Free Games with Plus | PS4

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
furi انگار فقط يه حالت باس بتل گونه داره و خيلي هم سخت بود تا اونجايي كه من ديدم !
dash كردن هاي به موقع و پيچوندن گلوله هاي حريف و ... اين جور چيزا!

نميدونم حالت غير باس بتلي هم داره يا نه ولي اگر داشته باشه بهتر ميشه
SR GaH رو هم فقط به جنبه فان قضيه بايد نگاه كرد :|

اين ارلي پك پاراگون رو هم نميدونم تا خود بازي اصلي در اختيارمون ميذارن يا بعد بتا برش ميدارن :|
كلاً براي من اين ماه دست كم بهتر از ماه قبل بود ! ولي خوب هنوز يه AC IV يا دست كمي Metro طلب كاريم :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
كلاً براي من اين ماه دست كم بهتر از ماه قبل بود ! ولي خوب هنوز يه AC IV يا دست كمي Metro طلب كاريم :|
والا من که راضی نیستم این بازی های شونصد سال قبل رو بده :| الان هر دوی این بازی های رو حداکثر به قیمت 30 تومن اینا میتونی توی بازار پیدا کنی. اکثرا هم اینا رو بازی کردن.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
والا من که راضی نیستم این بازی های شونصد سال قبل رو بده :| الان هر دوی این بازی های رو حداکثر به قیمت 30 تومن اینا میتونی توی بازار پیدا کنی. اکثرا هم اینا رو بازی کردن.

من نخريدم به اميد پلاس :think::D
من يه بازي به اميد پلاس نخريدم و اخرش پلاس داد اون هم ترانزيستور بود:x

البته مترو ريداكس رو بده كه خيلي هم تخفيف خورده و مفت شده كه كلي ساعت گيم پل توليد شده:D
الان واقعاً چيز خاصي نيست براي پلاس كردن جز اين اينداي ها :|

بازي درست حسابي هارو بيخيال شدن :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نخريدم به اميد پلاس :think::D
من يه بازي به اميد پلاس نخريدم و اخرش پلاس داد اون هم ترانزيستور بود:x

البته مترو ريداكس رو بده كه خيلي هم تخفيف خورده و مفت شده كه كلي ساعت گيم پل توليد شده:D
الان واقعاً چيز خاصي نيست براي پلاس كردن جز اين اينداي ها :|

بازي درست حسابي هارو بيخيال شدن :|
اینکه تو منتظر اینایی دلیل نیست که عموم ملت هم منتظر اینا باشن و نخرن :D پس مشکلت همینه که هر ماه میای فحش میدی به لیست چون بازی های مورد انتظارت رو فری نمیکنه :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اینکه تو منتظر اینایی دلیل نیست که عموم ملت هم منتظر اینا باشن و نخرن :D پس مشکلت همینه که هر ماه میای فحش میدی به لیست چون بازی های مورد انتظارت رو فری نمیکنه :D
خوب همه همين اند :D
البته من انتظاراتي دارم ولي مهم ترين انتظارم دادن چهار تا بازيه كه حداقل سرشون به تن شون بيارزه

الان براي اين ماه هم فقط از اين SR بدم نيومد اون هم به اين خاطر كه هميشه دوست داشتم كمي تجربه اش كنم
و گرنه ميدونم اين هم 4-5 ساعته انگار :|

FURI هم با اون حالت بازيش من نميتونم باز كنم برام سرعتي بودن سخته :|هميشه حول مي كنم دكمه هارو سريعتر ميزنم يا قاطي مي كنم:|

فقط اين ارلي پك پاراگون موندني باشه خوبه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
من که فت پرنسس و اوری رو گرفتم بقییش به دردم نمیخورد .. اورشیکا هم که قبلا خریده بودم ...
این پاراگون قضیش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر