GamePad

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
1 . دوستان قیمت دسته های سونی + متعلقاتش که به pc بخوره چقدر تموم میشه .
2 . دسته ی ps2 بگیرم با رابطش برای pc مشکلی پیش نمی آد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟(دقتش ، کیفیتش )
2 . دسته ی ps2 بگیرم با رابطش برای pc مشکلی پیش نمی آد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟(دقتش ، کیفیتش )
از لحاظ دقت که فک نکنم مشکلی داشته باشه..چون یادمه قبلا یه جا رفته بودم که مسابقات PES بود و اکثرشون هم دسته ps2 با تبدیلش رو داشتن.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
منظورم همه بازیهاییه که دسته 360 با اونها درست مچ میشه.
البته نگفته پیداست که دسته 360 کجا و دسته PS2 کجا

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
اگه بازی هایی که دسته 360 اونا رو اتوماتیک نمیشناسه مثل Call of dutty یا Operation Flashpoint رو با xpadder تنظیم کنی ویبره در اون بازیها کار میکنه ؟

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
من 1 گیم پد Dual Action Logitech دارم.3سال پیش خریدم و با خیالی خام برای ارتقای سیستم و بازی کردن با گیم پد حرفه ای . میشه گفت سر جمع از اون موقع تا حالا باهاش 15ساعت به زور بازی کردم.خلاصه در حد نو هست. میخواستم بدونم قیمت نوش چقدر هست و کسی اگه میتونه بنده رو مشاوره کنه که چقدر بفروشمش.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان بنده برای عزیزی دسته 360 سیم داری خریدم که روی پکش هم زده for pc &xbox360 حالا باید اینو چطوری راه اندازی کنیم که بازی ها رو بتونه با این دسته بازی کنه و اینکه تو کدوم ویندوز میشناسه و اینکه آیا نیازی به نرم افزار خاصی داره یا نه

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
سلام دوستان بنده برای عزیزی دسته 360 سیم داری خریدم که روی پکش هم زده for pc &xbox360 حالا باید اینو چطوری راه اندازی کنیم که بازی ها رو بتونه با این دسته بازی کنه و اینکه تو کدوم ویندوز میشناسه و اینکه آیا نیازی به نرم افزار خاصی داره یا نه

سلام.
دسته ها اگر برند معروف و مدل های مناسب باشند معمولا ویندوز های 7 و ویستا راحت می شناسند و شما می تونی در کنترل پنل ویندوز و در قسمت گیم کنترلر در اونجا به دلخواه خودتون تنظیم کنید!
و وقتی دسته از سوی ویندوز شناسایی بشه در بازی هایی که این دسته را پشتیبانی می کنند در قسمت تنظیمات بازی و در کنترل اونجا کلید ها را تنظیم می کنید!(البته این ها را همه شما بلد هستی! ;))

اگر ویندوز به طور اتوماتیک شناسایی نکرد باید دسته شما حتما درایوری چیزی داشته باشه!(برای نصب)

البته دسته هایی که شما خریدی قطعا برای وصل کردن به پی سی باید پورت usbداشته باشه دیگه! :-" :cool:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

اگه مال Microsoft باشه در ویندوز 7 و ویستا به راحتی بدون نصب قابل شناسایی هست حتی در بازی نیاز به تظیمات ندارید و دسته کاملا تنظیم هست

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این پد های 360 خود مایکروسافت ، usb ها رو بهم نمیریزه ؟
من یه وایرلس دارم . اگر وصل باشه به دستگاه وقتی روشن میکنم ویندوز بالا نمیاد و تو خوش آمدگویی میمونه .
اگر هم بعد از بالا اومدن ویندوز وصلش کنم ، usb ها رو بهم میریزه . مخصوصاً مودمم که usb هست دیگه نمیتونه کانکت کنه .
کسی همچین مشکلاتی داشته ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
این پد های 360 خود مایکروسافت ، usb ها رو بهم نمیریزه ؟
من یه وایرلس دارم . اگر وصل باشه به دستگاه وقتی روشن میکنم ویندوز بالا نمیاد و تو خوش آمدگویی میمونه .
اگر هم بعد از بالا اومدن ویندوز وصلش کنم ، usb ها رو بهم میریزه . مخصوصاً مودمم که usb هست دیگه نمیتونه کانکت کنه .
کسی همچین مشکلاتی داشته ؟
بهترین کار هینه که هم پول کمتری خرج کنی هم سیم بلند دسته جوابگو هست و یه سیمدار بخری!
من سیم دار دارم و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه!فقط قبلا یه هدست usb a4tech داشتم با اون مشکل داشت و باعث میشد رو هدست نویز بیوفته

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بهترین کار هینه که هم پول کمتری خرج کنی هم سیم بلند دسته جوابگو هست و یه سیمدار بخری!
خوب من پول رو خرج کردم و خریدم .
بیشتر هم برای 360 استفاده میکنم . ولی گاهی لازم میشه برای pc .
البته فکر کنم این مشکل رو فقط با xp داره .

sorena1368

کاربر سایت
Apr 7, 2010
6
سلام دوستان
من امروز یه دسته ی vieraبرای pcخریدم تا بعد از کلی سر و کله زدن با دسته های قدیمیم یه دل سیرpes 2010 بازی کنم حسابی از ظاهر و کیفیت دسته کیفور شده بودم اما وقتی به سیستم وصلش کردم در کمال تعجب هیچ کدوم از دکمه ها سر جای خودش نبود بعد از کلی دردسربا استفاده از settingبازی درستشون کردم اما وقتی توپ دست منه سانتر میشه کرد ولی وقتی توپ دست حریفه اون دکمه تکل نمیکنه یا RT+پاس که بازیکن دنبال توپ میفته کار نمیکنه خسته شدم بس که بهش ور رفتم:( داشتم تواینترنت سرچ میکردم که به این سایت بر خوردم امیدوارم بتونید راه حلی برام پیدا کنید ویندوزمXP SP3 درایور دسته رو هم نصب کردم

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من امروز یه دسته ی vieraبرای pcخریدم تا بعد از کلی سر و کله زدن با دسته های قدیمیم یه دل سیرpes 2010 بازی کنم حسابی از ظاهر و کیفیت دسته کیفور شده بودم اما وقتی به سیستم وصلش کردم در کمال تعجب هیچ کدوم از دکمه ها سر جای خودش نبود بعد از کلی دردسربا استفاده از settingبازی درستشون کردم اما وقتی توپ دست منه سانتر میشه کرد ولی وقتی توپ دست حریفه اون دکمه تکل نمیکنه یا RT+پاس که بازیکن دنبال توپ میفته کار نمیکنه خسته شدم بس که بهش ور رفتم داشتم تواینترنت سرچ میکردم که به این سایت بر خوردم امیدوارم بتونید راه حلی برام پیدا کنید ویندوزمXP SP3 درایور دسته رو هم نصب کردم
تا اونجایی که یادمه تو pes میتونی برای دکمه ها حالت حجومی و دفاعیرو تعرثف کنی . تو setting خود بازی .
ممکنه مشکلت اونجا حل بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر