Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بابا من دارم بروس استرلی رو میگم ! اگه کوالیشن بخواد ipجدید سوم شخص بسازه ، کی رو بهتر از استرلی سراغ دارید این استودیو رو هدایت کنه؟؟؟
استرلی؟ بعید میدونم استرلی اگه بخواد بازی بسازه احتمالا برگرده همون ND مشخصه دنبال ساخت بازی نیست فعلا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب منم تموم کردم بازی رو ! اول اینکه اصلا داستان بازی چی بود؟ بعده از اون پیچش انتهایی داستان گیرز4 خب قرار بود ادامه این بشه؟

بچه ها خیلی خوب به مشکلات ریتم و روایت اشاره کردند و من چیزی بگم تکراری هست ولی دوست دارم بگم مایکروسافت با این رویه نمیتونه با انحصاریهای سونی رقابت کنه. نمیتونه از یک استدیو 350 نفری در عرض سه سال یک مولتی عالی+ کمپین تاثیر گذار + چنتا مود اضافه مثل اسکیپ و هورد در بیاره.

و جد ااز این مسائل من شده از بازیهای خیلی کوچیک و ضعیف تر لذت بردم صرفا به این دلیل که پشت داستان و مکانیزم های گیمپلی یک بینشی نهفته بود. مثل اینساید که گیمپلی خیلی نقد بهش وارده ولی خب سازنده از ساخت اون اثر هدفی داشته ولی داستان Gears 5! چی بود؟ سری گیرز اگر درباره فرندشیپ و خانواده و تاثیرات جنگ و سیاست مدارها بوده تو گیرز5 هیچی نیست.

این مشکل شدیدتره بازیه.

در نهایت بگم گیرز4>گیرز5

و اینکه چقدر روایت بازی تو کات سین ها بده! همه ش کات سین!!! فاجعه است تو گیمپلی del ده بار fahz رو ریوایو میکنه ولی تو روایت تاثیرگذار نیست، اما تو یک سکانس چیپ دل میره فاز رو نجات میده و انگار رابطه این دو بهتر شده و فهمیدن حاضرن برای هم فداکاری کنند. خب وقتی تو گیمپلی گیمر میبینه که دل رفته فاز رو ریوایو کرده، چه نیازی به کات سین هست؟ باید تو همون گیمپلی بتونی حس رو انتقال بدی نه اینکه خایه به دست یکسری کات سین بشی

اینم میخوام اضافه کنم! راد فرگوسن امده نبردها رو وحشتناک شلوغ تر کرده، خیلی شلوغ تر و به جرات میشه گفت گنده ترین نبردها رو تو سری داریم ولی از اون طرف "کنترل" حرکت عذابه، عذاب. یکی از این موجودات گنده پشت سرت افتاده میخواد بگیرتت بعد میرسی به یک سکو، بری تو کاور باز از تو کاور در بیای بری بالا!

اینم اضافه کنم مراحل اسکی خیلی قشنگ بود ولی باید در حده تراولینگ که همیشه تو سری گیرز بوده، استفاده اش میکردند. یعنی اینکه صرفا از نقطه A بریم به B و بعد C! نه اینکه ده بار بین اینها تو محیطهای بازی بچرخیم و قشنگ بین روایت فاصله بیافته

البته داوود اشاره کرد ولی اخر اکت دو به فاجعه ترین شکل ممکن در حد سریالهای 20 30 سال پیش تلویزیون امدند یک راز رو برملا کردند! انتقال اطلاعات داستان توسط دیالوگ فاجعه ترین راه ممکن هست. اونم در عرض 5 دقیقه دیالوگ کل راز سری برملا شد. شت

در کل بخوام نمره بدم به کمپین گیرز5 شاید 7.5 در خوش بینانه ترین حالت بدم.

اینم به خاطر اینکه از معدود بازیهای کواپ محور داستانی باقی مونده در بازار هست و خب تجربه کو اپ واقعا حال میده و یکسری لحظات خوب واقعا تو بازی هست مثل نبردهایی که تو محیطهای باز روی رودخونه انجام میدیدم و ...

ادیت: البته اینم اضافه کنم بازی از لحاظ گرافیکی و فنی خیلی خفن هست (به جز یکسری باگ) و شاید بشه گفت بعد از RDR2 و FH4 تکینیکی ترین بازی X1 ئه. (بتفیلد5 رو درست و حسابی بازی نکردم) و اینکه گان پلی بازی هنوز لذت بخش هست ولی در عرض دوازده سال گذشته 6 نسخه همین رو داشتیم. تنوع محیطی و قابلیت های جک هم لذت بخش هست

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بابا من دارم بروس استرلی رو میگم ! اگه کوالیشن بخواد ipجدید سوم شخص بسازه ، کی رو بهتر از استرلی سراغ دارید این استودیو رو هدایت کنه؟؟؟

بروس استارلی به خاطر اینکه فاصله خونه اش از استدیو ناتی داگ یک 30 40 دقیقه با ماشین فاصله داشت کلافه شده بود و یک خونه جدا اجاره کرده بود نزدیک استدیو! حالا بلند شه بره ونکوور کانادا؟!

RaiNy_Fall

کاربر سایت
Jul 12, 2019
39
Horde افتضاح ، Escape افتضاح ، Versus بدتر از نسخه قبل ...

اولین کاری که کوالیشن بایست بکنه، سیفونو بکشه رو کل تیم مولتی پلیر بازی و به خصوص مرتیکه Ryan Cleven ... تو 2 و نیم سال چه غلطی کردن ؟؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بروس استارلی به خاطر اینکه فاصله خونه اش از استدیو ناتی داگ یک 30 40 دقیقه با ماشین فاصله داشت کلافه شده بود و یک خونه جدا اجاره کرده بود نزدیک استدیو! حالا بلند شه بره ونکوور کانادا؟!
بهش میگن مهاجرت کاری ، تو شغل اینا طبیعی ترین اتفاق ممکنه!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نه دیگه گفت باید یه مستر کارت یا مشابه داشته باشی برای بک آپ پرداخت (قاعدتا چون با حساب ارتباط برقرار میکنه نمیشه مشخصات فیک هم بهش داد!)
مرتیکه نمیفهمه من اگر مستر کارت داشتم دیگه چه احتیاجی به تماس با پشتیبانی داشتم.......:|
پی پال میتونی بسازی.
با وی پی ان باید کانکت بشی و همینکه برخی سایتها هستند که اگه بخوای میتونن برا پرداخت بهت کمک کنند.راحتتر بگم 210 کشور خدمات مستر کارت توشون عرضه میشه .فکر کنم فقط کوبا ،کره شمالی و ایران تنها کشورهایی هستند که توشون عرضه نمیشه
اون بیچاره ،تقصیری نداره. کشورهایی که اونا باهاشون کار میکنند مسترکارت براحتی در دسترشونه.
این ایراد از طرف ماست

• Like
Reactions: Gwynbleidd

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
من هنوز دارم به اکت آخر فکر میکنم. اصلا چیز بدتری سراغ ندارم این نسل یا حتی نسل قبل! واقعا چه فکری میکردن با خودشون؟
منم دارم به این فکر میکنم بازی با متای ۸۵ که تو اکثر نقدا هم فقط تعریف و تمجید بوده و با یوزر اسکور ۹۰ با این رویه دوستان تا ۲ روز دیگه در حد آشغال ترین بازی نسل هم بکشنش پایین...
خسته نشدین؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
منم دارم به این فکر میکنم بازی با متای ۸۵ که تو اکثر نقدا هم فقط تعریف و تمجید بوده و با یوزر اسکور ۹۰ با این رویه دوستان تا ۲ روز دیگه در حد آشغال ترین بازی نسل هم بکشنش پایین...
خسته نشدین؟
تو خسته نشدی انقدر سعی داری بگی بازی شاهکاره ؟ الان بگیم بازی goty هست راحت میشی میری ؟:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
وسط فکر کردن دوستان، من هم داشتم به این فکر می کردم چطور ممکنه تیم سازنده اکت اول و دوم یکی باشن، اصلا عجیبه واسم :D هر چی اکت اول برام ناامید کننده بود، اکت دوم شگفت انگیزه، یعنی تا حالا مرحله ای به این خفنی تو سری گیرز بازی نکردم :D روند پیش برد این اکت عالیه، اکشن و چینش اون عالیه، کات سین ها عالیه، مراحل فرعی عالیه، حس کنکاش تو محیط و پاداشی که برای این کار بهت میده خیلی خوب طراحی شده. این که میگن محیط خالی هست رو نمیدونم یعنی چی، یعنی یه سری انتظار GTA داشتن؟ چیزی که طراحی شده دقیقا با حس و حال بازی هماهنگه، به اندازه کافی هم محل برای جستجو یا مبارزه وجود داره. طراحی گرافیکی این اکت هم محشره، هم از نظر هنری و هم تکنیکی. خلاصه امروز یکی از بهترین تجربه های این نسل رو داشتم، کاش بازی همین جا تو اوج تموم میشد! :D:D

