Free Games with Plus | PS4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه ادعا میکنه بهترین ! باید چیزی در حد انچارتد 4 ویچر 3 ! پرسونا هورایزن ! یا نیر و بلود بورن یا نی اوهی چیزی باشه! کسایی که از ps3 پلاز میگرفتن یادشون کیفیت بازیا چقدر بالا بود

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اگه ادعا میکنه بهترین ! باید چیزی در حد انچارتد 4 ویچر 3 ! پرسونا هورایزن ! یا نیر و بلود بورن یا نی اوهی چیزی باشه! کسایی که از ps3 پلاز میگرفتن یادشون کیفیت بازیا چقدر بالا بود
بنده که جز بازی های تاریخ مصرف گذشته و اونایی که فروش نداشتن در استور چیزی در بازی های پلاس ندیدم ( بازی های AAA رو منظورمه )

بنظرم اینا خیلی کار کنن کیلزون رو بزارن واسه دانلود :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بنده که جز بازی های تاریخ مصرف گذشته و اونایی که فروش نداشتن در استور چیزی در بازی های پلاس ندیدم ( بازی های AAA رو منظورمه )

بنظرم اینا خیلی کار کنن کیلزون رو بزارن واسه دانلود :))
اگه درست خونده بودی گفتم ps3 که احتمالا تجربه نکردی اون زمان پلاس رو به هر حال دیگه یا مقرضانه است یا ابلهانه که بیایم بگیم زمان ps3 پلاس خوب نبود و این حرفا

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اگه درست خونده بودی گفتم ps3 که احتمالا تجربه نکردی اون زمان پلاس رو به هر حال دیگه یا مقرضانه است یا ابلهانه که بیایم بگیم زمان ps3 پلاس خوب نبود و این حرفا
منم منظورم PS4 هست نه PS3
اون زمان خیلی خیلی بهتر بود بنده هم یادمه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
فرضاً بهترین چیزی که میتونن بزارن چی میتونه باشه؟:-?
god of war
LOL گفتی بهترین چیز، منم همین به ذهنم رسید.
حالا جدای از شوخی خیلی وقته بازی توپ ندادن.
همون دارک سولزی که ماه قبل شایعه شده بود هنوز احتمالش هست.
انچارتد هم که دم دمای اومدنش هست و میاد بالاخره، ولی فکر میکنم این ماه هنوز زود باشه براش.
رزیدنت خیلی وقته بحثشه احتمال داره اونم باشه.
فارکرای هم این اخری ها تخفیف زیاد زدن احتمال اونم هست که برای ماه قبل هم شایعه شده بود.
من شخصا انتظارم رو بالا نمیبرم، ولی با این مطلبی که دوستان گذاشتن(بهترین بازی ها از اغاز پلاس) انتظار بازی های خیلی توپ تر از اینا در حد همون انچارتد هست.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
god of war
انچارتد هم که دم دمای اومدنش هست و میاد بالاخره، ولی فکر میکنم این ماه هنوز زود باشه براش.
فارکرای هم این اخری ها تخفیف زیاد زدن احتمال اونم هست که برای ماه قبل هم شایعه شده بود.
من شخصا انتظارم رو بالا نمیبرم، ولی با این مطلبی که دوستان گذاشتن(بهترین بازی ها از اغاز پلاس) انتظار بازی های خیلی توپ تر از اینا در حد همون انچارتد هست.

آنچارتدو که دیگه همه بازی کردن، نمیخوامش، مگر اینکه Lost Legacy باشه:D
بقیه ی بازیایی که گفتی هم دوست میدارم:D

فکر میکنم چهارشنبه شب معلوم بشه
ماه قبل که اصلا خوب نبود...

• Like
Reactions: Persona.Q

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
god of war
حتی اینا هم بهترین بازی از آغاز پلاس نیستن:-"
زمان PS3 کمتر از یکسال از عرضه ی BS:I یا DmC گذشته بود که برای پلاس اومدن! یا خیلی بازی های دیگه!
ویچر و آنچارتد و اینا که قدیمی حساب میشن:-"

فکر کنم E3 2011 بود که یه 7-8ده تایی بازی گزاشتن برای پلاس! حالا اون رو میگیم یک اتفاق بود و هیچ:-" ( LBP2-R&C:A4O و دارکسایدرز1 رو یادم میاد از اون بازی ها:-")

کلا که بعید میدونم خبر خاصی بشه:-"

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
آنچارتدو که دیگه همه بازی کردن، نمیخوامش، مگر اینکه Lost Legacy باشه:D
بقیه ی بازیایی که گفتی هم دوست میدارم:D

فکر میکنم چهارشنبه شب معلوم بشه
ماه قبل که اصلا خوب نبود...
منم یه حسی بهم میگه انچارتد فری میشه :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
قياس بازي ها مجاني پلاس ps3 با ps4 كاملا اشتباهه ! چون زمان ps3 بابت انلاين بازي كردن نيازي به خريد پلاس نبود و خيلي ها اصلا سمتش نمي رفتن ! در نتيجه براي تشويق ملت بازي هاي خيلي خوبي مجاني مي كردن ! ولي تو ps4 داستان فرق داره ! شمامجبوري پلاس داشته باشي واسه انلاين بازي كردن ! در نتيجه بازي هاي مجاني همينه كه هست !

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
آقا کو بازیا:D مگه قرار نبود امروز معرفی شن؟
7:30 امشب.
7:30 شب اخرین چهارشنبه هر ماه معرفی میشن
7:30 شب سه شنبه هفته بعدش در دسترس قرار میگیره.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
پیشنهاد : توی پست اول در کنار روز معرفی و روز که قابل دسترسی شدن بازیها، ساعتش هم نوشته بشه و از اون به بعد هر کی در مورد این مسئله سؤال پرسید، به همراه یه بروشور مؤسسۀ خواندن و نوشتن، بن موقت بشه.

• Like
Reactions: James Sunderland

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر