Gears of War 2

بچه ها این بازی چند ساعت گیم پلی داشت ؟
پ.ن : می خوام ببینم سطح بازیم در چه حده :دی

چیزی حدود 10 الی 12 ساعت گیم پلی داره .
در مورد بازی هم بگم مونده به سلیقه ی خودت ولی از نظر من توی بازی های اکشن و سریع و درگیر کننده بهتر از سری GEARS نمیتونی پیدا کنی .

ممنون
ولی انگار منظورمو از جمله ی دوم نگرفتید .
من این بازی رو تموم کردم . خواستم بدونم که مدت زمانی و که من این بازیو انجام دادم با زمان Normal چقدر فاصله داره ;)

سلام
من این بازی رو فقط میتونم تا پایان مرحله ازمایشی ترن بازی کنم یعنی همون اول بعد یه ارور گیم میده که توش چندتا گزینه در مورد ساپورت نرم افزاری و ریستارت کنسول و مراجعه به سایت ایکس باکس و بعد که اوکی رو میزنم دستگاه ریست میشه...
مشکل چیه و چطور حل میشه؟

دیسکت مشکل داره باید عوض کنی..

ممنون
ولی انگار منظورمو از جمله ی دوم نگرفتید .
من این بازی رو تموم کردم . خواستم بدونم که مدت زمانی و که من این بازیو انجام دادم با زمان Normal چقدر فاصله داره ;)

بستگی داره

مثلا اگر بخوای پلاک ها رو پیدا کنی شاید 20 ساعت هم طول بکشه.. ولی 9 ساعته بری خوبه.. حالا تو چقدر رفتی..

دوستان من اونجا که میریم تو دهن یه اژدها(یا یه چیزی مثل اژدها)گیر کردم چون 4 تا چیز تو دهن اژدها هست که وقتی سفید میشه ما بهشون تیر میزنیم و اژدها یه کارهایی میکنه که نمیدونم من باید چیکار کنم:-"
PLEACE HELP ME!

دوستان من اونجا که میریم تو دهن یه اژدها(یا یه چیزی مثل اژدها)گیر کردم چون 4 تا چیز تو دهن اژدها هست که وقتی سفید میشه ما بهشون تیر میزنیم و اژدها یه کارهایی میکنه که نمیدونم من باید چیکار کنم:-"
PLEACE HELP ME!
اژدها ؟:دی ماهی بود:دی البته ماهی گپی نبود ها :دی
وقتی میری تو دهنش با اسلحه بزن تو اون شاخک های سفید و ابی وقتی تموم شد وسط دهنش یه چیزی باز میشه مثل...:دی چطور بگم! یه چیز باز میشه دیگه:دی اون وقت یه نارنجک پرت کن توش:) بعد پرتت میکنه بیرون...3 بار اینکار رو انجام بدی الفاتحه!!

اژدها ؟:دی ماهی بود:دی البته ماهی گپی نبود ها :دی
وقتی میری تو دهنش با اسلحه بزن تو اون شاخک های سفید و ابی وقتی تموم شد وسط دهنش یه چیزی باز میشه مثل...:دی چطور بگم! یه چیز باز میشه دیگه:دی اون وقت یه نارنجک پرت کن توش:) بعد پرتت میکنه بیرون...3 بار اینکار رو انجام بدی الفاتحه!!
آقا دمت قیژ:biggrin1:
من ماهی(اژدها:دی)رو با یه نارنجک کشتم:o:blink1:

بله من روی Casual بازی رو میخوام تموم کنم و روی NORMAL برم Achivemens ها رو بگیرم و وقتی حرفه ای شدم روی HARD بازی رو تموم کنم(آدم هرچقدر هم GEOW بازی کنه سیر نمیشه:دی)
دوستان این بازی CHEAT هم داره؟!

GOD OF BOG 2 تقدیم میکند

این بازی یکی از بزرگترین و بهترین بازی های هست که برای XBOX 360 ساخته شده و طرفدارهای بیشماری هم در سرتاسر جهان داره..

قسمت لایو این بازی هم طرفداری های خیلی زیادی داره به طوری که روزانه بیش از یک میلیون نفر این قسمت رو بازی میکنن..

ولی متاسفانه این بازی در قسمت لایو مشکلات خیلی زیادی داره که عمده ترین اون هم مربوط به باگ های بازی هست که خیلی عجیب به نطر میرسه..

این بازی دارای هزاران باگ مختلف هست که باور کردنش برای گیمرها غیر ممکنه..!

چون قسمت لایو این بازی بیشتر رقابتی هست و همه دوست دارن برتری خودشون رو به دیگران ثابت کنند.. بعضی از این باگ ها مستقیما رویه برتری بعضی ها تاثیر میگزاره..

آخرین باگی که تعجب همگان رو برانگیخته مربوط به نحوه امتیازات در قسمت Public هست که باعث شده تمام محاسبات امتیازی این بخش رو بهم بریزه و دیگه همه رو برای این بازی نا امید کنه..

این باگ به طوری هست که شما خیلی راحت میتونید با انجام دو سه بازی امتیاز های رو کسب کنید که حتی بزرگترین گیمر GEOW هم طی 1 ساله نتونه این امتیاز ها رو بگیره.!!!!!!!!

عکس ها که امروز میگزارم گواه بر این حقیقت تلخ هست.. که هنوز MS نتونسته کاری انجام بده..

1254962872.jpg

1254903625.jpg

1254889741.jpg

1254868690.jpg

1254925919.jpg

1254888550.jpg

1254884453.jpg

1254947230.jpg

همینطور که میبینید امتیازها به قدری خنده دار هست که باور کردنش غیر ممکنه..

حداکثر امتیازی که تو بخش Wingman در یک بازی میشه گرفت 3000 هست که این یارو رقمی فوق عجیب 12399966 رو گفته..!!!

بعضی ها هم اینقدر امتیاز گرفتن که دیگه منفی نشون میشده..!!

این باگ ها همیشه بوده و MS هم همیشه کوچکترین نظارت رو داشته که واقعا جای تاسف داره..

همون بهتر که اینطوری شُد ... :-"
قبل از اینکه این اتفاقات بیفته هم نفرات 1-2 هر کدوم از LeaderBoard ها(Wingman -Warzone و ...) با Glitch و ... اومده بودن بالا، نمونه اش جناب GHOS7 که قبلا نفر اول Wingman بود تو هر مسابقه ایی شرکت میکرد مطمئنا برنده میشد ( حتی اگه Host هم نبود) با Glitch هایی که ما متاسفانه بلد نیستیم(:biggrin1:) ... حداقل اینجوری هر کسی LeaderBoard رو ببینه میفهمه نفرات اول با تقلب اومدن بالا اما خیلیا وقتی آمار GHOS7 رو میدیدند فکر میکردن "اوه اوه یارو عجب بازیکن شاخیه" در صورتی که تمام آمارش با 1000 جور تقلب و ... بدست اومده بود.

همون بهتر که اینطوری شُد ... :-"
قبل از اینکه این اتفاقات بیفته هم نفرات 1-2 هر کدوم از LeaderBoard ها(Wingman -Warzone و ...) با Glitch و ... اومده بودن بالا، نمونه اش جناب GHOS7 که قبلا نفر اول Wingman بود تو هر مسابقه ایی شرکت میکرد مطمئنا برنده میشد ( حتی اگه Host هم نبود) با Glitch هایی که ما متاسفانه بلد نیستیم(:biggrin1:) ... حداقل اینجوری هر کسی LeaderBoard رو ببینه میفهمه نفرات اول با تقلب اومدن بالا اما خیلیا وقتی آمار GHOS7 رو میدیدند فکر میکردن "اوه اوه یارو عجب بازیکن شاخیه" در صورتی که تمام آمارش با 1000 جور تقلب و ... بدست اومده بود.

حسین جان در این که این بازی گلیچ خالی هست شکی نیست ولی خدای نمیشه ارزش بعضی از گیمرهای معروف این بازی رو کم کرد..

من خودم یک بار با همین GHOS7 و 2 بار هم با IRISH بازی کردم که خدای باید بگم که گلیچ نکرده ترکوندن منو تازه یک بار که با IRISH بازی کردم خودم هاست بودم که بازهم بازی رو باختم..

حسین جان در این که این بازی گلیچ خالی هست شکی نیست ولی خدای نمیشه ارزش بعضی از گیمرهای معروف این بازی رو کم کرد..

من خودم یک بار با همین GHOS7 و 2 بار هم با IRISH بازی کردم که خدای باید بگم که گلیچ نکرده ترکوندن منو تازه یک بار که با IRISH بازی کردم خودم هاست بودم که بازهم بازی رو باختم..

در مورد GHOS7 بگم که ایشون نمیدونم دیسک بازی رو تغییرات توش داده - Glitch کرده یا نه ولی اگه شما با Bot های بازی کرده باشید میدونید که Bot ها یه حالت Auto Aim دارن یعنی نشونه ی تفنگشون روی دشمن قفل میشه و برای همین هم هست که Bot های Insane کلا آدم رو سرویس میکنن ... اگه بعد از مردن تو Public زاویه ی دوربین رو ببرید روی GHOS7 (در صورتی که تو بازی باشه) کاملا متوجه میشین که ایشون هم دقیقا مثل Bot ها Auto Aim دارن و مثلا زاویه دیدشون یه سمت دیگه ست ولی تمام تیر هاشون به شما میخوره (یه جورایی چشم بسته دیگه:biggrin1:) یعنی حتی اگه Delay هم داشته باشه خیلی راحت میتونه با AA شما رو بُکُشه.:biggrin1:

IRISH هم گلیچ نکرده و تمام امتیازاتش رو خودش بدست آورده ولی خداییش خیلی نوبه :biggrin1: من که باهاش چند باری بازی کردم کلا تمام بازیکن ها رو Melee+ShotGun میکرد :biggrin1:

آقا لايو اين بازي واقعا فوق العاده و منحصر به فرد هستش ! ديشب رفتم بازي كنم بعد از مدت ها ديدم رنكم 1 شده ! 24 يا 25 بودم فكر كنم ! واقعا خسته نباشن !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or