GamePad

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
من یک دونه wireless receiver دسته xbox 360 واسه pc گرفتم! حال می ده! pes رو تست کردم جواب داد اساسی! فقط یک مشکل گند داره! وقتی دسته رو روشن می کنی هیچ قابلیتی نداره که بشه باهاش دسته رو خاموش کرد. تنها راهش باز کردن پک باتریه :(

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سلام دوستان
من امروز یه دسته ی vieraبرای pcخریدم تا بعد از کلی سر و کله زدن با دسته های قدیمیم یه دل سیرpes 2010 بازی کنم حسابی از ظاهر و کیفیت دسته کیفور شده بودم اما وقتی به سیستم وصلش کردم در کمال تعجب هیچ کدوم از دکمه ها سر جای خودش نبود بعد از کلی دردسربا استفاده از settingبازی درستشون کردم اما وقتی توپ دست منه سانتر میشه کرد ولی وقتی توپ دست حریفه اون دکمه تکل نمیکنه یا RT+پاس که بازیکن دنبال توپ میفته کار نمیکنه خسته شدم بس که بهش ور رفتم:( داشتم تواینترنت سرچ میکردم که به این سایت بر خوردم امیدوارم بتونید راه حلی برام پیدا کنید ویندوزمXP SP3 درایور دسته رو هم نصب کردم

یه کم پستت قدیمی شده رفیق شایدم کارت را افتاده ولی خوب تو pes تو همون قسمت ستینگ دکمه ها چند تا تب داره که تب اول رو تنظیم کردی تبهای دیگه هم که مربوط به دفاع هستش رو اون رو هم تنظیم کن.

امیدوارم لذت ببری از PES

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام دوستان من میخوام دسته ایکس باکس بگیرم واسه کامپیوتر بنظرتون سیاهش خوشگلتره یا سفید؟
راستی شوک های این دسته کارمیکنه من تا حالا هر چی دسته گرفتم هیچکودوم شوک نداشتن یعنی به قول خودمون نمیلرزیدن :d:d:d:d:d
ممنون میشم جوابمو بدید

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دسته ۳۶۰ رو میتونی برای بازیهایی استفاده کنی و شوک داشته باشی که بازی ساز دسته رو برای بازی تعریف کرده باشه
سری های call of duty هیچکدوم این دسته رو ساپرت نمیکنن باید برای شوک داشتن و تعریف دسته تو بازی از نرم افزار هایش شبیه ساز دسته مثل pinaccle و xpadder استفاده کنی

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام بر دوستان گل بازی سنتری.من دسته بی سیم گرفتم همون ایکس باکس رو .میخواستم یکم راهنماییم کنید مثلا اینکه یه دکمه ای پشت دسته هست میزنی چراغ ها روشن خاموش میشه و چشمک میزنه و از این حرف ها میخواستم یکم منو راهنمایی کنید که اینا چیه ممنون میشم
و یه زحمت دیگه ای که براتون داشتم این هست که وقتی دسته رو روشن میکنم دوباره باید چجوری خاموشش کنم یا باید همونطوری بمونه ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از دوستان اینجا کسی قیمت Gamepad Xbox 360 for Windows را داره البته سیم دارش را می خوام و اینکه از کجا می تونم تهیه کنم توی تهران؟!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوستان کسی میدونه تو اراک از کجا Xbox Controller for PC میشه پیدا کرد با قیمت مناسب؟
در ضمن این جوی استیک های لاجیتک خوبه ؟ خوش دسته ؟ در کل چه جوریه کیفیتش خوبه یا نه ؟ می ارزه بخریم ؟ اکتر بازی ها رو ساپورت میکنه ؟ مخصوصا PES و فیفا رو ...!
پیشاپیش ممنون

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
در ضمن این جوی استیک های لاجیتک خوبه ؟ خوش دسته ؟ در کل چه جوریه کیفیتش خوبه یا نه ؟ می ارزه بخریم ؟ اکتر بازی ها رو ساپورت میکنه ؟ مخصوصا PES و فیفا رو ...!
پیشاپیش ممنون
تو گیم پد های لاجیتک chillstream خیلی خوبه شکل ظاهریش هم قشنگه در ضمن فن خنک کننده هم داره و اگه دستت خیلی بزرگ نباشه فوق العاده سb-) اما اگه برا فیفا یا pes می خوای دسته بخری فراسو بگیر;) برای این بازی ها مهمه که گیم پد آنالوگ راست داشته باشه.
یا حق !

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
از دوستان اینجا کسی قیمت Gamepad Xbox 360 for Windows را داره البته سیم دارش را می خوام و اینکه از کجا می تونم تهیه کنم توی تهران؟!
سلام حدود 48 هزار تومن قیمت داره فکر کنم http://takrayan.ir را یه سربزنی بد نباشه

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من یه تبدیل دارم که دسته پلی استیشن را تبدیل به یو اس بی میکنه.
قبلا استفاده کردم مشکلی هم نبود ولی حالا که وصل میکنم کار نمیکنه.چراغ روی دسته روشن میشه ولی انگار هیچ چی به کامپیوتر وصل نشده و هیچ چی نمیاد که بخواد درایور را راه بندازه.(قبلا درایورش را خودش میشناخت مثل فلش مموری)
لطفا کمک کنید

kingmostafa

کاربر سایت
Nov 3, 2009
5
با این دسته ی ایکس باکس for pc میشه فوتبال رو به راحتی بازی کرد؟البته با دکمه های جهتش؟
از این لحاظ که به هم وصله ،مشکلی تو دریبل زدن و ... نداره؟ یا اینکه باید با آنالوگش بازی کرد؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با این دسته ی ایکس باکس for pc میشه فوتبال رو به راحتی بازی کرد؟البته با دکمه های جهتش؟
از این لحاظ که به هم وصله ،مشکلی تو دریبل زدن و ... نداره؟ یا اینکه باید با آنالوگش بازی کرد؟
فیفا رو اصلا نمیشه با d-pad بازی کرد pes هم با اون وضعیتی که کنترلر 360 داره عذاب آوره بازی کردن با d-pad !

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
فیفا رو اصلا نمیشه با d-pad بازی کرد pes هم با اون وضعیتی که کنترلر 360 داره عذاب آوره بازی کردن با d-pad !
واسه PeS که دسته Xbox با Ps فرقی نداره فقط جای R1 با R2 و L1 با L2 باهم فرق داره با Start و Select
ولی برای فیفا که عظیم فرق دارن با هم:D

kingmostafa

کاربر سایت
Nov 3, 2009
5
نه من فقط pes بازی میکنم...با آنالوگ هم نمیتونم بازی کنم...پس من چه گیم پدی بخرم؟
یه مدت از این گیم پدهای متفرقه میخریدم که ارزونه ولی خوب به درد سطل آشغال هم نمیخوره...
حالا میخوام یه چیز خوب بخرم ولی اینطور که معلومه همه گیم پدهای خوب دکمه های جهتش به هم وصله. :(
حالا من چه کار کنم؟
چی بگیرم به نظر شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر