Gamertag های شما در XBox Live

• Thread starter Thread starter R.I.P
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان عزیز یه سوال چند نفر از شما به لایو وصل میشه من تقریبا اکثر شما رو ادد کردم ولی هنوز وصل نشدین چه برسه به بازی کردن اگه کسی لایو میزنه منو ادد کنه
lord yashar :((:((:((

من هر ما پروفایل تازه میسازم چون پول گلد نمیدم ولی به هر حال ادد کنید با هم بازی کنیم هیچکس نیست CodMw2 بازی کنم
amir70kh

من هستم و خیلی دوست دارم Modern Warfare 2 را لایو بازی کنم البته به صورت Co op مراحل OPS رابازی کنیم
فقط ساعتش رابگو تا بیام:cheesygri

gamertag: Saeid Only X360

منم دارم بر میگردم :cheesygriراستی این غظیه هر ماه یک پروفایل چیه؟

هر ماه پروفایل را پاک میکنم از اول میسازم البته همه چیز میپره ولی گلد رایگان بهم میده البته پروفایل اصلی نه فقط پروفایل لایو بخاطر همین هم همیشه تازه کار محسوب میشم :biggrin1:
ادد میکنم پیغام میزارم بریم بازی

سلام به همه Live بازا یه نظر داشتم اگر خوشتون بیاد کسانی که همیشه وارد Live میشن وقتی ID خودشون رو اینجا قرار دادن پیش ID شون کلمات ثابت یا بعد از 1 ماه تعویض رو بنویسن که هر کسی ثابت رو ادد کرد دیگه پاک نکنه و اون 1 ماه رو بعد از مورد مقررش پاک کنه چون شخص بعد از 1 ماه میره و آی دی جدید میسازه ولی کسی که ثابت هست همون رو شارژ میکنه ( البته تا موقعی که بن نشده ) به نظر من این رو رعایت کنیم خیلی منظم تره حالا بستگی به خود شما داره . ( هر کسی هم ID جدید ساخت بره 1 ماه رایگان ID قبلیش رو بنویسه تا همه از لیستشون پاک کنن و ID جدیدش رو بنویسه تا همه مجددا ADD کنن )

گیمر تگ من : Gamer Boy 1988 (ثابت) حتما فاصله ها بین کلمات باشه .

تشکر .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or