Gamertag بچه های همیشه LIVE

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من تو این یه ماهی که اکانت داشتم همش بازی میکردم ولی حالا خوردم به پی سی!!!فعلا اکانت ندارم و Adsl خودمو از 128 میخوام به 256 ارتقا بدم پس فعلا باید بی خیاله لایو بشم ولی اگه خواستید اد کنید.هیچ وقت تو زندگیم شاخ بازی در نیاوردم چون کار بچه گونه ای ولی تو Dirt حریف میطلبم:)
اسفندیار هستم.امسال غول کنکور رو زدم زمین
پایه DIRT هستم فجیع.GRAW2 هم پایم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,821
منم گیمر تگم عوض شده
ArathorN M
البته این مال جناب محمد رضا بود که من ازش خریدم اگه کسی قبلا add کرده حالا دیگه من هستم اسمم هم حمید هست پایه فوتبال هم فیفا هم pes

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اسفندیار هستم.امسال غول کنکور رو زدم زمین
پایه DIRT هستم فجیع.GRAW2 هم پایم

اول از همه یک خسته نباشید بزرگ به شما می گم برای اینکه کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشتی.
بعدش اینکه بیا با هم یه DiRT درست و حسابی بزنیم. منم خیلی پایم اما حالا مثل اینکه شما گلد نداری؟ ها؟ اشکال نداره عوضش از طریق زمان های ثبت شده در آخر بازی، با هم رقابت می کنیم، چطوره؟
GRAW2 هم آنلاینش خیلی خیلی خداس. اما حیف....
بی خود خودتونو خسته نکنید چون اون کسی که HOST می شه باید چنان اینترنت قدرتمندی داشته باشه که نگو.

راستی از این بحثها که بگذریم:
اسم من امیر است، تقریبا با تمام بچه هایی که از قدیم تو LIVE بودن و واقعا بازی می کردن آشنا هستم. البته کنسول یک سریشون که کم هم نیستند به رحمت ایزدی رفته ( چه بن شدند و یا چه اینکه کنسول خراب شده).
GamerTag من هم XFIGHT3R است.

در ضمن برای دوستان جدید جهت اطلاع بگم که در پایین صفحه یک لینک به نام XboxLive List وجود داره که می تونن با بازیکن های بیشتری هم اشنا بشن و GamerTag خودشون را هم اضافه کنند.

باتشکر

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من كمك مي خوام تو اچيومنت هاي آنلاين Aegis Wings ...
تروخدا كمك كنيد ...
اين خارجي ها همكاري نمي كنن :laughing:
اد كنيد : Khashi O2

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اسم : فرزاد
گیمر تگ : eM Gear
ساعات بازی : معمولا هر شب و هر روز بودم...ولی فعلا چون باید تا 22 شهریور برم مدرسه (حالگیری کردن ، کلاس پیش نیاز گذاشتن ) فقط چهارشنبه ها و پنجشنبه ها حتمی میام ... بقیه روز ها هم ، هر موقع بتونم میام...

اسم : فرزاد
گیمرتگ : eM Gear دیگه نیست ، از این به بعد با Leopard Killa وارد لایو میشم. البته اون eM Gear رو هم نگه می دارم تا هر موقه گلد اضافی گیرم اومد از اون هم استفاده کنم. در ضمن من دوستان رو همه ADD کردم. نیازی به ADD کردن نیست.
ساعات بازی : تا 31 شهریور هر موقع بتونم میام ، هر روز و هر شب. بعدش فقط پنج شنبه ها و جمع صبح ها.

پ.ن : این گیمر تگ رو من چهار ماه باهاش بازی کردم...ولی چون GS اصلیم تو پروفایل آفلاینم هست...این یکی تا آخر شهریور بیشتر استفاده نمیشه...اگر عوضش کردم ، همین جا می ذارمش ، البته اون وقت خودم Add تون می کنم...

البته یکی دیگه هم دارم آفلاین 3000 تا هم اونجا دارم.:biggrin1: ما دو تا برداریم که 2 تا پروفایل هم داریم! وقتی بازی می گیریم هرکی تو اون بازی در عرض 2-3 روز ، بیشتر رفت جلو دیگه ادامه رو تو همون پروفایل میریم. برای همین اینطوری شده که البته من عقب افتادم.:biggrin1: بنابر این شما هرچی GS تو این پروفایلم می بینید + 3000 کنید تا در عدد واقعیش بیاد . :biggrin1:...
توصیه من به بقیه بچه های مثل من اینه که لجبازی نکنن تا احیانا مشکلی که برا من پیش اومد برای اونا هم پیش نیاد.

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
سلام

فريدون هستم
تگ : MRMx36082
كلا G.O.W بازي مي كنم و تصميم دارم به حدي برسم كه بتونم تو تورنمنت بعدي gamespot شركت كنم .

قالبا روز ساعت 2 تا 5 و شب ساعت 10 تا 12 هستم . از اينكه يه تيم ايراني هم تو اين زمينه تشكيل بشه استقبال ميكنم . چون فعلا كه هنوز با گذشت يه 2 ماهي هيچ هموطني رو نديدم .

موفق باشيد

فريدون

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
سلام

فريدون هستم
تگ : MRMx36082
كلا G.O.W بازي مي كنم و تصميم دارم به حدي برسم كه بتونم تو تورنمنت بعدي gamespot شركت كنم .

قالبا روز ساعت 2 تا 5 و شب ساعت 10 تا 12 هستم . از اينكه يه تيم ايراني هم تو اين زمينه تشكيل بشه استقبال ميكنم . چون فعلا كه هنوز با گذشت يه 2 ماهي هيچ هموطني رو نديدم .

موفق باشيد

فريدون
ایرانی که تا دلت بخواد هست فقط کافیه Gamertag های توی امضاهای بچه ها رو ADD کنی
اینم لیست همه بچه های Live http://www.bazicenter.com/forums/gxboxlive.php
این چند نفر رو اد کن اینا اکثر اوقات هستن:
ThunderC4t-XFIGHT3R-babak_bhb-leopard killaاین یکی همیشه پایه GOW هست :biggrin1:=>M3TAL G34R

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
MANAM NIKNAM HASTAM GEYMER TAKAM HAM MOSHAKHASE MOKHLESE HAMEGI
به به نیکنام جان...مخلصیم.
آقا این گیمرتگ ـتون رو هر خوره ی GoW باید از حفظ باشد ، اصلا GoW با شما معنی پیدا می کند.:biggrin1:
سعی کنید همیشه Host شوید تا بقیه دوستان هم اینوایت کنیم و از بازی لذت ببریم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر