Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من تازه اکت ٢ رو تموم کردم. چجوری اینهمه سریع بازی رو تموم کردین؟! :D و اینکه بازی داره واقعا بهم کیف میده و تعریف های شما داره ناامیدم میکنه و هی یاداوری میشه که بازی قراره سیر نزولی بدی رو طی کنه، حیف وافعا. اکت ٢ ایرادهایی داشت ولی سبکی که بازی تو اکت ٢ بهش تبدیل شد این اطمینان رو بهم داد که بگم دیگه وقتشه گرز رو اصلا rpg کنن بره :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بابا من دارم بروس استرلی رو میگم ! اگه کوالیشن بخواد ipجدید سوم شخص بسازه ، کی رو بهتر از استرلی سراغ دارید این استودیو رو هدایت کنه؟؟؟
بروس استرلی ارزونی خودتون اگه خوب بود سونی نگهش میداشت ما به کمتر از نیل دراکمن راضی نیستیم نیل هم فن شدید گرز هست هم یک Xbox x مخصوص داره همه کاره ناتی داگ به نظر من دراکمن هست اینو سر Tlou2 بهتر متوجه میشید

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هی حرف از کلیفبی نزدید. وقتی مایکرو گیرز و خرید اول به کلیف بی گفت بیاد بشه مدیر کوالیشن ولی گفت نمیخواد چون نمیخواست دیگه گیرز بسازه (به این دلیل که میخواست چیزای دیگه رو تجربه کنه و استدیو خودشو بزنه و اینکه نمیخواست مردم فقط به عنوان خالق گیرز بشناسنش) قشنگ یک بلاگ خود کلیفبی در مورد این قضیه نوشته لینکشو پیدا کردم میزارم.

بعد از اینکه استدیوش بسته شد هم کلا از بازی کشید بیرون و الان رفته تهیه کننده تئاتر شده. خودشم گفته اگه بخواد بازی بسازه میره ایندی میسازه با تعداد ۱۰ نفر ادم کلا چون ساختن AAA استرس و فشار زیادی داره. طرف میلیونر داره زندگیشو میکنه نمیخواد دیگه بازی بسازه حالا بیاد یه ۱۰ صفحه دیگه درمورد این حرف بزنید که مایکرو باید اینو برگردونه وقتی خود طرف نمیخواد بازی بسازه.

بعد اینم در نظر داشته باشید که فقط کلیفبی نبوده، Lee Perry هم بوده که طراح اصلی بازی بوده اونم استدیو ایندی خودشو زده. کارگردان سینماتیک فعلی بازی هم همون کارگردان گیرز ۱ تا ۳ که قبلا تو اپیک بوده. مشکل اینه شما با ۲ سال و نیم نمیتونی بازی بسازی که بخواد تو بخش کمپین با بازی های دیگه ای که ۵ سال تو ساختن رقابت کنه. مخصوصا بازی که تمرکزش رو مدهای دیگه بجز کمپین هم هست. الان خوشبختانه با استدیوهای جدیدی که مایکرو خریده بتونه به اینا یه استراحتی بده که حداقل برای نسخه بعدی ۴ سال وقت داشته باشن.

ویرایش: بلاگ کلیفبی به نظر میاد که کار نمیکنه دیگه ولی تونستم این لینک خبر پیدا کنم
Cliff Bleszinski Talks About 'Gears of War' Acquisition
اخه دو سال و نیم یک مشکله مشکل اصلی اینه فرگوسن بلد نیست خوب پیس ها رو کارگردانی کنه کاری که کلیف سر سه گانه به بهترین شکل ممکن کرد سه گانه هم بین نسخه های مختلفش فاصله کم بود الانم انقدر به کلیف فشار اوردن تو توییترش گفته بود انقدر به من نگید بیا گرز حفظ کن تریلر اخر بازی عالی بود با چند وقت قبل داشت درباره خود راد فرگوسن توییت میزد یک مشکل دیگه هم این ۳ کاراکتر هیچکدوم واقعا در قواره های خود مارکوس و حالا Dom .. اثلا نزدیکم نمیشن نچسبن هر سه بک ریبوت با خود مارکوس خوبه

• Like
Reactions: M@SOUD64

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
Horde افتضاح ، Escape افتضاح ، Versus بدتر از نسخه قبل ...

اولین کاری که کوالیشن بایست بکنه، سیفونو بکشه رو کل تیم مولتی پلیر بازی و به خصوص مرتیکه Ryan Cleven ... تو 2 و نیم سال چه غلطی کردن ؟؟
بدتر از همه اینکه horde کوچکترین تغییری نداشته اونوقت رفتن یک چیز مزخرف مثل escape سر هم کردن

• Like
Reactions: M@SOUD64

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
وسط فکر کردن دوستان، من هم داشتم به این فکر می کردم چطور ممکنه تیم سازنده اکت اول و دوم یکی باشن، اصلا عجیبه واسم :D هر چی اکت اول برام ناامید کننده بود، اکت دوم شگفت انگیزه، یعنی تا حالا مرحله ای به این خفنی تو سری گیرز بازی نکردم :D روند پیش برد این اکت عالیه، اکشن و چینش اون عالیه، کات سین ها عالیه، مراحل فرعی عالیه، حس کنکاش تو محیط و پاداشی که برای این کار بهت میده خیلی خوب طراحی شده. این که میگن محیط خالی هست رو نمیدونم یعنی چی، یعنی یه سری انتظار GTA داشتن؟ چیزی که طراحی شده دقیقا با حس و حال بازی هماهنگه، به اندازه کافی هم محل برای جستجو یا مبارزه وجود داره. طراحی گرافیکی این اکت هم محشره، هم از نظر هنری و هم تکنیکی. خلاصه امروز یکی از بهترین تجربه های این نسل رو داشتم، کاش بازی همین جا تو اوج تموم میشد! :D:D
واقعا حرف دل من رو زدی:D
کولیشن هر چقدر تو بعضی از زمینه ها ضعف داشته باشه، تو درک و گسترش دنیای گیرز خوب عمل کرده، از طراحی اسلحه ها بگیر تا وسیله نقلیه و دشمن ها، کاملا با گیرز همخونی دارن؛ دشمن های جدید علاوه بر اینکه ترسناک هستن اگر با درجه سختی بالا بری حسابی بازی رو چالشی میکنن:D

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
بازم میگم این که اسباب بازی مورد علاقتون اونجوری که دوست دارین بهش توجه نمیشه فاز ور ندارین این که بازی در نهایت medicore شده و اونی که میخوای نیست تقضیر کسی نیست دلیل نمیشه بقیه حرف نزنن چون تو دوست نداری این تعریف تمجیدا دقیقا چیه ؟ خوب باشه گرافیک عالی ؟ میخوای سینگل و بخوصص مولتی برا بشکافیم ببینیم این تعریف تمجیدا کجاست ؟ سینگل که به اندازع کافی روش صحبت شده خودم نقد acg رو هم گزاشتم میخوای از این تعریف تمجیدا بگم سازنده بجا 12 تا مپ جدید چرا 7 تا تونسته تو 3 سال بسازه ؟ از تمجیدای بازی در بخش مولتی بگم که تو 3 سال هر چی بوده از نسخه قبل import کردن ؟ اره بازی خوبیه و میتونه سر گرم کننده باشه اما چون تو حال نمیکنی با نظر منفی بقیه نباید خفه خون بگیرن.GROW UP :-jبازم از این تمجید خفنا بگم ؟
بیا برو رد کارت بابا

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اقا تو کدوم کهکشان به این بازی با این سطح کیفی میگن متوسط؟ خوشتون نیومده بحثش جداست ولی همون منطقی که به گیرز ۳ میگه عالی یا شاهکار، به این میگه خیلی خوب. دیگه تو سر بازی زدن هم حدی داره :D ایرادات بازی مشخصه و نمیشه انکار کرد ولی بازم عنوان خیلی خوبی هست و برای فن های سری میتونه رضایت بخش باشه.
این خیلی خوب دقیقا شامل کدوم بخش بازی میشه؟

داستان؟ خیر
لول دیزاین؟خیر
مولتی پلیر؟خیر
مود اسکیپ که کل مارکتینگ بازی تمرکز داشت رو اون؟خیر

جدا کسی که فن 3 نسخه اول باشه به هیچ وجه رضایت بخش نیست این بازی. اگه استاندارد شما از خیلی خوب میشه فچ کوئست های اکت 2 و 3، آزادکردن برج های رادیویی و هک کردنشون به سبک بتمن های راکستدی(فقط میشه گفت لول به این بخش بازی و اون کارگردان نفهم) خب محمدجان استاندردت متاسفانه اوایل 2007 گیر کرده:D. به عنوان یه پکیج قطعا ارزش 60 دلار رو داره به خاطر مود هاش. escape-campaign-versus-horde. ولی بخوای به عنوان یه فن سری تک تک اینارو بررسی کنی همشون تو بهترین حالت متوسط محسوب میشن به جز کمپین که خب واقعا زباله اس. ولی برا کسی که صرفا تازه وارد محسوب میشه به سری نسخه بدی نیست.

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
بازم میگم این که اسباب بازی مورد علاقتون اونجوری که دوست دارین بهش توجه نمیشه فاز ور ندارین این که بازی در نهایت medicore شده و اونی که میخوای نیست تقضیر کسی نیست دلیل نمیشه بقیه حرف نزنن چون تو دوست نداری این تعریف تمجیدا دقیقا چیه ؟ خوب باشه گرافیک عالی ؟ میخوای سینگل و بخوصص مولتی برا بشکافیم ببینیم این تعریف تمجیدا کجاست ؟ سینگل که به اندازع کافی روش صحبت شده خودم نقد acg رو هم گزاشتم میخوای از این تعریف تمجیدا بگم سازنده بجا 12 تا مپ جدید چرا 7 تا تونسته تو 3 سال بسازه ؟ از تمجیدای بازی در بخش مولتی بگم که تو 3 سال هر چی بوده از نسخه قبل import کردن ؟ اره بازی خوبیه و میتونه سر گرم کننده باشه اما چون تو حال نمیکنی با نظر منفی بقیه نباید خفه خون بگیرن.GROW UP :-jبازم از این تمجید خفنا بگم ؟

9434D4B0-6A24-45A4-BCD4-D4F462D82C69.jpeg

:-?

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
بچه ها کیفیت بازی روی one s چطوره ؟
به نظرتون برم بازی رو بخرم یا صبر کنم برای pc کرک بشه؟
گرافیکش در کنار RDR 2 و FH3 جزو بهترین هاست (شاید هم بشه گفت بهتر از اونا:D)
البته بگذریم که گرافیکش برای بعضی از فن های هاردکور بازی خیلی Meh ِ :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
این خیلی خوب دقیقا شامل کدوم بخش بازی میشه؟

داستان؟ خیر
لول دیزاین؟خیر
مولتی پلیر؟خیر
مود اسکیپ که کل مارکتینگ بازی تمرکز داشت رو اون؟خیر

جدا کسی که فن 3 نسخه اول باشه به هیچ وجه رضایت بخش نیست این بازی. اگه استاندارد شما از خیلی خوب میشه فچ کوئست های اکت 2 و 3، آزادکردن برج های رادیویی و هک کردنشون به سبک بتمن های راکستدی(فقط میشه گفت لول به این بخش بازی و اون کارگردان نفهم) خب محمدجان استاندردت متاسفانه اوایل 2007 گیر کرده:D. به عنوان یه پکیج قطعا ارزش 60 دلار رو داره به خاطر مود هاش. escape-campaign-versus-horde. ولی بخوای به عنوان یه فن سری تک تک اینارو بررسی کنی همشون تو بهترین حالت متوسط محسوب میشن به جز کمپین که خب واقعا زباله اس. ولی برا کسی که صرفا تازه وارد محسوب میشه به سری نسخه بدی نیست.
خب این صرفا نظر شما هست و نظر من متفاوته :D همین لول دیزاین اکت دو توی سری کم نظیره، به اون سه چهار تا مرحله فرعی هم من نمیگم فچ :D نوع پیشبرد بازی تو اکت دوم واقعا جالب توجه هست، حالا به هر دلیل خوشت نیومده یه تجربه شخصی هست، دلیل نمیشه برای همه زباله باشه. با هر استانداردی مقایسه کنیم این بازی از عناوین خوب امسال هست، عالی نیست ولی زباله؟ جدا؟ :D. هیچ کدوم از بخش های مولتی رو هم بازی نکردم و نظری ندارم.

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
اصلا من تو مغزم نمیره چرا همچین کاراکتری فوق العاده رو برداشتن بجاش جی دی یا کیت رو گذاشتن مثلا بیای کریتوس رو از گاد اف وار برداری یکی دیگه بزاری جاش اصلا نمیشه همونجوری که کریتوس نماد گاد اف واره مارکوسم نماد گرزه ولی متاسفانه اینا چهار تا شخصیت اوردن که شخصیت پردازی کلشون اصلا به ابهت و شخصیت پردازی مارکوس نمیرسه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خب این صرفا نظر شما هست و نظر من متفاوته :Dهمین لول دیزاین اکت دو توی سری کم نظیره، به اون سه چهار تا مرحله فرعی هم من نمیگم فچ :D نوع پیشبرد بازی تو اکت دوم واقعا جالب توجه هست، حالا به هر دلیل خوشت نیومده یه تجربه شخصی هست، دلیل نمیشه برای همه زباله باشه. با هر استانداردی مقایسه کنیم این بازی از عناوین خوب امسال هست، عالی نیست ولی زباله؟ جدا؟ :D. هیچ کدوم از بخش های مولتی رو هم بازی نکردم و نظری ندارم.
خب دقیقا از چه لحاظ؟ تو سری مرحله این شکلی داشتیم؟نه. ولی همینو با استاندارد های 2019 مقایسه کنی قطعا یه عنوان سطح پایینه.محیط بازی جوریه که اینا خواستن فقط بگن ماهم یه سیخونکی رو ترند اوپن ورلد شدن بزنیم دیگه:D نه سیستم حرکت بازی و نه انیمیشن های بازی که تو 2006 گیر کرده جوابگوی این نوع دیزاین نیست. شما وقتی میای تو 2 تا از اکت های وسط بازیت لول دیزاین رو از پایه عوض میکنی باید نوع انیمیشن، حرکت و روایت داستانیت هم متناسب با این ها تغییر کنه. بهترین مثالش دقیقا میشه GOW پارسال:D ولی خب اینجا بیشتر محیط صرفا برا خوشگلی ویژواله. هیچ کمکی به داستان، روایت و از همه مهمتر سری گیرز نمیکنه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب این صرفا نظر شما هست و نظر من متفاوته :D همین لول دیزاین اکت دو توی سری کم نظیره، به اون سه چهار تا مرحله فرعی هم من نمیگم فچ :D نوع پیشبرد بازی تو اکت دوم واقعا جالب توجه هست، حالا به هر دلیل خوشت نیومده یه تجربه شخصی هست، دلیل نمیشه برای همه زباله باشه. با هر استانداردی مقایسه کنیم این بازی از عناوین خوب امسال هست، عالی نیست ولی زباله؟ جدا؟ :D. هیچ کدوم از بخش های مولتی رو هم بازی نکردم و نظری ندارم.
هر موقع احساس کردی سونی فنها دیگه زیاد از حد اتک میزنن فقط یه کلمه بگو "دیزگان" دیگه پیداشون نمیشه (البته امیدوارم ) دی:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر