GamePad

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من این اواخر رفتم یوگی (یگانه‌ی سابق) و هم دسته با ریسیور دیدم و هم دسته‌ی با سیم. قیمتش هم درست سادم نیست. فکر کنم سیم‌داره حدود 45 بود و بیسیمه فک کنم 65. دقیق یادم نیست.
باتشکر...

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
من این اواخر رفتم یوگی (یگانه‌ی سابق) و هم دسته با ریسیور دیدم و هم دسته‌ی با سیم. قیمتش هم درست سادم نیست. فکر کنم سیم‌داره حدود 45 بود و بیسیمه فک کنم 65. دقیق یادم نیست.
باتشکر...

زحمت بکش تلفن و آدرس رو اطلاع رسانی کن
مطمعنی بود؟
خیلی نایابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
زحمت بکش تلفن و آدرس رو اطلاع رسانی کن
مطمعنی بود؟
خیلی نایابه؟؟
خیلی نایابه منم واسه همین پرسیدم ازش.
یوگی که دیگه معروفه! جمهوری تقاطع حافظ روبروی علاالدین. داخل پاساژ (فک کنم البرز؟! نمیدونم...در هر صورت روبروی علاالدین یه پاساژ بیشتر نیست)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فکر کنم همون طور که گفته شده بهترین دسته بدون شک هموم دسته xbox360 هستش.من تو هر بازی که امتحان کردم بدون مشکل کار میکنه(بازی bully هم فقط این رو قبول میکنه!).فقط با سرویس پک 3 مشکل داره که فکر کنم با نصب درایو جدید حل بشه.
یه چیز دیگه:یعنی الان دسته سیم دار گیر نمیاد؟؟پس من خیلی برد کردم دو تا خریدم هر کدوم 35 تومن!!(قضیه مال 6 هفت ماهه پیشه.)

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
از دوستانی که گیم پد فراسو 666RF دارن یه سوال داشتم
میخواستم بدونم ویبره گیم پد های شما چجوریه چون ویبره گیم پد من اونقدر ضعیفه که به سختی احساس میشه ؟
ممنون:confused:

4039

کاربر سایت
Nov 23, 2008
72
نام
حسین
از دوستانی که گیم پد فراسو 666RF دارن یه سوال داشتم
میخواستم بدونم ویبره گیم پد های شما چجوریه چون ویبره گیم پد من اونقدر ضعیفه که به سختی احساس میشه ؟
ممنون:confused:
من 660 دارم هر دو تا ویبرش خیلی قوی کار میکنه .
یک سوال هم از دوستان دارم امکان استفاده از ویبره تو بازی pes 6 و pes 2009 وجود داره؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام من می خواستم دسته بخرم تو تبریز زندگی میکنم و از xbox 360 نیست بین دوتا گیر کردم
Game Pad Logitech Rumblepad 2 یا farasoo 666 خواهش میکنم زود جواب بدید

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
فراسو رو بیخیال باهاش فیفا هم نمیتونی بازی کنی ! تا برسه به ...
شما اگه مدلش را ببینید خیلی باحاله وهم ارزونه ولی اون یکی مارک مدلش زیاد خوب نیست و هم گرونه آیا واقعا farasoo مشکل داره میشه حل کرد یا نه
jتو تبریز مدل xbox 360 نیست اگه فروشگاه اینترنتی که داشته باشه معرفی کنید

آخرین ویرایش:

4039

کاربر سایت
Nov 23, 2008
72
نام
حسین
مگه دسته های بازی فراسو چشونه که ازشون بد میگین .من یکی دو هفته پیش مدل 660 خریدم و هرروز هم دارم باهاش بازی میکنم ( البته فقط pes بازی میکنم )خیلی خوب داره کار میکنه.
دسته های xbox خیلی گرون هستن .هفته پیش رفته بودم گیم پد بخرم از این دسته ها هم تو بازار بود هم بی سیمش و هم سیمدار اما گرون بودن .طرف میگفت 50 تومن .هیچی هم کم نمیکرد.

یعنی قدرت ویبره Farassoo 660 سیمدار با 666rf بیسیم یکیه ؟؟؟؟

کسی بیسیم نداره منو راهنمایی کنه :confused::confused:

مگه باطری 666 چند واته ؟ نباید اینقدر تفاوت داشته باشه.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
ببینید من خودم 6ماه هست 666 دارم و دوستم هم یک هفته قبل من 660 خرید . من برای پیدا کردنش خودمو خفه کردم ( کل پایتخت نداشتن ) .
این دسته فقط برای PES باز های تیر و حرفه ای کاملا مناسبه چون با وجود setting قوی این بازی ضعف این دسته ، توی سیستم نرم افزاری حل میشه ولی نه فیفا اینو داره و نه هیچ بازی دیگه ای ! و دکمه ها براتون قطعا جابجا عمل میکنه مثلا 1 رو میزنی کامپیوتر کار دکمه 2 رو انجام میده و بخش اصلی یعنی جوی راست و تریگر ها بکل کار نمی کنن و xpadder هم اصلا حال نمیده .
ولی کلا کیفیت خوبی داره و باطری هم دیر تموم میکنه چون بهش دست نزنی خودش خاموش میشه و با هر مدل باطری هم عمل می کنه و مصرفش کمه . ( با یک جفت باطری یه مستر لیگ رو تموم کردم و هنوز هم کار می کرد ) بی سیم فوق العاده ای رو داره . طراحی که دیگه ... .
کلا بد نیست ولی مشکل ما همین جابجا عمل کردنه ! من یه دسته مدل ps دارم اصل چین که سه سال پیش 3 تومن خریدم وصل می کنم تو فیفا عین آدم کار میکنه فراسو با قیمت 24 تومن ....
بعضی ها ( رفیق خودم ) از این دسته راضین چون چیزی زیادی نمی خوان ولی من انتظار یه دسته مثل بقیه دسته ها رو دارم ازش . با پشتیبانی فراسو هم صحبت کردم و منو هم شناختن و تحویل گرفتن . گفتن احتمالا نرم افزاریه و اگه سخت افزاریه بیا عوضش می کنیم .
کلا اگه میتونین لاجیتک Chill Stream بخرین که بهتره یا دسته اصل360 مطمئن باشین بهتره .
عاجزانه میخوام کسی مشکل این دسته رو بلده حل کنه به من یه جوری اعلام کنه !

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
ببینید من خودم 6ماه هست 666 دارم و دوستم هم یک هفته قبل من 660 خرید . من برای پیدا کردنش خودمو خفه کردم ( کل پایتخت نداشتن ) .
این دسته فقط برای PES باز های تیر و حرفه ای کاملا مناسبه چون با وجود setting قوی این بازی ضعف این دسته ، توی سیستم نرم افزاری حل میشه ولی نه فیفا اینو داره و نه هیچ بازی دیگه ای ! و دکمه ها براتون قطعا جابجا عمل میکنه مثلا 1 رو میزنی کامپیوتر کار دکمه 2 رو انجام میده و بخش اصلی یعنی جوی راست و تریگر ها بکل کار نمی کنن و xpadder هم اصلا حال نمیده .
ولی کلا کیفیت خوبی داره و باطری هم دیر تموم میکنه چون بهش دست نزنی خودش خاموش میشه و با هر مدل باطری هم عمل می کنه و مصرفش کمه . ( با یک جفت باطری یه مستر لیگ رو تموم کردم و هنوز هم کار می کرد ) بی سیم فوق العاده ای رو داره . طراحی که دیگه ... .
کلا بد نیست ولی مشکل ما همین جابجا عمل کردنه ! من یه دسته مدل ps دارم اصل چین که سه سال پیش 3 تومن خریدم وصل می کنم تو فیفا عین آدم کار میکنه فراسو با قیمت 24 تومن ....
بعضی ها ( رفیق خودم ) از این دسته راضین چون چیزی زیادی نمی خوان ولی من انتظار یه دسته مثل بقیه دسته ها رو دارم ازش . با پشتیبانی فراسو هم صحبت کردم و منو هم شناختن و تحویل گرفتن . گفتن احتمالا نرم افزاریه و اگه سخت افزاریه بیا عوضش می کنیم .
کلا اگه میتونین لاجیتک Chill Stream بخرین که بهتره یا دسته اصل360 مطمئن باشین بهتره .
عاجزانه میخوام کسی مشکل این دسته رو بلده حل کنه به من یه جوری اعلام کنه !

شما که 666 داری از ویبرش راضی هستی ؟؟؟ تو چه بازی هایی از ویبره تونستی استفاده کنی ؟؟ :confused: چون ویبره پد من فقط تو ی game controller ویندوز اونم خیلی ضعیف کار می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر