Free Games with Plus | PS4

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ب نظرم کلا بیشتر تمرکز بر پی اس نو ـه . سیکل بازیهای پلاس هم نگاه کنید در سالهای اخیر چند ماه یکبار از این بازیها هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
والا یه بازی aaa میده میگید همه بازی کردیم، یه بازی متفاوت میده، میگید خاک بر سرش با این بازی هاش... جریان اون پدر و پسر با خرشونه...، من که ماه پیش پلاسم تموم شد و تا شروع نسل بعد هم بعید میدونم شارژ کنم... ولی
پلاز این سه سال گذشته که پیوسته اشتراک داشتم خیلی خوب بود و راضیم... فقط نارضایتی همین کمبود بازی های ژاپنی بود، فکر کنم فقط یه nioh من ژاپنی دیدم تو پلاس آمریکا...

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
والا یه بازی aaa میده میگید همه بازی کردیم، یه بازی متفاوت میده، میگید خاک بر سرش با این بازی هاش... جریان اون پدر و پسر با خرشونه...، من که ماه پیش پلاسم تموم شد و تا شروع نسل بعد هم بعید میدونم شارژ کنم... ولی
پلاز این سه سال گذشته که پیوسته اشتراک داشتم خیلی خوب بود و راضیم... فقط نارضایتی همین کمبود بازی های ژاپنی بود، فکر کنم فقط یه nioh من ژاپنی دیدم تو پلاس آمریکا...
حداقل دوتا بازی میدادن که روی psnow نباشه :| همون شایعه ی رایگان شدن دارک سولز ریمستر با یه ایندی بشدت خفن بود اگه میشد , ولی بعد از چند ماه که واقعا بازیهای خوبی پلاس داد امیدوارم راه مایکروسافت و گلد رو نره چون الان بازیهای گلد چندماهیه که به لعنت خدا هم نمی ارزه !

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعاً دوست دارم بدونم مسئول انتخاب بازی‌های پلاس کیه! :D
در مورد کیفیت‌شون اطلاعی ندارم و شاید هم خوب باشن، ولی مسئول مربوطه چقدر باید سبک‌مغز باشه که توی یه ماه، دو تا بازی شبیه‌سازی/مدیریتی دست ملت بده! :D
دقت نکردی آریا این ها خیلی مهم‌اند
در دورانی که همه قرنطینه هستن این شبیه ساز ها می‌تونه کمک کنه به پروسه غذاسازی و شهرسازی جهانی :D:))

یکی از دوستان می‌گفت cities بازی خوبیه ولی اون کشاورزیه شاید بازی جالبی باشه اما فیزیک اش و باگ هایی که میزنه تو باقالی هاست:D

این ماه سونی به جد ترول مون کرد:D:-??:|

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
دقت نکردی آریا این ها خیلی مهم‌اند
در دورانی که همه قرنطینه هستن این شبیه ساز ها می‌تونه کمک کنه به پروسه غذاسازی و شهرسازی جهانی :D:))

یکی از دوستان می‌گفت cities بازی خوبیه ولی اون کشاورزیه شاید بازی جالبی باشه اما فیزیک اش و باگ هایی که میزنه تو باقالی هاست:D

این ماه سونی به جد ترول مون کرد:D:-??:|
آره دم سونی گرم که توی این شرایط به فکر احیای تمدن بشری هست! :x
اون Cities: Skylines رو ازش تعریف زیاد شنیدم، ولی بیشتر از زبون پی‌سی‌گیمرها. کلاً بهش می‌خوره از اون مدل بازی‌هایی باشه که توی کامپیوتر بهتر جواب میده و میانگینش هم اونجا ۸۵ هست. البته نسخه‌های کنسولی هم میانگین بدی ندارن و ۸۱ گرفتن، ولی در مجموع با سلیقه‌ی من جور نیست.
Farming Simulator هم توی بعضی کشورهای اروپایی خیلی محبوبه، مخصوصاً آلمان که یادمه بعضی از نسخه‌هاش رتبه‌های بالایی توی جدول فروش می‌گرفتن و توی روزهای اول عرضه حتی از بعضی بازی‌های معروف هم جلو می‌زدن! حتی بانو مرکل هم به نظر می‌رسه از طرفدارهای بازی باشه! :D

04zb_rkoz53os9ahz.jpg

عکس باحالیه! آدم اولش فکر می‌کنه مرکل رفته توی غرفه نینتندو سوییچ، کنترلر PS4 دستش گرفته!
Cities رو که سراغش نمیرم، ولی شاید یه سری به شبیه‌ساز کشاورزی بزنم و ببینم زراعت چه حس و حالی داره. :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Cities فوق العاده بازی خوبیه. من البته به لطف PSNOW دارم بازی میکنم یک مدتیه و فکر کنم 20-30 ساعتی بازی کردم. Performance و کنترلش هم برعکس چیزی که فکر میکردم روی کنسول خیلی خوبه. تنها ایرادی که داره اینه که یک سری DLC خوب داره که باید پاش پول بدی.

• Like
Reactions: artour-2198

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
به به یک بازی استراتژی! سوالی که اینجا پیش میاد اینه که سونی با مجانی کردن این سبک بازی ها میخواد نظر یوزرای پلاس رو جلب کنه یا به عذاب الهی گرفتارشون کنه؟ :D
من که با موس هم تو Cities Skylines نسبتا کار سختی برای شهر سازی و کنترل منابع داشتم روی pc ! دیگه با کنترلر هیچ ایده ای ندارم که باید چقدر زجر آور و وقت گیر باشه! برای دوستانی هم که میخوان بازیش کنن آرزوی موفقیت میکنم! :D
Farming Simulator هم مخاطبای خاص خودشو داره که تعدادشونم واقعا کمه بجاش اگر سونی یه بازی اکشن ادونچر یا rpg رو طبق روال یکی دو ماه اخیر مجانی میکرد خیلی بهتر بود.
بازی ماه قبل Dirt rally 2 هم حتی نسخه معمولیش بود که در حد یه دمو محتوا داشت و حدود 80 گیگ حجم! همون فری نمیکرد بهتر بود. جالبه که نسخه goty هم داخل ps store عرضه شده ولی خب انتظار مجانی کردنش از سونی توقع زیادیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر