Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

منم بازی را گرفتم ، دو ساعت هم بازی کردم و هیچ مشکلی هم نداشت ، البته من فقط آفلاین بازی میکنم .
بازی نسبت به فورزا 3 از نظر گرافیک خیلی پیشرفت کرده ، مناظر مختلف بسیار زیبا هستند و پیست ها هم فوق العاده طبیعی به نظر میرسند ، یکی از پیست ها که اطراف جاده اش خاکی بود ، اینقدر روی جزییات خاک زیبا کار کرده بودند که بازی را بیخیال شدم و فقط محو تماشای پیست شدم .
گیم پلی بازی هم به نظرم دقیقا مثل فورزا 3 هست ولی فیزیک بازی بهتر شده ، میشه سنگینی ماشین را روی جاده حس کرد .

بازی با کینکت هم به این صورت هست که وقتی کینکت وصله و بازی اجرا میشه اگه با دسته کلیک کنید وارد بازی به دسته میشه و اگه دستتون را به سمت کینکت تکون بدید وارد منوی کینکت میشه که کلا با حالت بازی با دسته فرق داره .
یه قسمت داره که همون طوری که مایکروسافت خیلی روش مانور داده میشه اطراف ماشین چرخید و جزییاتش را دید که الان فقط 4 تا ماشینش باز بود که به نظر من خیلی جذاب نبود .
یه Quick Race هم داره که میشه از بین تمام کمپانی ها هر ماشینی را که میخای انتخاب کنی و در جاده دلخواه بازی کنی . گاز و ترمز با بازی هست . ما باید فقط فرمان را تکون بدیم که البته این قسمتش یه کم بیشتر جذاب بود .
کلا بازی با دسته خیلی بیشتر بهم حال داد تا با کینکت .

dvd 2 نصب نمیشه.game installation is not suported
i am going slightly mad
دیسک 1 بازی رو بگذارید در منو اصلی یک جا هست مینوسیه اینستال دیسک 2 بعد وارد اون قسمت میشید و از شما دیسک 2 رو میخواد بعد اون و اینستال میکنید و ..... موفق باشید

• Like
Reactions: God_of_game
دیسک 1 بازی رو بگذارید در منو اصلی یک جا هست مینوسیه اینستال دیسک 2 بعد وارد اون قسمت میشید و از شما دیسک 2 رو میخواد بعد اون و اینستال میکنید و ..... موفق باشید
سلام دیسک 1 رو هم یک مسابقه که رفتم از بازی پرید بیرون.disc is currepted دارم دیوانه میشم=))

همه چی درست شد.مشکل از dvd بود.با تشکر

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها تورو قران جوابمو بدین! با پ ن پ یا هر لحنی که دوست دارین فقط جوابه درستو بدین!
من الان فورزا رو خریدم بازیشو بذارم مشکلی پیش میاد تو لایو برم؟ بن میشم یا فلگ؟ هنوز بازیو تو درایو نذاشتم بگین اگه بذارم مشکلی پیش میاد؟
خود فروشنده گفت برا لایوت نه فک نمیکنم شما ها هم بگین
تو لایو بازی کنی بن میشی یا تو آف؟

سلام بچه ها تورو قران جوابمو بدین! با پ ن پ یا هر لحنی که دوست دارین فقط جوابه درستو بدین!
من الان فورزا رو خریدم بازیشو بذارم مشکلی پیش میاد تو لایو برم؟ بن میشم یا فلگ؟ هنوز بازیو تو درایو نذاشتم بگین اگه بذارم مشکلی پیش میاد؟
خود فروشنده گفت برا لایوت نه فک نمیکنم شما ها هم بگین
تو لایو بازی کنی بن میشی یا تو آف؟
دوست عزیز اگه شما میرید لایو بازی نکنید چون باعث فلگ شدن شما میشه ( به خاطر چک جدید در بازی ) تا بکاپ جدید صبر کنید !
کسانی که آفلاین بازی میکنند و به لایو وصل نمیشن مشکلی نداره !

• Like
Reactions: Fenris Wolf
بازی با کینکت هم به این صورت هست که وقتی کینکت وصله و بازی اجرا میشه اگه با دسته کلیک کنید وارد بازی به دسته میشه و اگه دستتون را به سمت کینکت تکون بدید وارد منوی کینکت میشه که کلا با حالت بازی با دسته فرق داره .
یه قسمت داره که همون طوری که مایکروسافت خیلی روش مانور داده میشه اطراف ماشین چرخید و جزییاتش را دید که الان فقط 4 تا ماشینش باز بود که به نظر من خیلی جذاب نبود .
یه Quick Race هم داره که میشه از بین تمام کمپانی ها هر ماشینی را که میخای انتخاب کنی و در جاده دلخواه بازی کنی . گاز و ترمز با بازی هست . ما باید فقط فرمان را تکون بدیم که البته این قسمتش یه کم بیشتر جذاب بود .
کلا بازی با دسته خیلی بیشتر بهم حال داد تا با کینکت .
يعني با كينكت كه بازي كني اصلا نميشه گاز داد يا ترمز گرفت؟واسه كينكت فقط quik race داره؟

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1653894:
دوست عزیز اگه شما میرید لایو بازی نکنید چون باعث فلگ شدن شما میشه ( به خاطر چک جدید در بازی ) تا بکاپ جدید صبر کنید !
کسانی که آفلاین بازی میکنند و به لایو وصل نمیشن مشکلی نداره !
اقا یه سوال درم ینی اوون ریپی که رو abg x بود مشکل نداره دیگه من دارم اونو میگیرم

يعني با كينكت كه بازي كني اصلا نميشه گاز داد يا ترمز گرفت؟واسه كينكت فقط quik race داره؟
نه نه رفیق Autovista هم با کینکت میشه

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

با کینکت فقط بازی کردم:دی
نمیدونم چجوری باید این بازی رو توصیف کنم
نورپردازی خفن طراحی ماشینا حرف نداره!
Motion detect بازی ام عالیه فقط من تو مسابقه تا تموم کنم دستم درد گرفت حسابی:دی باید بازی کنی تا به کینتکتش عادت کنی
گرافیک بازی واقعا عالیه!
راستی میشه کینکتشو نشسته ام بازی کرد؟:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or