Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

بابا این سبک بازی خیلی مسخرس!
رفتم نشستم یه چند دست gt5 بازی کردم دهنم سرویس شد!
سر هر پیچ باید تا اخر سرعتت رو کم کنی بعد بپیچی!

نه پس سر پیچ تا ته گاز رو فشار بدی بعد بپیچی ؟ :دی
سبک بازی شبیه ساز رانندگی و درستشم همینه ... به هر حال برا کسی که میخواد یه رانندگی واقعی داشته باشه میتونه یه فرمون هم بگیره و لذتشو ببره ...

چندتا جدید :

pk5tvnukcgn8ly789ht9.jpg

ps2a0x3jn67wd1maa555.jpg

nup8lzxw8kipgfwdb64x.jpg

49vw86qhbey5fvja5f69.jpg

http://www.youtube.com/user/gamespot?blend=1&ob=4#p/u/2/UKp0UnI_KfE

گیم اسپات یوتیوب رو پر از گیم پلی Forza 4 کرده ! برین ببینین واقعاً دیدن داره ! مثلاً همین یکی که لینکش رو بالا گذاشتم زمانهای متفاوت پیست Hockenheim رو بررسی کرده ! میتونید همزمان ببینید تفاوتهای نور پردازی رو ! :دی

این رو هم ببینید ویدئوی PreView بازی هست از گیم اسپات ! :d

اینم هست باز ! >:d<

داشتم تاپیک برف و بارون رو دوره میکردم ... یه سوال واسم پیش اومد ، خدا خیر بده هر کی رو که جوابش رو میدونه ... :d!

والا من از همون GT شماره اول رو کنسول PSOne ریسینگ سیمولیشن رو شروع کردم ، اون موقع ها هم که چیزی به اسم اینترنت و اینا تو ایران نبود که بفهمیم کلا ریسینگ ها چه آرکید چه سیم چه فرقی با هم دارن فقط میدونستیم باس گاز بدی بری جلو :d راستش از همون موقع تا الان من خوب یادمه اکثر افراد اصلا علاقه ای به GT و سیمولیشن نداشتن یعنی به خاطر شبیه سازی محض تو این ژانر که گاز و ترمز دو اصل مهم هستن و نمیشه یلخی گازشو بگری و سر پیچ با 200 تا دور پلیسی بزنی اکثراً بعد 10 دقیقه اینطورا بازی رو میذاشتن کنار ...

نمیدونم واسم جالبه کلاً چند نفر از اونایی که تو اون تاپیک بحث کردن واقعاً سیمولیشن بازن ؟ اصلاً نخواستیم آقا فقط یکی به من بگه چند نفر تو اون تاپیک بازی رو میخرن و میشن پاش تا حداقل 70% کنن بازی رو ... واقعاً واسم جالبه سبکی که محبوبیتش تو ایران نسبت به سبکای دیگه در رده پایین تری قرار میگیره و به اون صورت گیمر ( منظورم کسی هست که بشینه پای بازی و واقعا بازی کنه ، نه این که تا بازی رو گرفت یه 1 ساعت بازی کنه و خداحافظ تا چند ماه بعد یا سالی به 12 ماه واسه یه مسابقه با فلانی کنسولو روشن کنه و بازی کنه ) نداره چطور یک دفعه انقدر خاطر خواه پیدا میکنه ؟!

لطف میکنید اگه منو از این ظلالت مبین در بیارید ... :(

داشتم تاپیک برف و بارون رو دوره میکردم ... یه سوال واسم پیش اومد ، خدا خیر بده هر کی رو که جوابش رو میدونه ... :d!

والا من از همون GT شماره اول رو کنسول PSOne ریسینگ سیمولیشن رو شروع کردم ، اون موقع ها هم که چیزی به اسم اینترنت و اینا تو ایران نبود که بفهمیم کلا ریسینگ ها چه آرکید چه سیم چه فرقی با هم دارن فقط میدونستیم باس گاز بدی بری جلو :d راستش از همون موقع تا الان من خوب یادمه اکثر افراد اصلا علاقه ای به GT و سیمولیشن نداشتن یعنی به خاطر شبیه سازی محض تو این ژانر که گاز و ترمز دو اصل مهم هستن و نمیشه یلخی گازشو بگری و سر پیچ با 200 تا دور پلیسی بزنی اکثراً بعد 10 دقیقه اینطورا بازی رو میذاشتن کنار ...

نمیدونم واسم جالبه کلاً چند نفر از اونایی که تو اون تاپیک بحث کردن واقعاً سیمولیشن بازن ؟ اصلاً نخواستیم آقا فقط یکی به من بگه چند نفر تو اون تاپیک بازی رو میخرن و میشن پاش تا حداقل 70% کنن بازی رو ... واقعاً واسم جالبه سبکی که محبوبیتش تو ایران نسبت به سبکای دیگه در رده پایین تری قرار میگیره و به اون صورت گیمر ( منظورم کسی هست که بشینه پای بازی و واقعا بازی کنه ، نه این که تا بازی رو گرفت یه 1 ساعت بازی کنه و خداحافظ تا چند ماه بعد یا سالی به 12 ماه واسه یه مسابقه با فلانی کنسولو روشن کنه و بازی کنه ) نداره چطور یک دفعه انقدر خاطر خواه پیدا میکنه ؟!

لطف میکنید اگه منو از این ظلالت مبین در بیارید ... :(

نه تنها FM و GT بلکه خیلی از بازیهای دیگه صرفا جهت انحصاری بودن مورد استقبال و توجه هستند " حتی ممکنه تهیه هم نشه "

البته خیلیها هم این سبک رو بسیار دوست دارن و حتی اورجینال هم تهیه میکنند ولی خب باید قبول کنیم که فنبازی هم در کاره...

آریا بیا ببین چی گذاشتن ...
به شدت حال کردم ! :دی این بنتلی به تنهایی نصف ماشینهای بازی رو میخوره ! :دی
فقط نمیدونم میشه باهاش بازی هم کرد یا نه. چون توی IGN یه جوری نوشته که انگار شبیه Warthog هست و فقط برای Autovistaـه ! :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or