Free Games with Plus | PS4

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اینهمه بازی تو لیست ps4 هست باید در عرض 3 ماه دو تا کال اف دیوتی مجانی بشه؟! چیز دیگه ای واقعا نیست؟!

پلاس دیگه واقعا مسخره شده...سال دیگه تمدید نمیکنم /

• Like
Reactions: voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از وقتی پلاس شدش ، پیجشون رو دنبال کردم

یعنی تنها مارکتینگی که انجام دادن همین پیج توییتره که هم خیلی فعاله ، هم خیلی دوست داشتنی

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
این Call of duty modern warfare 2 در پلاس Exclusive شده ...این Exclusive فرقش با Free چیه؟

بعد اینکه این بازی قرار بود ماه بعد FREE بشه که چرا این ماه کنار 3 بازی دیگه قرارگرفته ؟

ssiamak2006

عضو جدید
Aug 2, 2020
2
سلام ببخشید من یه سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون میشم الان این ماه کال آف رو فری زده من میزنم برا دانلود تا وسطش میره بعد ارورce-30045-2 میده دانلود نمیشه دلیلش چیه ؟.ممنون میشم راهنمایی کنید چند بارم پاک کردم دوباره دانلود کردم همین ارور رو میداد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این fall guys عجب بازی فیلمیه حتما تجربه اش کنید خیلی حال میده .۶۰ نفر تو چند دست با هم مسابقه میدن یه نفر اول میشه .خدا رو شکر مشکل فیلتر و سرور و اینا هم نداره راحتم پلیر پیدا میکنه

• Like
Reactions: dooste.man83

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
این PUBG مگه رایگان نبود ؟ یا من اشتباه میکنم؟

استریت فایتره ارزش داره؟ چطوریه وضعیتش؟

خیر ۳۰ یا ۴۰$ قیمتشه
SFV هم محتوای سینگل پلیر خاصی نداره
۲تا استوری داره فکر کنم با نیمچه استوری برای هر شخصیت. ازونجایی که بازی اصلی و خام مجانی شده فقط ۱۶کرکتر داره و چندتا دونه استیج
در کل اگه بازی رو دوس نداشته باشی دلیلی نداره دانلودش کنی چون بیشتر تمرکزش رو بخش آنلاینه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
فال گایز از اون بازی ها بود که اصلا قرار نبوده همچین فروش عظیمی رو داشته باشه و دانلودش به بالای 20 میلیون برسه !! وگرنه امکان نداشت پای همچین بازی ای به پلاس باز شه !!!

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر