Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
با توجه به قیمت بالای 1 تومن دیسک بازی! خوشبختانه اف خورده و نسخه استاندارد تو استور شده 30 دلار که خریدم و مشغول دانلود هستم.
قبل از اینکه بگید گیم پس باید بگم این حس مالکیت رو بازی رو دوست دارم و معتاد خرید کاملم :D
سونی مارو بد بار اورده:D

گرز تاکتیک و از همون اولین گیم پلی که دیدم فهمیدم با مورد شاخی طرفیم.
شک ندارم موفق میشه.
به امید دیدن اف خرده و 20 دلاریش.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با توجه به قیمت بالای 1 تومن دیسک بازی! خوشبختانه اف خورده و نسخه استاندارد تو استور شده 30 دلار که خریدم و مشغول دانلود هستم.
قبل از اینکه بگید گیم پس باید بگم این حس مالکیت رو بازی رو دوست دارم و معتاد خرید کاملم :D
سونی مارو بد بار اورده:D

گرز تاکتیک و از همون اولین گیم پلی که دیدم فهمیدم با مورد شاخی طرفیم.
شک ندارم موفق میشه.
به امید دیدن اف خرده و 20 دلاریش.
گیرز تکتیکز کلا هایپی براش نیست انگار ولی این و wasteland 3 رو برا جزو موردانتظارترین بازی های سالن.(کلا بدون احتساب پلتفرم هایی که دستمه یا دستم نیست دارم میگم)
علاقه شخصی دارم به این بازی های تاکتیکی و CRPG های اصیل مثل ویستلند.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
گیرز تکتیکز کلا هایپی براش نیست انگار ولی این و wasteland 3 رو برا جزو موردانتظارترین بازی های سالن.(کلا بدون احتساب پلتفرم هایی که دستمه یا دستم نیست دارم میگم)
علاقه شخصی دارم به این بازی های تاکتیکی و CRPG های اصیل مثل ویستلند.

تا حدودی هم برمیگرده به سلیقه کلی طرفداراهای xbox.
سبک بازی نوبتی خیلی کم مخاطب داره رو کنسول حالا تو ps به خاطر سابقه زیاد jrpg ها با این سبک اشنایی بیشتری هست تا xbox.
ولی امیدوارم بازی موفق باشه و بفروشه تا این سبک بازی جون بگیره.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
من به شخصه با نسخه ۴ و ۵ به شدت کیف کردم عالئ بود وتا شاهکار شدنشون چندقدم مونده بود اما در رابطه با نسخه گیرز تاکتیک کمی قضیه فرق می کنه چون به َشدت سلیقه ایی و کار سختی رو داره مخصوصا رقیبانی مثل وستلند ایکس کام تو این سبک حسابی موفق بودند اما امیدوادم استدیو تمرکزشو بگذار روی نسخه ۶

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب منم بالاخره بازی رو تموم کردم.
توی گیم پس نسخه های 2 3 4 5 رو گرفتم و پشت هم بازی کردم نسخه 1 رو هم همون چند سال پیش ک روی pc اومد تمومش کردم.
اول بگم ک من هیچوقت فن بازی نبودم و هیچوقت هم از سبک و گیمپلی سری گیرز خوشم نیومد با اینکه یکی از نقاط قوتش همین گیم پلی بود.
بنظر من گیم پلی ب شدت کند و سنگینه خصوصا توی 3 نسخه اول ب خصوص 2 تای اولی.
اما حالا بریم سر نظرم در مورد گیرز 5 :D
برای من و با توجه ب این توضیحاتی ک دادم بهترین نسخه از بازی همین شماره 5 بود،گیم پلی روون،تنوع سلاح خوب،محیط های پر جزییات و بزرگ و گرافیک محشرررررررررر :x
کلا بازی از نظر گان پلی خیلی روون و لذت بخش بود،داستان بازی با اینکه خیلی کلیشه ای بود ولی لذت بخش بود فقط خیلی بد تمومش کردن و انگار ی فیلم رو از وسطش تموم کنن!
بنظرم اکت 3 اضافی بود و میتونستن یجوری بیارنش توی اکت دوم :

خدایی انگار فقط بخاطر سر و هم کردن hammer یدونه اکت اضافه کردن در صورتی ک میشد اکت 3 رو بیارن جزء چپترای اکت 2 و دیگه اتفاقاتی ک توی اکت 4 افتاد رو میاوردن تو
اکت 3 و اکت 4 رو جوری اضافه میکردن ک اخرش reyna رو میکشتیم ب عنوان باس فایت اخر بازی،اینکه باس فایت اخر بازی ی کرم بود ک وسطای بازی هم یبار باهاش مبارزه کردیم و دقیقا
شیوه مبارزه باهاش هم تغییر نکرده بود یکی از نکاتی بود ک توی ذوق میزد

یچیز دیگه ک شدیدا تو ذوق میزد شباهت کلی اکت 2 و 3 بود،اینکه جای برف و شن عوض شد فقط،البته واقعا طراحی محیط ها عالی بود بنظرم و خیلی لذت بخش بود گشت و گذار داخلشون
فقط بنظرم وسیله نقلیه رو باید عوض میکردن توی محیط برفی و بیابونی،یا حداقل مثلا توی محیط شنی زیر skiff زنجیر میذاشتن بجای اسکی :D
ولی در کل برای من همین ماموریت های کوچک ک توی محیط پخش بود حتی با اینکه شبیه ب هم بودن همشون لذت بخش بودن چون کم بودن و زود هم تموم میشدن و منم حوصله نداشتم
ک قرار باشه ماموریت های فرعی طولانی و زیاد و تکراری باشن.
اینم بگم ک من ب شدتتتتتتتتتت ازین داستانا ک میخوان بچه شخصیت اصلی رو ادامه دهنده داستان بذارن متنفرم،این حس از زمان مورتال کمبت X اومد سراغم ک از تک تک بچه های کرکتر های
قدیمی متنفر بودم و واقعا یکار لوس و چرتیه و ادم یاد فیلم و سریالای ایرانی میوفته خصوصا ستایش :D
برا گیرز هم همینجور بود حقیقتا با هیچکدوم از کرکتر های قسمت 4 و 5 حال نکردم،فقط خداییش از جیمز بعد از چپتر اول و اون اتفاقات و اون تغییر ظاهر و اخلاقش یکم خوشم اومد.
اما 3 گانه اول یکی از نقاط قوتش شخصیت پردازی عالیش بود خصوصا مارکوس.

واقعا دیگه دارن ب زور کش میدن داستان گیرز رو،توی قسمت 4 و 5 هم دیدن شخصیتای جدید خیلی نچسب هستن و برای همین شخصیت های اصلی 3 گانه اول رو هم ب داستان اضافه کردن
خداییش نهایت آبکی بودن داستان همین جریان کیت و مادر و مادربزرگش بود و قشنگ مشخص بود اصلا ایده ای ندارن و یهو پای اینا رو کشیدن وسط و خواستن داستان بازی رو کش بدن جوری ک ب سه گانه اول و ملکه میرا هم ربط داشته باشه

در کل بنظرم مایکروسافت شدیدا از کمبود بازی انحصاری رنج میبره و هی داره دست ب دامن عناوین قدیمیش مث گیرز و هیلو میشه و اینا رو ب بدترین نحو و کلیشه ای ترین نحو پیش میبره،فقط موندم تا کی
میخواد ب این روند ادامه بده!حالا مستر چیف هیچی ولی مارکوس ی ادم معمولیه و بنظرم دیگه عمرش کفاف نمیده بیشتر از این کش بدن داستانش رو :D
فقط امیدوارم توی قسمت های بعدی نخوان داستان رو ببرن ب گذشته و قبل از سه گانه اول.

در کل نمره من ب بازی ب عنوان کسی ک فن بازی نبودم 8.5 هستش،این 1.5 نمره رو هم فقط بخاطر پایان ناقص بازی ازش کم کردم وگرنه تو بقیه موارد بازی عالی بود.
ولی اگه فن بازی بودم بخاطر اکت 2 و 3 و داستان کلیشه ای و آب دوغ خیاری و پایان ناقص بهش 5 میدادم،این 5 رو هم فقط بخاطر گرافیک بی نظیرش بهش میدادم ک قطعا برای من جزو پنچ تا گرافیک عالیه این نسل هستش و همینجور بخاطر گیم پلی روونش ک 3 گانه اول بنظرم کمبودش رو داشت.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام من همه حرکت ها رو زدم نمیتونم به سرورهای بازی وصل بشم چرا اینجوری شده ؟ شما هم این مشکل رو دارید ؟؟؟
بله دوست عزیز متاسفانه مشکِل از اینترنت هسته با مخابراط کمی بهتره

• Like
Reactions: M@SOUD64

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خب منم بالاخره بازی رو تموم کردم.
توی گیم پس نسخه های 2 3 4 5 رو گرفتم و پشت هم بازی کردم نسخه 1 رو هم همون چند سال پیش ک روی pc اومد تمومش کردم.
اول بگم ک من هیچوقت فن بازی نبودم و هیچوقت هم از سبک و گیمپلی سری گیرز خوشم نیومد با اینکه یکی از نقاط قوتش همین گیم پلی بود.
بنظر من گیم پلی ب شدت کند و سنگینه خصوصا توی 3 نسخه اول ب خصوص 2 تای اولی.
اما حالا بریم سر نظرم در مورد گیرز 5 :D
برای من و با توجه ب این توضیحاتی ک دادم بهترین نسخه از بازی همین شماره 5 بود،گیم پلی روون،تنوع سلاح خوب،محیط های پر جزییات و بزرگ و گرافیک محشرررررررررر :x
کلا بازی از نظر گان پلی خیلی روون و لذت بخش بود،داستان بازی با اینکه خیلی کلیشه ای بود ولی لذت بخش بود فقط خیلی بد تمومش کردن و انگار ی فیلم رو از وسطش تموم کنن!
بنظرم اکت 3 اضافی بود و میتونستن یجوری بیارنش توی اکت دوم :

خدایی انگار فقط بخاطر سر و هم کردن hammer یدونه اکت اضافه کردن در صورتی ک میشد اکت 3 رو بیارن جزء چپترای اکت 2 و دیگه اتفاقاتی ک توی اکت 4 افتاد رو میاوردن تو
اکت 3 و اکت 4 رو جوری اضافه میکردن ک اخرش reyna رو میکشتیم ب عنوان باس فایت اخر بازی،اینکه باس فایت اخر بازی ی کرم بود ک وسطای بازی هم یبار باهاش مبارزه کردیم و دقیقا
شیوه مبارزه باهاش هم تغییر نکرده بود یکی از نکاتی بود ک توی ذوق میزد

یچیز دیگه ک شدیدا تو ذوق میزد شباهت کلی اکت 2 و 3 بود،اینکه جای برف و شن عوض شد فقط،البته واقعا طراحی محیط ها عالی بود بنظرم و خیلی لذت بخش بود گشت و گذار داخلشون
فقط بنظرم وسیله نقلیه رو باید عوض میکردن توی محیط برفی و بیابونی،یا حداقل مثلا توی محیط شنی زیر skiff زنجیر میذاشتن بجای اسکی :D
ولی در کل برای من همین ماموریت های کوچک ک توی محیط پخش بود حتی با اینکه شبیه ب هم بودن همشون لذت بخش بودن چون کم بودن و زود هم تموم میشدن و منم حوصله نداشتم
ک قرار باشه ماموریت های فرعی طولانی و زیاد و تکراری باشن.
اینم بگم ک من ب شدتتتتتتتتتت ازین داستانا ک میخوان بچه شخصیت اصلی رو ادامه دهنده داستان بذارن متنفرم،این حس از زمان مورتال کمبت X اومد سراغم ک از تک تک بچه های کرکتر های
قدیمی متنفر بودم و واقعا یکار لوس و چرتیه و ادم یاد فیلم و سریالای ایرانی میوفته خصوصا ستایش :D
برا گیرز هم همینجور بود حقیقتا با هیچکدوم از کرکتر های قسمت 4 و 5 حال نکردم،فقط خداییش از جیمز بعد از چپتر اول و اون اتفاقات و اون تغییر ظاهر و اخلاقش یکم خوشم اومد.
اما 3 گانه اول یکی از نقاط قوتش شخصیت پردازی عالیش بود خصوصا مارکوس.

واقعا دیگه دارن ب زور کش میدن داستان گیرز رو،توی قسمت 4 و 5 هم دیدن شخصیتای جدید خیلی نچسب هستن و برای همین شخصیت های اصلی 3 گانه اول رو هم ب داستان اضافه کردن
خداییش نهایت آبکی بودن داستان همین جریان کیت و مادر و مادربزرگش بود و قشنگ مشخص بود اصلا ایده ای ندارن و یهو پای اینا رو کشیدن وسط و خواستن داستان بازی رو کش بدن جوری ک ب سه گانه اول و ملکه میرا هم ربط داشته باشه

در کل بنظرم مایکروسافت شدیدا از کمبود بازی انحصاری رنج میبره و هی داره دست ب دامن عناوین قدیمیش مث گیرز و هیلو میشه و اینا رو ب بدترین نحو و کلیشه ای ترین نحو پیش میبره،فقط موندم تا کی
میخواد ب این روند ادامه بده!حالا مستر چیف هیچی ولی مارکوس ی ادم معمولیه و بنظرم دیگه عمرش کفاف نمیده بیشتر از این کش بدن داستانش رو :D
فقط امیدوارم توی قسمت های بعدی نخوان داستان رو ببرن ب گذشته و قبل از سه گانه اول.

در کل نمره من ب بازی ب عنوان کسی ک فن بازی نبودم 8.5 هستش،این 1.5 نمره رو هم فقط بخاطر پایان ناقص بازی ازش کم کردم وگرنه تو بقیه موارد بازی عالی بود.
ولی اگه فن بازی بودم بخاطر اکت 2 و 3 و داستان کلیشه ای و آب دوغ خیاری و پایان ناقص بهش 5 میدادم،این 5 رو هم فقط بخاطر گرافیک بی نظیرش بهش میدادم ک قطعا برای من جزو پنچ تا گرافیک عالیه این نسل هستش و همینجور بخاطر گیم پلی روونش ک 3 گانه اول بنظرم کمبودش رو داشت.
ولی من اتفاقا به شدت با نسخه ۴و ۵ لذت بردم یه موضوعی هم هست متاسفانه همه منتقدا و گیمرا به اکت ۳ و ۴ ایراد گرفتن به نظرم اصلا بد نبود اونقدر هم بد نبود

• Like
Reactions: a.messi10 and Batsy

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ولی من اتفاقا به شدت با نسخه ۴و ۵ لذت بردم یه موضوعی هم هست متاسفانه همه منتقدا و گیمرا به اکت ۳ و ۴ ایراد گرفتن به نظرم اصلا بد نبود اونقدر هم بد نبود
منم ک گفتم کلا ب ترتیب از ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ خوشم اومد و از ۴ و ۵ بیشتر از سه گانه اول خوشم اومد.
ببین بد نبودن ولی واقعا اکت سوم بنظرم الکی بود و میتونست جزو چپتر های اکت دوم باشه چون همش کپی پیست بود فقط جای برف توش شن بود،ازونطرف اومدن ۲ تا چپتر گذاشتن توی اکت چهار و ب بدترین نحو تمومش کردن.
ولی خب منم واقعا لذت بردم از تمام چپتر ها چون درسته ک شبیه بهم بودن اکت ۲ و ۳ ولی خسته کننده و حوصله سر بر نبودن.

• Like
Reactions: a.messi10

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
این حجم از Game Breaking Bugs توی بازی AAA تهوع آور و مسخرست! توی اکت 3 که گروه 4 نفره میشه جایی نیست که هوش مصنوعی بازی گیر نکنه و باعث نشه که من بازیو ری استارت چک پوینت کنم. حتی بعد از یه سری باس فایت ها هم این اتفاق افتاد اگه این مشکل توی بازی ایندی بود مشکلی نبود ولی توی بازی AAA و اونم گرز که یکی از بهترین IPهای مایکروسافت به شمار میره واقعا غیر قابل بخششه. کم کم دارم از تجربه بازی زده میشم با این وضع هوش مصنوعیش.

• Like
Reactions: Nameless King

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
خاک تو سرشون با این بازی ساختنشون. سه گانه کجا و این زباله کجا. از روزی که کلیفی رفت این بازی هم به خاک سپرده شد. اول فاجعه ۴ و حالا این.
یه مقدار بی انصافیه
قبول دارم gears 4 بازی بود که مطابق انتظار نبود خودمم خوشم نیومد
ولی gears 5 خیلی خوبه واقعا تمام تلاششون رو کردن که یه بازی خیلی خوب و کم ایراد بسازن
شما از چه نظر بازی واسطون انقد بد بوده

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر