GEARS OF WAR در آینده نزدیک بر روی PS3 نخواهد آمد

mohammd007

کاربر سایت
gow3-150x150.jpg

Cliff Blezsinski از استدویو EPIC طی ګفت و ګویی این نکته رو متذکر شده که Gears of War در آینده نزدیک روی PS3 منتشر نخواهد شد.
منبع می ګوید که طی هفته ګذشته اون ها موفق شدند که با کلیفی ګفت و ګویی داشته باشند و در طی آن خبر های جدیدی از Bullet Storm و موضوعات مختلفی همچون اینکه ممکنه GeOF روی PS3 بیاید یا نه بحث کنند.

او ګفت:
I don’t think it’s going to happen anytime soon
من فکر نمی کنم این اتفاق در آینده نزدیک بیفته!!!
I think our current set with Microsoft dictates that for us internally it makes more sense for Gears to remain a 360 franchise for the foreseeable future…plus I don’t like the PlayStation 3 controller.
من فکر می کنم در حال حاضر قرار داد داخلی ما با ماکروسافت نشون می ده که این فرانچیز روی کنسول ماکروسافت در آینده باقی بمونه .همچنین من به کنترل PS3 علاقه ای ندارم.
هر کسی اشکالی از ترجمه دید به من بګه.

به نقل از:N4G
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward
اون وقت نقطه ی قوت سونی برای پیروزی در این نسل چه چیزی هستش ؟ :d با همون First Party برنده شد رفت ؟
چی میگی..؟ الان 5 ساله تو ماکروسافت به خاطر موفقیت های 360 عروسی هست..
مگه موفقیت فقط به ساخت بازی های انحصاری بر میگرده..؟ سونی با این همه انحصاری که از در و دیوار داره میریزه و این همه سابقه چی کار کرد..؟ هنوز بعد از 5 سال زیر ماکروسافته
خب دیگه بحث سر همینه!
من نمیگم 360 موفق نبوده بلکه ترکونده تا اینجا.ولی این حرف خود ماکرو بود که میگفت 360 بهتر از PS3 میفروشه و بالاتر از اون قرار میگیره.هر سال اختلاف اینا کم و کمتر میشه و احتمال اینکه تا پایان 2011 کنسول ماکرو جا بمونه خیلی زیاده به خاطر همون بازیهای انحصاری سونی که به قول شما از در و دیوار داره میریزه!

یکی از بچه ها گفت PS3 می کشه گیرز را و شما مسخره اش کردید.ولی واقعا اگر GeOW بره رو PS3,نصف کیفتش را از دست ی ده.اینو همه خوب می دونیم که Unreal engine چه جوری رو PS3 جواب می ده.چه خود اپیک,چه شرکت دیگه,این موتور رو PS3 فاجعه هست.

یکی از بچه ها گفت PS3 می کشه گیرز را و شما مسخره اش کردید.ولی واقعا اگر GeOW بره رو PS3,نصف کیفتش را از دست ی ده.اینو همه خوب می دونیم که Unreal engine چه جوری رو PS3 جواب می ده.چه خود اپیک,چه شرکت دیگه,این موتور رو PS3 فاجعه هست.
نه بابا, شوخی میکنی! این همه بازی با این موتور روی PS3 هم فاجعه بودند.

معلوم نیست این Blezsinski چه مشکلی با دسته PS3 داره؟
اون اولام که Gears (نسخشو یادم نیست:d) اومده بود تو یک گفت و گویی گفته بود از دسته PS3 بدم میاد:|
فکر کنم از نحوهه قرار گرفتن شوک ها بدش میاد:)
در ضمن عمرا این عنوان رو PS3 بیاد:dچون چهارشنبه سوری تو ایکس باکس اکلیل سرنج میزارو میترکونمش:d

بابا ps 3دارا چشمتونو از رو این یکی دیگه ور دارید:دی (خودتون اندازه هیکل من انحصاری دارید!خداییش انحصاریاتون هم حرف نداره!)منم موافقم این بازی نباید بیاد رو 3(فن بازی در نمیارم بخدا یه ذره فکر کنید میبینید!)

اصلا 1% هم امکان نداره برای ps3 بیاد :)

Microsoft بیاد انحصاری جدید بده بیرون خیلی براش بهتر تموم میشه تا gears of war رو بخواد بده روی ps3:d

البته هایپش رو نه تبلیغاتش رو میگم .;)
هایپ همون تبلیغاته دیگه. فقط چون یه سری از دوستان در OPMI مکرراً اشاره کردن که ماکروسافت 2 و 3 Halo رو به زور هایپ چند ده میلیون کپی فروخته، این هایپ به واژه منفوری بین سونی فن ها تبدیل شده.

هایپ همون تبلیغاته دیگه. فقط چون یه سری از دوستان در OPMI مکرراً اشاره کردن که ماکروسافت 2 و 3 Halo رو به زور هایپ چند ده میلیون کپی فروخته، این هایپ به واژه منفوری بین سونی فن ها تبدیل شده.

من خودم به شخصه اصلا قبول ندارم که HALO با تبلیغات انقدر فروخته اتفاقا HALO خیلی بازی خوبی هستش و بنظر من اصلا انقدر احتیاج به تبلیغات نداره فقط برای این که گروه جدیدی با بازی آشنا بشن این تبلیغات کارامد هستش وگرنه HALO یه بازی با فن بیس بالا از همون نسخه اولش مشخص بود .

من هایپ رو تبلیغات بی مورد میدونم یک چیزی که نشه به عنوان مثال به وجودش اورد اما جوری صحبت کرد که میشه که انجام داد اما وقتی بازی میاد خبری از اون نیست .

این بازی امکان نداره از چنگال ماکرو در بیاد وقتی هم در بیاد یه زنگ خطر برای سونیه.چرا چون ماکرو چنان سیاست مدارن قوی دارهکه حتی روی 1 سنت هم حساس هستن وقتی براشون مهم نباشه این عنوان مهم داره از انحصار در میاد یعنی یه کارهایی دارن اون زیر میرا انجام میدن که این چیزا رو مسخره دونستن.
اما در مورد بازی وقتی برای ps3 هم بیا دیگه مسخره میشه.چون تو مولتی پلت از نظر سخت افزاری بین دو کنسول محدود میشن(منظورم این نیست که ps3 ضعیفه ) منظور اینه که بازی های انحصاری از تمام قدرت کنسول استفاده میکنن اما بازی های دیگه به علت متفاوت بودن سخت افزار نمیتونن.در کل بازی از نظر گرافیکی و گیم پلی و ... میاد پایین و در کل مسخره میشه.مثل انحصاری های دیگه که وقتی از انحصاری بودن در اومدن مسخره شدن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or