Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دو تا GIF خیلی زیبا از بازی ! ممکنه سنگین کنه صفحتون رو میذارمش تو اسپویلر تا تو باز و بسته کردن صفحه دچار مشکل نشین ! :biggrin1:

یا خدا خیلی خفن بودن که مخصوصا اولی ! مرسی نورپردازی

یه سوال.شاید مسخره باشه . می خواستم بدونم این autovista شامل گرافیکه اصلیه بازی میشه یا یه چیزی شبیه به CG هست؟
وقتی با کینکت یا دسته می تونی تو حالت AV دوربین حرکت بدی , CG نیست , Real time هست . ولی چون یدونه ماشین بیشتر تو صحنه نیست از مدل با کیفیت و High poly استفاده می کنند ...

• Like
Reactions: Nilooofar
این جناب greenawalt یکم شبیه یکی از هنرپیشه های ترکیه ای هستش !

mcczdsrj9d6vh6cyqk9.jpeg

erbidwhz1mrrksjnnqb.jpg

محسن و نوید حدسم درست بود:dتو ویدیوهای اولیه از بازی دستکش راننده مثل شماره 3 بود.ولی تو ویدیوهای جدید دستکشهای جدیدی رو داریم میبینیم.انیمیشن دست راننده هم خیلی بهتر شده.خوشم میاد از turn 10 که اول میره سراغ مسائل اصلی،بعدش اگر براش وقتی باشه میره سراغ مسائل فرعی.

• Like
Reactions: LiviNG D3AD
من چند تا سایتو خوندم راجبه فورزا 4 فکم چسبید به زمین من با 3 یه عمر زندگی کردم وای منتظرم بی صبرانه تا 4 بیاد تا هر روز بازی کنم البته یه کینکتم به خاطرش میخام بخرم لذت ببرم فقط به عشقه فورزا میخرمش واقعا ترکونده فورزا 4 هم از نظر نور پردازی هم گرافیکی اصلا از همه نظر ......

من چند تا سایتو خوندم راجبه فورزا 4 فکم چسبید به زمین من با 3 یه عمر زندگی کردم وای منتظرم بی صبرانه تا 4 بیاد تا هر روز بازی کنم البته یه کینکتم به خاطرش میخام بخرم لذت ببرم فقط به عشقه فورزا میخرمش واقعا ترکونده فورزا 4 هم از نظر نور پردازی هم گرافیکی اصلا از همه نظر ......
بجای کینکت برو فرمون بگیر , فیزیک FM3 تازه خودشو با فرمون نشون میده ...

یسری عکس ناز و زیبا رو آپلود کردن رو سایت رسمی T10 و توی فروم خودشون گذاشتن در اولین لحظات و موج عکسها به Neogaf هم رسیده از این صفحه به بعد میتونید عکسها رو ببینید !

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=435343&page=184

امکان رنگ کردن چراغها رو هم گذاشتن تو این قسمت و حتی برخی ماشینها داخل کابینشون رنگی هستن ( بعضی قهوه ای و بعضی سورمه ای و .. ) و از این نظر بازی خیلی جذاب تر شده ! :d

لوکیشن استودیوی Top Gear نورپردازی فجیعی داره !!!

اینم یه عکس از نقاشی Headlight ها ! :دی من اول که عکس رو توی GTPlanet دیدم فکر کردم شاید شوخی باشه ولی بعد دیدم لوگوی FM زیرش خورده ! ایده فوق العاده ای هست و میشه طراحی های خیلی جالبی باهاش انجام داد ! :دی از الآن یه طرح بتمن توی ذهنم دارم ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or