Free Games with Plus | PS4

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
Psycho Pass رو گذاشتن داخل Holyday Sale تخفیف زدن براش. رایگان نشده.:|
بتمن هم فقط سیزن پسش رایگان شده قسمت اول همچنان پنج دلاره نمیشه بازی کرد اصلاً. :|
چه خبره؟!؟!؟!؟!؟!؟!:-w
Psycho pass رايگان شده ولي فقط نسخه ويتاش
گفتيم بالاخره يبارم بخاطر ٦٠ دلار پول زوري كه ازمون گرفتن يه بازي درست درمون ميخوان بدن همونم ندادن
تو روحشون:|

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
یعنی بتمن پر؟؟؟~X(
دهنشونو....عجیب با بازیهای تل تیل حال میکنم بدبختی اینجاست که نسخه فیزیکیش اینجا پیدا نمیشه گفتم این ماه از اون ماه خوباس که مثل اینکه توش بله.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
گفتيم بالاخره يبارم بخاطر ٦٠ دلار پول زوري كه ازمون گرفتن يه بازي درست درمون ميخوان بدن همونم ندادن
من چشمم دنبالش بود ولی اگه فکر می‌کردم بازی خوبیه تا الان بازیش کرده بودم.
صرفاً به خاطر اسم سایکوپس می‌خواستم تجربه‌ش کنم با وجود اینکه اصلاً این سبک رو دوس ندارم
الان فهمیدم که نسخه pc هم داره. سر فرصت میرم دنبال اون

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
یعنی بتمن پر؟؟؟~X(
دهنشونو....عجیب با بازیهای تل تیل حال میکنم بدبختی اینجاست که نسخه فیزیکیش اینجا پیدا نمیشه گفتم این ماه از اون ماه خوباس که مثل اینکه توش بله.

دوست عزیز بتمن فصل اولش به صورت کامل رایگان شده ... اپیزود اولش داخل همون سیزن پس هستش و اپیزودهای بعدیش رو هم از استور دانلود میکنید

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
چند ساعت پیش نسخه‌ی PS4 به بازی‌های پلاس اضافه شد:
PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness - PS4 - US

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان الان این بتمن که سیزن پس اش هست باید بازیش رو بخریم تا بتونیم بازی کنیم ؟ فصل اولش رایگان هست اما بقیه فصل های بازی چی ؟

کلا تا آخر بازی میشه رفت مجانی یا نه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان الان این بتمن که سیزن پس اش هست باید بازیش رو بخریم تا بتونیم بازی کنیم ؟ فصل اولش رایگان هست اما بقیه فصل های بازی چی ؟

کلا تا آخر بازی میشه رفت مجانی یا نه ؟
این سیزن پس رایگان رو که بگیری کلا 5 قسمت فصل اول برات free میشن.فصل های 2 به بعد رو باید خودت بخری.الان فقط فصل اول رایگانه برات

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
Psycho-Pass کراس بای نیست و فقط واسه ویتا مجانیه. Fail شدم :D
من که تونستم به لایبرری کنسولم اضافش کنم . ولی اصلا معلوم نیس چجوریه بازی .
میشه کسی که تجربش کرده بگه گیم پلی و داستان از چه قراره ؟ چن من تو یوتیوب زدم نفهمیدم فلسفه بازی چیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من که تونستم به لایبرری کنسولم اضافش کنم . ولی اصلا معلوم نیس چجوریه بازی .
میشه کسی که تجربش کرده بگه گیم پلی و داستان از چه قراره ؟ چن من تو یوتیوب زدم نفهمیدم فلسفه بازی چیه
تقریبا میشه گفت بازی نیستن...اسمشون روشه Visual Novel !
فرض کن کتاب تصویریه که حق انتخاب داری توش!:D ، بازی های کیج منهای QTE و کنترل کاراکتر و ...:-"
توی ژاپن و بین بچه هایی که اهل بازی های ژاپنی هستنVNـها خیلی طرفدار دارن و مقادیر زیادی هم ازشون میاد!:D

البته من خودم تا حالا VN نزدم،صرفا یک سری دانسته هاییه که از قبل داشتم:D شاید پیچیده تر از این حرفا باشن:-"
حالا اینکه Psycho-Pass اینجا اسمش چندبار اومد،به خاطر فصل اول انیمه ی فوق العاده ایه که داره! :D داستان VN همزمان با اوایل همون فصل اوله گویا،البته با دو شخصیت جدید و شخصیت منفیی جدید!
حیف برای PS4 نزاشتنش:| تو بلاگ اشتباهی زده بودن برای PS4 هم هست:|