آخرین ویرایش:

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
تو خسته نشدی انقدر سعی داری بگی بازی شاهکاره ؟ الان بگیم بازی goty هست راحت میشی میری ؟:D
پسر خوب من کجا گفتم بازی شاهکاره؟ من فقط تو بحث فنی تعریف کردم. خودمم تا اوایل اکت ۴ بازی کردم و بخوام نمره بدم تا الان ۸۸

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
خسته نشدین؟
دقیقا موافقم. کل دنیا دارن تعریف میکنن از بازی. یوزر اسکور هم جای حرفی نمیزاره. حالا تو این وسط دو 3 نفر ناراضی بودن حرف اونا شد درست حرف بقیه کشک. خدایی فن بازی هم حدی داره. الکی بازی رو نکوبید . بازی تو سبک خودش تک هست. اگه بازی دیگه شبیه به این بود با اون مقایسه اش میکردید شاید جای بحث داشت. تنها ایراد گیرز 5 اینه به 3 گانه اول نمیرسه. اونم به خاطر تازه بودن سبک و محیط و گیم پلی در نسل قبل بود. وگرنه کلیت بازی مشکلی نداره. ( راجب کمپین بازی ). بدون شک بازی موفق میشه از نظر فروش. وگیرز 6 هم به عنوان خاتمه سه گانه دوم و احتمال زیاد ای پی گیرز منتشر میشه. امیدوارم برای 6 بیشتر وقت بزارن تا یک خداحافظی با شکوه با نام یکی از بزرگان دنیای گیم داشته باشیم. همونطور که انچارتد 4 داستان نیتن دریک و از دید من ( از نظر معنوی)انچارتد رو به معنای واقعی استادانه به پایان رسوند.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
پسر خوب من کجا گفتم بازی شاهکاره؟ من فقط تو بحث فنی تعریف کردم. خودمم تا اوایل اکت ۴ بازی کردم و بخوام نمره بدم تا الان ۸۸
بازم میگم این که اسباب بازی مورد علاقتون اونجوری که دوست دارین بهش توجه نمیشه فاز ور ندارین این که بازی در نهایت medicore شده و اونی که میخوای نیست تقضیر کسی نیست دلیل نمیشه بقیه حرف نزنن چون تو دوست نداری این تعریف تمجیدا دقیقا چیه ؟ خوب باشه گرافیک عالی ؟ میخوای سینگل و بخوصص مولتی برا بشکافیم ببینیم این تعریف تمجیدا کجاست ؟ سینگل که به اندازع کافی روش صحبت شده خودم نقد acg رو هم گزاشتم میخوای از این تعریف تمجیدا بگم سازنده بجا 12 تا مپ جدید چرا 7 تا تونسته تو 3 سال بسازه ؟ از تمجیدای بازی در بخش مولتی بگم که تو 3 سال هر چی بوده از نسخه قبل import کردن ؟ اره بازی خوبیه و میتونه سر گرم کننده باشه اما چون تو حال نمیکنی با نظر منفی بقیه نباید خفه خون بگیرن.GROW UP :-jبازم از این تمجید خفنا بگم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Outer Heaven

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر