GEARS OF WAR در آینده نزدیک بر روی PS3 نخواهد آمد

mohammd007

کاربر سایت
gow3-150x150.jpg

Cliff Blezsinski از استدویو EPIC طی ګفت و ګویی این نکته رو متذکر شده که Gears of War در آینده نزدیک روی PS3 منتشر نخواهد شد.
منبع می ګوید که طی هفته ګذشته اون ها موفق شدند که با کلیفی ګفت و ګویی داشته باشند و در طی آن خبر های جدیدی از Bullet Storm و موضوعات مختلفی همچون اینکه ممکنه GeOF روی PS3 بیاید یا نه بحث کنند.

او ګفت:
I don’t think it’s going to happen anytime soon
من فکر نمی کنم این اتفاق در آینده نزدیک بیفته!!!
I think our current set with Microsoft dictates that for us internally it makes more sense for Gears to remain a 360 franchise for the foreseeable future…plus I don’t like the PlayStation 3 controller.
من فکر می کنم در حال حاضر قرار داد داخلی ما با ماکروسافت نشون می ده که این فرانچیز روی کنسول ماکروسافت در آینده باقی بمونه .همچنین من به کنترل PS3 علاقه ای ندارم.
هر کسی اشکالی از ترجمه دید به من بګه.

به نقل از:N4G
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward
عجب تحلیل باحالی !
خود شما خبر گداشتی که به این زودی ها روی کنسول PS3 نمیاد ! بعد تحلیل میکنی که نسل بعد میاد ؟ اگه اومدنی باشه طبق خبری که خودتون ترجمه کردید رو PS3 میاد جایی از خبر هم من نیگا کردم ندیدم نوشته باشه Next-Gen Console سعی کنید کمتر به تجزیه و تحلیل ها عجیب غریب بپردازید !

اون خبر بود این تحلیل من.
۱-به نظرت باید با هم نسبتی داشته باشند؟؟
۲-هر کسی خبر می ذاره یعنی اون رو قبول داره؟؟؟
۳-من نمی تونم درباره خبر خودم نظرم رو بدم؟؟
مرسی بابت خبر.

اما اینو بدونید حتی اگر هیلو هم روزی روی ps3 بیاد،geow عمرا نمیاد:dیعنی تا این حد غیرممکن هست

بار ها ګفته شده اګر من اشتباه نکنم این عنوان ۳ شماره اش در انحصار ماکرو هست!!بعد از اون اپیک می تونه توی شماره ۴ داشتان بازی رو قرار بده و برای PS3 از شماره ۴ شروع کنه!!
حتی ممکنه مثل NGS۲ بشه که فکر می کنم ناشر NG2 هم ماکرو بود ولی NGS2 روی PS3 اومد.

آخرین ویرایش:
بار ها ګفته شده اګر من اشتباه نکنم این عنوان ۳ شماره اش در انحصار ماکرو هست!!بعد از اون اپیک می تونه توی شماره ۴ داشتان بازی رو قرار بده و برای PS3 از شماره ۴ شروع کنه!!
حتی ممکنه مثل NGS۲ بشه که فکر می کنم ناشر NG2 هم ماکرو بود ولی NGS2 روی PS3 اومد.
ماجرای NG2 خیلی فرق میکرد. اونجا مایکروسافت فقط نقش یه پخش کننده رو داشت یعنی مسئول پخش بازی تو دنیا بود. ناشر اصلی بازی و هزینه کننده برای ساخت بازی نبود، بعدم اون زمان خیلی بحث سر انحصاری زمانی بودن بازی بود، مایکروسافت با این سیاست میخواست شایعات رو خفه کنه.

وگرنه یکی یا دو عنوان مایکروسافت هم توسط SE عرضه شده اگر اشتباه نکنم.

نمونه بارز بازی هم Mass Effect هست که هیچ وقت برای PS3 ساخته نشد.

به نظر من با این صحبت امکان امدنش بیشتر هستش به حال من که فرقی نداره من نشستم بازی کردم .

برای این میگم امکانش هستش برای این که از استدیو اپیک چند وقت پیش که کنفرانس معرفی NGP بود گفتن NGP جون میده برای Grow برای همین نمیشه که grow
روی PSP جدید بیاد در حالی که برای هیچ کنسول سونی این بازی نیومده برای همین امکانش هستش حالا اسمش هم امکان داره تغییر کنه مثل NGS برای این که هیچ کدام از IP های این بازی ها مال ماکروسافت نیست .

اینم که میگه قرار داد داریم برای نام 3 نسخه هستش حالا اگه اونم بیاد مثل NG S بیاد یه ترد تهش اضافه کنه انم میتونه .

نمونه بارز بازی هم Mass Effect هست که هیچ وقت برای PS3 ساخته نشد.

بجاش نسخه ای که شماره 2 هستش امد تمام مپ پک ها رو داره دوم داستان یک رو هم شرح داده .

این جوری هم نبوده که کسی که شمارش رو روی PS3 گرفته باشه کلا ندونه ME چی هستش که مجبور بشه بره نسخه 1 رو روی 360 بازی کنه .

آخرین ویرایش:
به نظر من این عنوان مولتی خواهد شد ولی ممکنه در نسل بعد.

Geow توی این نسل کلآ تموم میشه. اونوقت چجوری نسل بعدی روی PS3 بیاد ؟! درسته کلیفی توی بعضی صحبتاش گفته که ممکنه DLC هاش به نسل بعد کنسول مایکروسافت راه پیدا کنه ولی این که Geow بخواد روی PS3 بیاد مثل این میمونه که بگیم Uncharted میخواد روی 360 پورت بشه که اصلآ فکر کردن به این موضوع هم خنده دار به نظر میاد !

• Like
Reactions: гадюка
به نظر من با این صحبت امکان امدنش بیشتر هستش به حال من که فرقی نداره من نشستم بازی کردم .

برای این میگم امکانش هستش برای این که از استدیو اپیک چند وقت پیش که کنفرانس معرفی NGP بود گفتن NGP جون میده برای Grow برای همین نمیشه که grow
روی PSP جدید بیاد در حالی که برای هیچ کنسول سونی این بازی نیومده برای همین امکانش هستش حالا اسمش هم امکان داره تغییر کنه مثل NGS برای این که هیچ کدام از IP های این بازی ها مال ماکروسافت نیست .

اینم که میگه قرار داد داریم برای نام 3 نسخه هستش حالا اگه اونم بیاد مثل NG S بیاد یه ترد تهش اضافه کنه انم میتونه .

بجاش نسخه ای که شماره 2 هستش امد تمام مپ پک ها رو داره دوم داستان یک رو هم شرح داده .

این جوری هم نبوده که کسی که شمارش رو روی PS3 گرفته باشه کلا ندونه ME چی هستش که مجبور بشه بره نسخه 1 رو روی 360 بازی کنه .
می گه Ip نسخه 1 و 2 و 3 GEOW تحت مالکیت مایکروسافته! قضیه NG هم فرق می کنه!
دیگه با شماره سوم به نظرم نسخه Geow تو این نسل پیچیده میشه! نهایتش بعدش یه Geow Kinect بیاد! پس عرضه یه Geow برای PS3 منتفیه! در ضمن هر چی فکر می کنم زیاد کنترلر ظریف PS و NGP زیاد به سری Geow نمی خوره! قبلا هم کلیفی در مورد Geow 2 حرفهای دو پهلو زیاد زد ! به نظرم فقط برای جو سازی و هایپ و... و ببینه بازیش بین فن ها کنسول های دیگه چقدر ارزش پیدا کرده و چقدر بازتاب پیدا می کنه! فکر کنم حالا نشسته کامنت های این فن ها رو داره می خونه و حــال می کنه عجب بازی شاخی ساخته!:d

این که Geow بخواد روی PS3 بیاد مثل این میمونه که بگیم Uncharted میخواد روی 360 پورت بشه که اصلآ فکر کردن به این موضوع هم خنده دار به نظر میاد !
IP آنچارتد متعلق به سونی هست اما گیرز ماله اپیک.

دوستان مثل اینکه هنوز نمیدونند فرق بازی هایی که ip مال شرکت first party با third party فرق میکنه ! uncharted مال خود سونی هستش ! ولی gears برای اپیک هست و اونا هستند که تصمیم میگیرند برای چه شرکتی بازیشون رو منتشر کنند ! که سر نسخه دوم هم گفته بودند که ما با همکاری با مایکرو راضی هستیم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or