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
تقریبا میشه گفت بازی نیستن...اسمشون روشه Visual Novel !
فرض کن کتاب تصویریه که حق انتخاب داری توش!:D ، بازی های کیج منهای QTE و کنترل کاراکتر و ...:-"
توی ژاپن و بین بچه هایی که اهل بازی های ژاپنی هستنVNـها خیلی طرفدار دارن و مقادیر زیادی هم ازشون میاد!:D

البته من خودم تا حالا VN نزدم،صرفا یک سری دانسته هاییه که از قبل داشتم:D شاید پیچیده تر از این حرفا باشن:-"
حالا اینکه Psycho-Pass اینجا اسمش چندبار اومد،به خاطر فصل اول انیمه ی فوق العاده ایه که داره! :D داستان VN همزمان با اوایل همون فصل اوله گویا،البته با دو شخصیت جدید و شخصیت منفیی جدید!
حیف برای PS4 نزاشتنش:| تو بلاگ اشتباهی زده بودن برای PS4 هم هست:|
برای ps4 هم رایگان شده هاا:-/
q7wc_screenshot_20180115-082226.png

q7wc_screenshot_20180115-082226_thumb.png

73lh_screenshot_20180115-082226.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
برای ps4 هم رایگان شده هاا:-/

q7wc_screenshot_20180115-082226_thumb.png

73lh_screenshot_20180115-082226.png
من یکی دو روز پیش رفتم بزنم تو لیست دانلود،جلوش قیمت زده بود و گزینه ی خرید:|
تو لیست بازی های رایگان پلاس هم نبود و سرچیدمش تا یافت شد! البته دوتا یافت شد،یکیش وارد لیست شد ولی فکر کنم برای ویتا بود(حجمش هم کمتر بود) ، حالا قضیه چیست نمیدونم:D (استور اروپا ، کسی پلاس اروپا داره چک کنه؟:-" )

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
من یکی دو روز پیش رفتم بزنم تو لیست دانلود،جلوش قیمت زده بود و گزینه ی خرید:|
تو لیست بازی های رایگان پلاس هم نبود و سرچیدمش تا یافت شد! البته دوتا یافت شد،یکیش وارد لیست شد ولی فکر کنم برای ویتا بود(حجمش هم کمتر بود) ، حالا قضیه چیست نمیدونم:D (استور اروپا ، کسی پلاس اروپا داره چک کنه؟:-" )
برا اروپا فك كنم رايگان نشد ولي برا امريكا رايگان شده من گرفتمش ولي هنوز وقت نكردم يه دل سير بشينم بازي كنم شايد بذارمش نزديكا عيد كه بيكارم
VN ها هم فرق ميكنن ي سريا سادن فقط متنه و ميخوني ميزني ميره يه سري ديگه امكانات اضافه ميكنن كه بيشتر درگير بازي بشيد مثلا root letter تقريبا يه حالت جهان بازي داشت ميتونستيد با انتخاب محل به جاهاي ديگه بريد يا بخش investigation داشت

• Like
Reactions: Akiba

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من وقت بازی ندارم فعلا زیاد اما نمیخواهم اینارو از دست بدم.....کی یه پلاس 1 ماهه بگیرم هم اینارو بگیرمشون هم بازیهای ماه بعد رایگان پلاس؟؟؟
انقدر لعنتی پلاس گرون شده جیب دیگه کشش نداره!!!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من وقت بازی ندارم فعلا زیاد اما نمیخواهم اینارو از دست بدم.....کی یه پلاس 1 ماهه بگیرم هم اینارو بگیرمشون هم بازیهای ماه بعد رایگان پلاس؟؟؟
انقدر لعنتی پلاس گرون شده جیب دیگه کشش نداره!!!
اگه فعلا نميخوايد بازي كنيد و بازياي اين ماهو ميخوايد داشته باشيد بذاريد يكي دو روز قبل از اومدن بازياي ماه بعد پلاس بگيريد كه همون موقع بازياي اين ماهو اضافه كنيد بعدشم كه بازياي ماه بعد اومدن اونارم بگيريد تا اخر ماه هم وقت داريد بازي كنيد
ولي بنظرم يه پلاس يك ساله بگيريد درسته قيمتا بالا رفته ولي اميد انچناني هم به كاهشش نيست دلار همينجور يراست داره ميره بالا روز به روز بدتر ميشه از نظر قيمتي هم خريد پلاس كوتاه مدت اصلا عاقلانه نيست يكساله خيلي ارزونتر درمياد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر