Free Games with Plus | PS4

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اونجا که عکس LBP زده... فکر کنم همون جاییه که 40تا بازی برا پلاس دادن تو E3 یهو!
LBP2 و Darksiders 1 و R&C : A4O رو یادمه...ولی خیلی بود! کلا نقطه اوج پلاس همونجا بود:-"
برای ده سالگی باید چنین میکردن:|
برداشتن Erica دادن...بازیی که میدونند مجانی هم بدن کسی سراغش نمیره:|
اوایل عرضه ویتا هم پلاس خیلی خوب بود...یادمه همه انحصاریای خفن جزو دائمی پلاس بودن...مثل گرویتی راش، آنچارتد، سول سکرفایس و کلی بازی دیگه. یعنی من رسما واسه ویتا بازی نمیخریدم، اکثر خوبارو خودشون فری میکردن واسه پلاس.
اکثر این سرویسا اوایل خیلی خوب بازی میدن...بعدش که به اندازه کافی مخاطب جمع کردن، دیگه براشون مهم نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اوایل عرضه ویتا هم پلاس خیلی خوب بود...یادمه همه انحصاریای خفن جزو دائمی پلاس بودن...مثل گرویتی راش، آنچارتد، سول سکرفایس و کلی بازی دیگه. یعنی من رسما واسه ویتا بازی نمیخریدم، اکثر خوبارو خودشون فری میکردن واسه پلاس.
اکثر این سرویسا اوایل خیلی خوب بازی میدن...بعدش که به اندازه کافی مخاطب جمع کردن، دیگه براشون مهم نیست.
آره اون دور و برا و سال 2013~2014 خیلی خوب بود!
یادمه DmC و بایوشاک رو تو کمتر از یک سال از عرضه مثلا برای پلاس دادن(و خیلی بازی های دیگه)
کلا اون موقع واقعا پلاس این بود که بازی مجانی و خوب میداد!(یا حای ایندی های خوب و معروف day1 میداد) الان...یه چی میندازن جلو آدم میگن برید خدا رو شکر کنید که همینو هم دادیم بهتون:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یکی دو سال ابتدایی انتشار PS5 احتمالا بازم پلاس ارزشمند میشه
دقیقا مثل اوایل PS4
پلاس احتمالا نه...اینا میخشون رو کوبیدن و الان مردم عادت کردن به پرداخت پول برای آنلاین بازی کردن!
ولی احتمالا ps now همین قضیه رو طی کنه...تا دوباره آشغال بشه و یه بامبول(سرویس) جدید در بیارن!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پلاس احتمالا نه...اینا میخشون رو کوبیدن و الان مردم عادت کردن به پرداخت پول برای آنلاین بازی کردن!
ولی احتمالا ps now همین قضیه رو طی کنه...تا دوباره آشغال بشه و یه بامبول(سرویس) جدید در بیارن!
پلاس now التیمیت :))

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
درست میبینم؟ فقط سینگل کالاف ww2 رو دانلود کردم 81 گیگه! استار وارز بتل فرانت هم 115گیگ! استار وارز بخوام فقط کمپین برم باید کل حجم رو دانلود کنم؟:/

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
درست میبینم؟ فقط سینگل کالاف ww2 رو دانلود کردم 81 گیگه! استار وارز بتل فرانت هم 115گیگ! استار وارز بخوام فقط کمپین برم باید کل حجم رو دانلود کنم؟:/

بله متاسفانه
من که از دانلود ww2 پشیمون شدم تا ۲روز دپرس بودم واسه حروم کردن ۸۰گیگ :D نیم ساعت بیشتر نتونستم تحمل کنم بخش داستانی رو. بخش آنلاین هم اصلا جالب نبود و زامبی کشی خوبی داشت اما تنهایی حال نمیداد.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
قبل دانلود کالاف میگه سینگل پلیر رو میخای یا مولتی من سینگل رو انتخاب کردم وضع حجم اینه:/ کلا مگه کمپین سالی که اومد تو یک دیسک بلوری 38گیگ بیشتر نبود چی شده مگه کمپین:D

در مجموع با بخش آنلاین ش میشه چند گیگ؟

نصف عمر کنسول داره صرف دانلود میشه فقط:D

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
در مجموع با بخش آنلاین ش میشه چند گیگ؟

نصف عمر کنسول داره صرف دانلود میشه فقط:D

بازی رو من تازه آپدیت کردم ...در کل 100 گیگ آپدیت هست حجم بازی رو هم تو سایت های ایرانی بگردی پیدا میکنی نمیدونم اون چقدره .
شامل کمپین , مولتی , وارزون میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر