Richard Prescott

Chaps

Colonel Victor Hoffman

Damon Baird

Dizzy Wallin

Dominic Santiago

Franklin

General RAAM

Jack

Locust Queen

Marcus Fenix

Maria Santiago

Skorge

Tai Kaliso

دوستان یه جای بازی گیر کردم لطفا کمک کنید!
اوایل بازی هستم!یه جایی هست تو مرحله دوم که سوار ماشین سنگینیم و تیربار داریم!
همونجا یه دونه از این ماشین سنگین های دشمن میاد و باهاش می جنگیم!می رسیم به پل!اما از پل می افیتم پایین!
باید بپرم بیرون یا باید بپرم تو اون ماشین سنگین دشمن؟
چطوری بپرم تو ماشین دیگه؟

میزنم!دیگه هیچ کس نیست که بزنم!اما با ماشینمون می افیتم پایین و ماشین بقلی از رو پل رد میشه!
شما مطمئنی که راننده رو هم میزنی!؟:confused:
راننده پشت یه پنجره ی شیشه ایه کوچیک هست که اول کمی زمان میبره که شیشه بشکنه بعد باید راننده رو بزنی!
اگه این کارو میکنی و بازم می افتی که...یحتمل باگه!!:biggrin1:

میزنم!دیگه هیچ کس نیست که بزنم!اما با ماشینمون می افیتم پایین و ماشین بقلی از رو پل رد میشه!
تا یک جایی باید افرادی که میان بالا را بزنی,بعد که می گه داریم به پل می رسیم,باید راننده ی ماشین بقلی را بزنی!یه کمی دقت کن تو یه کابین جلویی ماشین.اونو باید بزنی که اون یکی ماشینه سقوط کنه و ما رد شیم.

تا یک جایی باید افرادی که میان بالا را بزنی,بعد که می گه داریم به پل می رسیم,باید راننده ی ماشین بقلی را بزنی!یه کمی دقت کن تو یه کابین جلویی ماشین.اونو باید بزنی که اون یکی ماشینه سقوط کنه و ما رد شیم.
ها فهمیدم!
ممنون از TCSCELL و <{ALTAIR}>

آقا یه جا موندیم خفن رو اعصابه!
یه جا هست تو یه مرحله که زنه تو بلند گو حرف میزنه!بعد میرسیم به همون زنه یا همون ملکه که تو کمرش یه چیز هایی هست حرکت می کنه!
بعد اون نوچش رو میفرسته طرفمون اونم میزنه لوستر رو میاره پایین!بعد با اون سلاحه نیزه مانندش میاد طرفمون بعد ما هم اره ی اسلحه رو روشن می کنیم و حمله اش رو دفع می کنیم!یکم دیگه می گذره میاد یه ستون رو میندازه پایین و میاد طرفم و دوباره با اون سلاحش میاد بکوبه تو سرم اما با اره رفاع می کنم یکمی اما نمیشه یعنی اول رفاع می کنه بعد میزنه زیر پام و سلاحش رو میکنه تو شکمم و فاتحه ...
چی کار کنم اینجا؟از دستش فرار کنم تا نیاد پیشم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!
راستی اینجا مرحله آخره؟

آقا یه جا موندیم خفن رو اعصابه!
یه جا هست تو یه مرحله که زنه تو بلند گو حرف میزنه!بعد میرسیم به همون زنه یا همون ملکه که تو کمرش یه چیز هایی هست حرکت می کنه!
بعد اون نوچش رو میفرسته طرفمون اونم میزنه لوستر رو میاره پایین!بعد با اون سلاحه نیزه مانندش میاد طرفمون بعد ما هم اره ی اسلحه رو روشن می کنیم و حمله اش رو دفع می کنیم!یکم دیگه می گذره میاد یه ستون رو میندازه پایین و میاد طرفم و دوباره با اون سلاحش میاد بکوبه تو سرم اما با اره رفاع می کنم یکمی اما نمیشه یعنی اول رفاع می کنه بعد میزنه زیر پام و سلاحش رو میکنه تو شکمم و فاتحه ...
چی کار کنم اینجا؟از دستش فرار کنم تا نیاد پیشم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!
راستی اینجا مرحله آخره؟
نه اخراشه!
اونجا هم کار خاصی نباید بکنی فقط همون مقاومت! تند تند B رو بزن...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or