شایعه Gears Of War 2 برای PC ؟!

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
تا وقتی کامیونیتی گیم پی‌سی هر پورتی رو بعد از N سال تُف کنند تو صورتشون و باز هم برند بخرند، همچنان بخش مرده دنیای گیم باقی می‌مونند. حالا چه GeOW 2 باشه چه RE4 چه هرچی.
RE4 که رسمی نبود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خُ من یه نفس عمیق کشید و یه لیوان ***** هم نوش جان کردم و باز میگم این تصاویر مربوط به آنونس نسخه جدید Unreal Engine 3 هستن که در GDC سال 2008 در کنفرانس ماکروسافت نمایش داده شد. که اگرم نباشه که هست، خیلی خیلی شبیه اون چیزی که Epic نمایش داد.
درهرحال چه حق با من باشه چه شما اشتباه کرده باشی، بود و نبود این بازی روی ps3 یا psVita یا pc یا mac یا هر پلتفروم دیگه ی برام اهمیت نداره :D.

خب الان که یه نفس عمیق کشیدی من خیلی راحت بگم که این تصاویر مربوط به GDC سال 2008 نیست !:D این محیطها یه محیط جدیده . اگر هست منبع بده تا من خودم اینجا شخصا بگم
تاپیک را اشتباه کردم زدم :D
حالا چون برات اهمیتی نداره روی کدوم پلتفرم بیاد باید من تاپیکش را نزنم ؟:D اصلا دلیل گیر دادن چیه ؟!

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
احتمال زیاد مربوط میشه به فلش بک های Gears3 ! /:)
پ.ن : کسایی که سکانس اولیه ی Gears3 Leaked Campaign رو دیده باشن یه شباهت هایی می بینن . در ضمن تو یکی از تریلر های اخیر Dom با همون یونیفرم قدیمی دیده میشه . تو یکی از همین تصاویری که فرخ گذاشت هم اگه به فرم و کیفیت اون 2 تا درخت نگاه کنین خیلی از Gears2 بالاترِ و بیشتر به Gears3 می خوره ! ( اگه بخواد رو PC بیاد پورت میشه با یه سری امکانات و مراحل اضافی ولی با همون انجین قدیمی ! )

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
فکر کنم حق با Fratos باشه :d چون من تو Gears2 که همچین محیط خوش رنگو لعابی رو ندیده بودم! مگه اینکه از اول بسازنش با مراحل اضافه که اونم الان غیر ممکنه(اپیک مسئول ساخت Gears3 هست:d) دوستانی هم که می گند برای PS3 لطف کنند اول GOWیاUNCHARTED یا حتی INFAMOUSی چیزی به ما بدند بعد ما یه فکری به حالشون بکنیم:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
gears 2 رو PC؟ نخندونید ما رو:d با عقل ناقص من که جور درنمیاد.شاید Mod ی چیزی باشه.یا حتی با UDK ور رفته باشن ملت همچین چیزی بیرون داده باشن

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
همین الان تو سایت هیتلر شده ای بودم که صفحه قبلی گذاشتی !

اصلا متن خبر رو خوندی ! چون زیرش ی کوچولو نوشته pc پس پی سی شد تموم شد رفت !

