Free Games with Plus | PS4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
NBA2K همیشه بهترین شبیه ساز ورزشی بوده
واقعا یکی از بهترین ماه های پلاس هستش ، اگر کسی با بازی ورزشی مشکل داره هیچ جوره نمیتونه این بازی رو زیر سوال ببره
به هر حال هر بازی که پلاس بشه ، امکان نداره بتونه تمام سلایق رو جوابگو باشه !

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,634
خدایی من همش فاز منفی بردارما. یعنی هر وقت هر فازی برداشتم برعکسش شده.:D هر ماه امید داشتم به شایفات نمیشد این ماه که امید نداشتم به حقیقت پیوست.:D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,634
باز دوتا اشغال ديگه !

حالا باز gone home رو ازش تعريف مي كنن اما اين هم در برابر بازي هاي اين ماه مايكرو پشم هم به حساب نمياد

واقعا معلوم نیست بعضیا چشونه. این همه التماس بازی aaa می کردین حالا برداشتن یکی از بهترین های ورزشی رو فری کردن بازم غر زدن رو تموم نمی کنن. اگه منتظری un4 فری بشه نمیشه برادر من. اگه واقعا کریو رو به 2k16 ترجیح میدی واقعا حرفی نمیمونه این وسط

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باشه اقا شماها درست مي گيد :|
من از بسكتبال مجازي شايد خوشم نياد چون اخرين بار خيلي سال پيش بازي كردم و خوشم نيومد !
الان هم خوشم نمياد شماها دوست داريد بريد بازي كنيد حال اش رو ببريد من كه بخيل نيستم ! خيلي هم خوشحال ميشم باهاش حال كنيد
ولي به نظر من يكي و يه سري ديگه ( كم يا زياد ) پول اين ماه پلاس مون هم شد فقط خرج انلاين بازي كردن

اما واقعاً شاهكاره كه براي بازي ايي كه روي PS3 همين 5-6 ماه پيش هم مجاني شد اين همه سر و دست بشكنيم !
تازه تو همين اخرين تخفيف هاي استور هم بود !
اين همه نگيد 60 دلار 60 دلار ! يه بازي بعد مدتي بايد افت قيمت بخوره ! اگر ناشرش افت قيمتش رو نميزنه و همون 60 دلار مي مونه بنا به كيفيت و خوف بودن بازي نيست

مهدي ميدونم از بازيهاي ورزشي خوشت نمياد ولي اين بازي تركونده درسته بسكتباله ولي واقعا نسل بعدي و بهترين بازي ورزشيه البته حجمش بالاي 37 Gهست
با بازي ورزشي مشكلي ندارم ولي با بسكتبال و امثاله چرا !
اگر NHL رو فري مي كردن همين طوري واكنش نشون مي داديد ؟

• Like
Reactions: Dav1d

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان من میخاستم نسخه فیزیکی nba2k رو بخرم و توی این نسل تجربه ش کنم و بعد از مدتی بفروشم
حالا با این اوصاف بنظر شما ارزش داره که امروز و فردا پلاس یکساله بگیرم و بازیهای ماه پیش رو هم مجانی از پلاس بگیرم؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
دوستان من میخاستم نسخه فیزیکی nba2k رو بخرم و توی این نسل تجربه ش کنم و بعد از مدتی بفروشم
حالا با این اوصاف بنظر شما ارزش داره که امروز و فردا پلاس یکساله بگیرم و بازیهای ماه پیش رو هم مجانی از پلاس بگیرم؟

سونی واس PS4 سالی 24 تا بازی رایگان میده. اگه از این 24 تا 6-7 تاش بازی خوبی باشه به نظرم هزینشو جبران می کنه. حالا بگذریم از تخفیف های مخصوص پلاس که به شخصه خیلی استفاده کردم. در کل اگه سونی همین رویه رو تو بازی های رایگانش ادامه بده به نظرم استفاده نکردن ازش اشتباه.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد

به نظرم ۳ماهه بهترین گزینس برات اگه اهل بازی آنلاین نیستی

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
با بازي ورزشي مشكلي ندارم ولي با بسكتبال و امثاله چرا !
اگر NHL رو فري مي كردن همين طوري واكنش نشون مي داديد ؟
الان محبوبیت nba بین مردم رو با NHL مقایسه کردی ؟ اختلاف محبوبیت این 2 تو جهان خیلیه !

• Like
Reactions: HDV 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر