GamePad

kingmostafa

کاربر سایت
Nov 3, 2009
5
نه من فقط pes بازی میکنم...با آنالوگ هم نمیتونم بازی کنم...پس من چه گیم پدی بخرم؟
یه مدت از این گیم پدهای متفرقه میخریدم که ارزونه ولی خوب به درد سطل آشغال هم نمیخوره...
حالا میخوام یه چیز خوب بخرم ولی اینطور که معلومه همه گیم پدهای خوب دکمه های جهتش به هم وصله. :(
حالا من چه کار کنم؟
چی بگیرم به نظر شما؟

Buzz......

cold398

کاربر سایت
Oct 11, 2010
5
سلام

دوستان مطالب قبلی رو خوندم ، میخواستم نظرتون رو درباره Logitech Cordless Rumble pad 2 بدونم ...

یکی میگه خوبه ، یکی میگه بده !!!!!!! من گیم پد رو فقط برای PES میخوام ، Rumble pad 2 به دردم میخوره ؟

وزنش زیاد نیست چون دوتا باتری قلمی میخوره ؟

cold398

کاربر سایت
Oct 11, 2010
5
سلام

دوستان مطالب قبلی رو خوندم ، میخواستم نظرتون رو درباره Logitech Cordless Rumble pad 2 بدونم ...

یکی میگه خوبه ، یکی میگه بده !!!!!!! من گیم پد رو فقط برای PES میخوام ، Rumble pad 2 به دردم میخوره ؟

وزنش زیاد نیست چون دوتا باتری قلمی میخوره ؟

چرا اینجا هیچ کس جواب سوال نمیده !!!!!!!! ؟ :-/:-/:-/

kingmostafa

کاربر سایت
Nov 3, 2009
5
چرا اینجا هیچ کس جواب سوال نمیده !!!!!!!! ؟ :-/:-/:-/
عزیز دل ،خودت رو خسته نکن !!!
اگه قرار بود کسی جواب بده ،پست منو بعد از 15 روز جواب میداد....
امیدوار باش که تو پی سی ورد جواب بگیری...اینجا که عمـــــــــــــــــــــرا"

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
سلام

اگه می خوای فقط فوتبال بازی کنی بهتره که یه دسته فراسو بگیری هم خوب کار میده هم قیمتش خیلی نیست.

oto.behi

کاربر سایت
Nov 16, 2010
8
دوستان سلام!
من میخوام یه دسته بازی بگیرم واسه pes قیمتشم مهم نیست فقط میخوام خوش دست مخصوصه فوتبال باشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

kingmostafa

کاربر سایت
Nov 3, 2009
5
دوستان سلام!
من میخوام یه دسته بازی بگیرم واسه pes قیمتشم مهم نیست فقط میخوام خوش دست مخصوصه فوتبال باشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

من کلا با اکثر دسته ها بازی کردم...اگه میخوای با آنالوگ بازی کنی یا دسته های فراسو یا دسته xbox بگیر...ولی اگه مثل من نمیتونی با آنالوگ بازی کنی ،فقط برو تو کار دسته ps2....تو همه ی دسته هایی که من خریدم راحت ترینه (برای pes)

oto.behi

کاربر سایت
Nov 16, 2010
8
من کلا با اکثر دسته ها بازی کردم...اگه میخوای با آنالوگ بازی کنی یا دسته های فراسو یا دسته xbox بگیر...ولی اگه مثل من نمیتونی با آنالوگ بازی کنی ،فقط برو تو کار دسته ps2....تو همه ی دسته هایی که من خریدم راحت ترینه (برای pes)
داداش خیلی ممنون از راهنماییت ولی دسته ps2 یه کم کوچیکه..من یه دسته میخوام مثله xbox ولی انالوگ نباشه!

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
من یه دسته تا 20 تومن میخواستم
بیشتر برای بازی های ماشین سواری و تا حدودی هم فوتبال
کدومو پیشنهاد میکنین ؟
( این دسته فراسو ، اون 4 تا کلید اصلیش که رنگی هستن ، نرم هستن ( مثل دسته ps2 ) یا سفتن ؟

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
سلام
من یه دسته فراسو دارم.ولی فقط می تونم بازی pes رو باهاش بازی کنه.درایورش رو هم نصب کردم.باید چی کار کنم؟

متوجه نشدم منظورت چیه ، اما این را بدون که بازی های جدید را فقط با دسته ایکس باکس میشه بازی کرد

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
ممنون از راهنمایی شما

منظورت از فراسو چه مدلی ؟

فراسو یه مدل دسته شبیه ایکس باکس زده منم یکی دوبار دستم گرفتم توی دست خیلی خوبه
اینم عکسش
4949-2.jpg

• Like