این خبر fake و شایعه ای بیش نیست .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
احتمال زیاد مربوط میشه به فلش بک های Gears3 ! /:)
پ.ن : کسایی که سکانس اولیه ی Gears3 Leaked Campaign رو دیده باشن یه شباهت هایی می بینن . در ضمن تو یکی از تریلر های اخیر Dom با همون یونیفرم قدیمی دیده میشه . تو یکی از همین تصاویری که فرخ گذاشت هم اگه به فرم و کیفیت اون 2 تا درخت نگاه کنین خیلی از Gears2 بالاترِ و بیشتر به Gears3 می خوره ! ( اگه بخواد رو PC بیاد پورت میشه با یه سری امکانات و مراحل اضافی ولی با همون انجین قدیمی ! )
خیلی بعیده !!!
با یه نگاه اجمالی کاملاً مشخصه این تصاویر مربوط به قبل از آپدیت ue 3 هست ،به نورپردازی و سایه زنی توجه کن ؛ دقیقاً مثل گیرز 2 ـه !!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تا وقتی کامیونیتی گیم پی‌سی هر پورتی رو بعد از N سال تُف کنند تو صورتشون و باز هم برند بخرند، همچنان بخش مرده دنیای گیم باقی می‌مونند. حالا چه GeOW 2 باشه چه RE4 چه هرچی.
اول اینکه پورت شماره اول این بازی از بهترین پورت های کنسولی تاریخ بازی ها بود و به بهترین شکل ممکن صورت گرفته بود
بعد اگه پورت های آشغالی کنسولی روی PC فروش می رفت که سازنده ها از اول نسخه PC رو منتشر می کردن و تاخیر نمینداختن!
به شخصه اگه بیاد با اینکه بازی رو دو بار تموم کردم باز یه بار دیگه هم میرم چون واقعا بازی خوبیه و ارزش این رو داره که با گرافیک بهتر و یه سری مراحل اضافی رفت ولی شات ها به نظر میاد مربوط به همون تک دمو باشه چون توی اون دمو هم مارکوس تنها بهمین شکل توی محیط های مختلف نشون داده شد و اگه بازی بود باید یه دو نفر هم باهاش می بود و یا حداقل چند تا لوکاست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همین الان تو سایت هیتلر شده ای بودم که صفحه قبلی گذاشتی !

اصلا متن خبر رو خوندی ! چون زیرش ی کوچولو نوشته pc پس پی سی شد تموم شد رفت !

این خبر fake و شایعه ای بیش نیست .
من نفهميدم چي گفتي رضا ..
يني چي؟

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
کوروش خبر اصلا راجب pc شدن بازی نبوده راجب قراردادیه که بین epic و ی publisher دیگه هست برای pack جدید یا ی همچین چیزی از gow به قیمت 69.9 یورو .
البته من به شخصه از pc شدن این بازی استقبال می کنم چون هیچ وقت سر امثال این بازی ها به pc خیانت نکردم برم سراغ کنسول :d .

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اول اینکه پورت شماره اول این بازی از بهترین پورت های کنسولی تاریخ بازی ها بود و به بهترین شکل ممکن صورت گرفته بود
بعد اگه پورت های آشغالی کنسولی روی PC فروش می رفت که سازنده ها از اول نسخه PC رو منتشر می کردن و تاخیر نمینداختن!

او ببخشید هانی وارد ساحت مقدسه شدم دوباره؟ یعنی واقعا فکر میکنی با این هزینه و زحمتی (!) که پورت کردن‌ها داره برای شرکت‌ها، اونقدر نمیفروشه که یه پول خوبی خورده باشن از کنارش؟ و گیمری که میره میخره اون پورت رو، نشون میده لیاقتش هم پورت شیش ماه تاخیره. پورت آشغالی کنسولی رو PC اگه فروش نمی‌رفت هیچوقت صورت نمیگرفت.

Sinab

کاربر سایت
Aug 7, 2011
6
حالا راست و دروغ این خبرو کاری ندارم، کاش یه روزی این بازی برای PC هم بیاد. کلیف، حیف این همه ارزش و احترامی که برات قائلم!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به شخصه اگه بیاد با اینکه بازی رو دو بار تموم کردم باز یه بار دیگه هم میرم چون واقعا بازی خوبیه و ارزش این رو داره که با گرافیک بهتر و یه سری مراحل اضافی رفت ولی شات ها به نظر میاد مربوط به همون تک دمو باشه چون توی اون دمو هم مارکوس تنها بهمین شکل توی محیط های مختلف نشون داده شد و اگه بازی بود باید یه دو نفر هم باهاش می بود و یا حداقل چند تا لوکاست
بعله اون که پورتش محشر بود ! فقط اینقدر داغون پورت کرده بودن که قوی ترین سیستمهای اون زمان جلوش میزاییدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر