GEARS OF WAR در آینده نزدیک بر روی PS3 نخواهد آمد

mohammd007

کاربر سایت
gow3-150x150.jpg

Cliff Blezsinski از استدویو EPIC طی ګفت و ګویی این نکته رو متذکر شده که Gears of War در آینده نزدیک روی PS3 منتشر نخواهد شد.
منبع می ګوید که طی هفته ګذشته اون ها موفق شدند که با کلیفی ګفت و ګویی داشته باشند و در طی آن خبر های جدیدی از Bullet Storm و موضوعات مختلفی همچون اینکه ممکنه GeOF روی PS3 بیاید یا نه بحث کنند.

او ګفت:
I don’t think it’s going to happen anytime soon
من فکر نمی کنم این اتفاق در آینده نزدیک بیفته!!!
I think our current set with Microsoft dictates that for us internally it makes more sense for Gears to remain a 360 franchise for the foreseeable future…plus I don’t like the PlayStation 3 controller.
من فکر می کنم در حال حاضر قرار داد داخلی ما با ماکروسافت نشون می ده که این فرانچیز روی کنسول ماکروسافت در آینده باقی بمونه .همچنین من به کنترل PS3 علاقه ای ندارم.
هر کسی اشکالی از ترجمه دید به من بګه.

به نقل از:N4G
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward
بی خیال بابا........ .

اپیک چون میدونه مایکرو رو این عنوان حساسه و امتیازش هم مال خودشه در نتیجه هر شماره از این حرفا میزنه تا مایکرو مایه تیله رو واسه انحصاری کردنش بیشتر کنه...... .:d

تازه درسته مایکرو امتیاز Ip رو نداره ولی بالاخره واسه این 3 شماره تهیه کننده بوده و در نتیجه حتما اولش باهاش طی کردن.........شاید اگه بعد این شماره ها بازی گیرزی اومد امکان داره مولتی بشه...اونم احتمالش ضعیفه.

اشکال ماکروسافت و نقطه ضعف بزرگش برای برنده نشدن تو این نسل نداشتن استدیوهای First Party و بازیهای انحصاری ساخت خودش بود.هر چی براش میزنن مال اینور اونوره که دیر یا زود از دستشون میده همونطور که تا حالا داده.
اول نسل رو این تبلیغ میکردن که آی مردم ببینید که چجوری بازیهای Third Party انحصاری سونی رو داریم میگیریم و از این حرفا و فکر میکردن همین کافیه و الان وضعشون اینه.
من نمیدونم اینا چجوری میخواستن از همه بهتر بفروشن وقتی حتی نصف نینتندو و سونی استدیو و سازنده حرفه ای ندارن!

من نمیدونم خجالت هم خوب چیزی هست...اینها اونقدر از ماکرو پول گرفتن ...ظاهرا هنوز کمشون هست...یادش بخیر چند سال پیش همین استادیو میگفت گیرز 1 رو ps3 قابل اجرا نیست

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=35058
بله،همین چرندیات بود که باعث شد تو همین bc کلی دشمن برای گیرز درست بشه و کلی مورد تمسخر قرار بگیرـه.واقعا این حرف رو چجوری روشون شد بزنن،خدا عالمه!!!

غلط ميكنه اپيك بخواد همچين كاري كنه اين ماكروسافت واقعآ خيلي بي عرضن اين همه پول داره ميريزه تو حلقشون هنوز كمشونه....)x
مس افكت رو كه از دستش در آوردن حالا نوبته اينه...:(

آدم چه حرفای مسخره ای میشنوه جدیدا!
خواب دیدن یه سریا، الان واقعیته
اشکال ماکروسافت و نقطه ضعف بزرگش برای برنده نشدن تو این نسل نداشتن استدیوهای First Party و بازیهای انحصاری ساخت خودش بود

LOL
برنده شدن؟ نکنه دو ماراتون ــه؟ توو چی؟ برتری معمولا اقتصادیه(فروش گوجه و خیار و اینا)که سونی خود کشی هم کنه نمیتونه در این حد ها ضاهر شه.
ار عرایض برنده شدن هم مستفیض شدیم ،مهندسان گرامی.
============================================
Gears 1.1 , Gears 1.2 , gears 1.3 هم برا ps منتظر میشه، اونم رو PSN چون حجمی نداره که بخوان Bluray حرومش کنن، در حد DLC و این حرفاست:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LEERY
به نظرم اگه پاش بيفته مايكرو Epic Games رو ميخره ولي نميذاره اين عنوان از دستش بره.:d

همش دوربر 2 ميليارد دلاره واسه مايكرو كه پولي نيست.:d

LOL
برنده شدن؟ نکنه دو ماراتون ــه؟ توو چی؟ آمار فروش رو معمولا برای برتری اقتصادی(فروش گوجه و خیار)در نظر میگرفتن تو دهات ما.

چند سال پیش بود زمان لانچ PS3 بیل گیتس یه مصاحبه شده بود باهاش.خبرنگار CNet بود فکر کنم ازش پرسید نظرتون راجب PS3 و رقابت باهاش چیه جواب داد اونها (سونی) یک سال نوری از ما عقب ترن و تو این نسل پشت سر ما قرار میگیرن!
منظورم از برنده شدن برآورده شدن آرزوها و هدف های یه شرکته.حالا شما بهتره آمار همون دهاتتون رو دنبال کنی!

به نظر من با این صحبت امکان امدنش بیشتر هستش به حال من که فرقی نداره من نشستم بازی کردم .

برای این میگم امکانش هستش برای این که از استدیو اپیک چند وقت پیش که کنفرانس معرفی NGP بود گفتن NGP جون میده برای Grow برای همین نمیشه که grow
روی PSP جدید بیاد در حالی که برای هیچ کنسول سونی این بازی نیومده برای همین امکانش هستش حالا اسمش هم امکان داره تغییر کنه مثل NGS برای این که هیچ کدام از IP های این بازی ها مال ماکروسافت نیست .

اینم که میگه قرار داد داریم برای نام 3 نسخه هستش حالا اگه اونم بیاد مثل NG S بیاد یه ترد تهش اضافه کنه انم میتونه .
برادر من چرا شما حرف خودت رو میزنی؟
کوجیما هم بار ها قبل از عرضه MGS4 از کنسول X360 خوب گفته بود ولی هیچ وقت MGS4 برای این کنسول نیمد.

بازم میگم NG2 ماجراش خیلی فرق میکرد اونجا مایکروسافت نقش یه عرضه کننده رو داشت یه ناشر رو نه یه تهیه کننده ...

نقل قول:
نوشته شده توسط Miesam
نمونه بارز بازی هم Mass Effect هست که هیچ وقت برای PS3 ساخته نشد.

بجاش نسخه ای که شماره 2 هستش امد تمام مپ پک ها رو داره دوم داستان یک رو هم شرح داده .

این جوری هم نبوده که کسی که شمارش رو روی PS3 گرفته باشه کلا ندونه ME چی هستش که مجبور بشه بره نسخه 1 رو روی 360 بازی کنه .
ببین، حرف شما اصلا ربطی به حرف بنده نداره. ME برای PS3 نیمد حالا تو نسخه بعدی داستانش رو تعریف کردن هرکاری کردن من کاری ندارم. بازی ای که تهیه کننده اش مایکروسافت بوده برای PS3 عرضه نشده.

اشکال ماکروسافت و نقطه ضعف بزرگش برای برنده نشدن تو این نسل نداشتن
اون وقت نقطه ی قوت سونی برای پیروزی در این نسل چه چیزی هستش ؟ :d با همون First Party برنده شد رفت ؟

اشکال ماکروسافت و نقطه ضعف بزرگش برای برنده نشدن تو این نسل نداشتن استدیوهای First Party و بازیهای انحصاری ساخت خودش بود.هر چی براش میزنن مال اینور اونوره که دیر یا زود از دستشون میده همونطور که تا حالا داده.
اول نسل رو این تبلیغ میکردن که آی مردم ببینید که چجوری بازیهای Third Party انحصاری سونی رو داریم میگیریم و از این حرفا و فکر میکردن همین کافیه و الان وضعشون اینه.
من نمیدونم اینا چجوری میخواستن از همه بهتر بفروشن وقتی حتی نصف نینتندو و سونی استدیو و سازنده حرفه ای ندارن!
چی میگی..؟ الان 5 ساله تو ماکروسافت به خاطر موفقیت های 360 عروسی هست..
مگه موفقیت فقط به ساخت بازی های انحصاری بر میگرده..؟ سونی با این همه انحصاری که از در و دیوار داره میریزه و این همه سابقه چی کار کرد..؟ هنوز بعد از 5 سال زیر ماکروسافته

چند سال پیش بود زمان لانچ PS3 بیل گیتس یه مصاحبه شده بود باهاش.خبرنگار CNet بود فکر کنم ازش پرسید نظرتون راجب PS3 و رقابت باهاش چیه جواب داد اونها (سونی) یک سال نوری از ما عقب ترن و تو این نسل پشت سر ما قرار میگیرن!
منظورم از برنده شدن برآورده شدن آرزوها و هدف های یه شرکته.حالا شما بهتره آمار همون دهاتتون رو دنبال کنی!
مثل اینکه یاد نیست تا پارسال سونی داشت روی PS3 ضرر میکرد..فعلا سونی باید تا دو نسل بفروشه تا بتونه ضرر PS3 رو جبران کنه..
برنده شدن که فقط تعداد فروش کنسول نیست سود فروش هم هست..

• Like
Reactions: u.s.a
برادر من چرا شما حرف خودت رو میزنی؟
کوجیما هم بار ها قبل از عرضه MGS4 از کنسول X360 خوب گفته بود ولی هیچ وقت MGS4 برای این کنسول نیمد.

بازم میگم NG2 ماجراش خیلی فرق میکرد اونجا مایکروسافت نقش یه عرضه کننده رو داشت یه ناشر رو نه یه تهیه کننده ...

عزیز اول از همه من نگفتم میاد یا نمیاد به حال من یه نفر اصلا فرقی نداره من فقط با جو صحبت های این روز های EPIC یه چیز کلی رو مطرح کردم .

دوم ماکروسافت فقط 3 عنوان مشخص داره برای خودش تهیه کننده بازی هم نیست حتی IP هم مال ماکروسافت نیست بلکه فقط ناشر هستش تا 3 نسخه با EPIC برای انحصاری بودنش قرار داد داره . حتی مثل سونی تکنولوژی یا نرم افزار هاش رو برای انحصاری کردن بازی در اختیار شرکت های TP نمیزاره .

سوم دوستان انتظار ندارن که وقتی ماکروسافت قرار هستش ناشر یک بازی باشه برای اون بازی تبلیغات نکنه یا این که به شرکت اصلی برای این که 3 نسخه از بازی در انحصارش هستش بیاد پولی به EPIC نده این با معنی تهیه کننده بودن فرق میکنه تهیه کننده بازی EPIC هستش.

چهارم EPIC هم میتونه مثل NG ماکروسافت رو دور بزنه اما این که نمیکنه نه به دلیل این که نمیتونه بلکه به دلیل این هستش که شماره سوم بازی هنوز نیومده و قرار داد دارن باهم اما ماکروسافت با استدیو NG فقط ناشر عنوان بوده و فقط یک عنوان از بازی در انحصارش بوده که دیدین با این وجود بازی برای PS3 با نام NG s امد این هم میتونه این وضع رو داشته باشه محال نیست .

اما امکانش خیلی کم هستش . من احتمال این که بازی ها اینده این استدیو مولتی باشه بیشتر به نظرم هم خوانی داره تا geow مولتی شه یا حتی با نام دیگه ای عرضه بشه بازم همه این ها به EPIC بر میگرده نه هیچ کس دیگه ای حتی پول سونی هم این وسط فکر نکنم کاری بتونه بکنه حتی پول ماکروسافت فقط میتونن EPIC رو در آینده بیشتر به سمت خودشون بکشن .

با وجود اون همه تعریف RISING رو به عنوان یه نسخه مولتی داره میسازه دلیل نمیشه که MGS4 رو حتما بده این با صحبت من هیچ تناقضی نداره بلکه بیشتر صحبت من رو تایید میکنه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or