Free Games with Plus | PS4

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بله ثانيه درست شنيديد. واقعا مردهشور سوني رو ببرن با اين بازي مجانياش يعني nba رو اين ماه نداده بود رسما خورد ميكردم ميرفت دتسگاه رو
خود گان هوم بد نيس بازيش ولي اخه بازي ايي تو ٤٠ ثانيه بشه تمومش كرد اسمش بازي نيست ديگه

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
بله ثانيه درست شنيديد. واقعا مردهشور سوني رو ببرن با اين بازي مجانياش يعني nba رو اين ماه نداده بود رسما خورد ميكردم ميرفت دتسگاه رو
خود گان هوم بد نيس بازيش ولي اخه بازي ايي تو ٤٠ ثانيه بشه تمومش كرد اسمش بازي نيست ديگه
=D>=D>
اخه وقتي نميدونين بازي كلا چي هست چرا همينطوري نظر ميدين
يه زحمتي به خودت بده برو دوتاwalkthrough از بازي ببين كه بدوني هدف بازي چيه بعد دوباره تلاش كن بازي كني :|
بازي عالي نيست ولي بازي بدي هم نيست مسلما ارزش تجربه رو داره

• Like
Reactions: kimsungbabak

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان برای این Nba پر حجم باس پلاس خرید.حالا سوال اینجاست بعضی جاها پلاس 60 و خورده ای هزار میدن بعضی جاها 80 و خورده ای هزار میدن هر دو هم مثلا معتبرن فرقشان چیست...

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
دوستان برای این Nba پر حجم باس پلاس خرید.حالا سوال اینجاست بعضی جاها پلاس 60 و خورده ای هزار میدن بعضی جاها 80 و خورده ای هزار میدن هر دو هم مثلا معتبرن فرقشان چیست...

فروشگاه بازیسنتر معتبره و ارزان. اگه اشتباه نکنم 65 تومنه
bazicenter.ir

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
باز دوتا اشغال ديگه !

حالا باز gone home رو ازش تعريف مي كنن اما اين هم در برابر بازي هاي اين ماه مايكرو پشم هم به حساب نمياد
ببخشيد نظرات رو داشتم ميخوندم اين به چشمم خورد!

بنظرم شما با اين كامنتت كلا از دنياي گيم خداحافظي كن كه بهترين بازي ورزشي نسل هشتم رو اشغال ميدوني! دقيقا بهترين با اختلاف نسبت به بازي هاي پرطرفداري مثل فيفا و ...!

پ.ن: بالاخره سوني خوب عمل كرد بعد ٢،٣ ماه افتضاح! اميدوارم ك حداقل تا پايان ٢٠١٦ يه دو سه تا بازي در حد و اندازه هاي NBA2K ببينيم

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
واقعاً به NBA مي گيد AAA ؟؟؟
البته از لحاظ ورزشي اره شايد قوي باشه اما من يكي كه خوشم نمياد گمن هم نمي كنم ان چنان زياد بازي بشه مثل زامبي يو و تروپيكو !
همون بروفورس هم خيلي بهتر از اينا بود
بسكتبال شايد تو رتبه چندم بازي هاي ورزشي پر طرفدار مجازي باشه
NHL و MLB و فوتبال و فوتبال امريكايي هم هستن

به شخصه از بازي هاي اين ماه خوشم نمياد خصوصاً وقتي بري بازي هاي اين چند ماهه گلد رو ببيني تازه مي فهمي AAA يعني چي !
حاجی چی میگی

Nba با اختلاف فاحش برترین بازی ورزشی نسل ۸
دیگه نگیا

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
ببخشيد نظرات رو داشتم ميخوندم اين به چشمم خورد!

بنظرم شما با اين كامنتت كلا از دنياي گيم خداحافظي كن كه بهترين بازي ورزشي نسل هشتم رو اشغال ميدوني! دقيقا بهترين با اختلاف نسبت به بازي هاي پرطرفداري مثل فيفا و ...!

پ.ن: بالاخره سوني خوب عمل كرد بعد ٢،٣ ماه افتضاح! اميدوارم ك حداقل تا پايان ٢٠١٦ يه دو سه تا بازي در حد و اندازه هاي NBA2K ببينيم

حالا بايد حتماً مي گشتيد تو 10-20 روز پيش كامنت ها از قبرستون يه كامنت رو مي اورديد بالا ؟
من يه بار بسكتبال بازي كردم برام بس بود ! از بس كه سيستم مجازي سازي ايش افتضاح در اومده

اگر شما دوست داري كه من مشكلي ندارم گفتم هر كي حال مي كنه بره صفا كنه من چي كارش دارم
ولي حق همينه كه يه بازي قبلً پلاس شده رو نسل 7 رو با كلي مايكرو ترنسيشن هاي مختلف دوباره بهتون بدن !

بازي اي كه ديگه بوي الرحمن اش بلند شده رو الكي الكي به اسم 60 دلاري انداختن دوباره بعد ميايد مي گيد با گيمينگ خداحافظي كنم؟

حاجی چی میگی

Nba با اختلاف فاحش برترین بازی ورزشی نسل ۸
دیگه نگیا

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

چشم :|
بريد خوش باشيد

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
حالا بايد حتماً مي گشتيد تو 10-20 روز پيش كامنت ها از قبرستون يه كامنت رو مي اورديد بالا ؟
من يه بار بسكتبال بازي كردم برام بس بود ! از بس كه سيستم مجازي سازي ايش افتضاح در اومده

اگر شما دوست داري كه من مشكلي ندارم گفتم هر كي حال مي كنه بره صفا كنه من چي كارش دارم
ولي حق همينه كه يه بازي قبلً پلاس شده رو نسل 7 رو با كلي مايكرو ترنسيشن هاي مختلف دوباره بهتون بدن !

بازي اي كه ديگه بوي الرحمن اش بلند شده رو الكي الكي به اسم 60 دلاري انداختن دوباره بعد ميايد مي گيد با گيمينگ خداحافظي كنم؟

چشم :|
بريد خوش باشيد

اين كه شايد شما سررشته اي از اين بازي و ورزش نداري رو نميتوني ايرادي بچسبوني به بازي! سيستم مجازي سازيش افتضاحه؟؟ :-j
ميتوني بگي دوس ندارم اما فكت صادر كردن در مورد اينكه نميدونم چندمين بازيه فلانه و اشغاله!!! مفهومشو نميفهمم واقعا!
هنوز فيفا داره ريمستر تحويل اين نسل ميده اونوقت يه بازي كه از بنيان براي نسل هشتم طراحي شد و فعلا هم بالاترين متا رو داره بين نسل رو اشغال قلمداد ميكني! چي بگم والا!
چه توقعي از پلاس داري اونوقت؟
بازي اي كه مثلا ١ ماه ازش گذشته رو بياد فري كنه؟
مثلا Dark souls 3رو؟؟ :-j
همون رقيبش هم WWE2k16 رو رايگان كرد كه به مراتب ضعيف تر از NBA2k16 هست!

كاري به مزخرف بودن پلاس سوني اين چند ماهه ندارم اما حداقل اين ماهش در حد انتظار بود و اين همه غر زدن ديگه نميدونم واسه چيه!

ضمن اينكه شما به فروش ماهانه بازي نگاه كني ميبيني كه اونقدرام بوي الرحمانش بلند نشده و هنوزم جزو ١٠ تاست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر