Free Games with Plus | PS4

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
خب سلیقه ها متفاوت هست. در مورد knack که نظر خاصی ندارم ولی میدونم یسری ها خیلی دوسش دارن ولی واقعا قصد خرید Rime رو داشتم. اطلاعات زیادی هم در مورد بازیش ندارم به غیر یک تریلر 2 دقیقه ای که دیدم و از فضای بازی خیلی خوشم اومد. معمولا هم دوست ندارم با دیدن ویدیو های مختلف ویژگی های بازی از قبل برام اسپویل بشه.

• Like
Reactions: esm nadaram

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من که عشق کردم با لیست این ماه ! البته نه به خاطر بازی های ps4 ش به خاطر بازی های ویتا و ps3 که تو ویش لیستم بودن ! ولی دلم نمیومد پول بدم جاشون

دمشون گرم روزم رو ساختن

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Rime عالیه...من همون موقعی که عرضه شد بازیش کردم، به نظرم خیلی بازی خاصی بود...شاید اولش فک کنید که یکمی ایده‌اش تکراریه و فقط به خاطر آرت استایل و گرافیک چشم‌نوازش معروف شده ولی وقتی بازیو تموم کنید، هوش از سرتون می‌پره :D
Knack هم خوب شد رایگان شد...خیلیا به آرزوشون رسیدن :D ولی نسخه‌ی 2 خیلی بهتره و احتمالا یکی دو سال دیگه رایگانش می‌کنن :D
مهمترین بازی این ماه واسه من Grand Kingdom هستش که خیلی وقته می‌خواستم بخرمش ولی گرون بود...:D
کلا بد نبود...اون شایعه‌ی لعنتی انتظارهارو بالا برده بود.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
درود
خیل یعجیب با اینکه معرفی شدن بازیهای رایگان تو psnهنوز برا دانلود نیامدن کسی میدونه چرا!
3 شنبه هفته بعد ساعت 7:30 دیقه شب.
روال کلا همیشه همین هست. معرفی لیست چهار شنبه همون تایم اول ماه.
رلیس سه شنبه هفته بعدش همون تایم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اقا با رایم من خیلی حال میکنم و به زودی میرم سراغش....فقط موندم کنک چون 38 گیگ هست و گرند کینگدام چون جاپونیه ارزش دانلود دارن یا نه!؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا با رایم من خیلی حال میکنم و به زودی میرم سراغش....فقط موندم کنک چون 38 گیگ هست و گرند کینگدام چون جاپونیه ارزش دانلود دارن یا نه!؟

نظر شخصی بنده اینه که نک آشغاله، گرند کینگدام هم jrpg خوبی هستش و اگه به سبکش علاقه دارین ارزش دانلود داره

• Like
Reactions: reza_cowboy

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خدایی این rime عالی بود
هیچی نداشتا فقط موزیک و اون اخرش!!!
من فقط تصورم به همه چیز مقداری تغیبر کرد خیلی زیبا بود \حتما بازیش کنید

• Like
Reactions: hbmss

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
اگر اینطور باشه تعجبی هم نیست چون پیش بینی هم میشد بعد از این همه قطعی و داون شدن شبکشون تو فوریه بخوان اینطوری جبران کنن
امیدوارم اون شایعه ماه پیش دارک سولزش رسمی شه این ماه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر