Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

تصاوير جديد
i64024_6167051153-43dc3b99ce-o.jpg
i64025_6167586514-429d20789e-o.jpg
i64026_6167050331-0880b0c64f-o.jpg

i64027_6167585492-90eb205044-o.jpg

رنگبندیش و وضوح بافتهاش خیلی بهتر از نسخه قبلی شده ! :دی یه قسمت از اون پیست رو هم عوض کرن ! شایدم همش رو هنوز مطمعن نیستم !

من این Alps رو امروز دیدم فوق العاده بود واقعا . چه کارا که نمیکنن و واقعا به بهترین شکل و با بهترین و بیشترین جزئیات و گرافیک این پیست رو طراحی کردن !

توی این عکسها بهتر میشه تفاوت رو حس کرد :

به جز نورپردازی که خیلی بهتر شده ، حتی نوع کوه ها هم توی بعضی قسمت ها تغییر کرده و بعضی جاها هم با درخت جایگزین شده ! یه سری تغییرات ریز و درشت هم توی بناها و ... دیده میشه.

• Like
Reactions: HDV 7

به جز نورپردازی که خیلی بهتر شده ، حتی نوع کوه ها هم توی بعضی قسمت ها تغییر کرده و بعضی جاها هم با درخت جایگزین شده ! یه سری تغییرات ریز و درشت هم توی بناها و ... دیده میشه.
عكس اولي كه محيط كاملا تغيير كرده! جديده قشنگتره بنظرم. به جز نورپردازی و بافت ها كه بهتر شده از افكت عمق نمايي هم استفاده شده كه اجسام دورتر مثل كوه ها عمق و فاصله شون حس ميشه.

عكس اولي كه محيط كاملا تغيير كرده! جديده قشنگتره بنظرم. به جز نورپردازی و بافت ها كه بهتر شده از افكت عمق نمايي هم استفاده شده كه اجسام دورتر مثل كوه ها عمق و فاصله شون حس ميشه. *

آره ! منم ویدئوی مقایسه Forza 3 با Forza 4 رو که میدیدم احساس کردم که تو Forza 4 این افکت SSAO هم بکار رفته باشه !

[video=youtube;0J3jhIXeCCc]http://www.youtube.com/watch?v=0J3jhIXeCCc[/video]

http://www.youtube.com/watch?v=0J3jhIXeCCc

مثلاً تو همین ویدئو میتونی ببینی تو Road America بخاطر وجود درختها تابلو تر هست ! :دی اما این عکسهای Forza 3 مشخصه طرف وقتی داشته عکس میگرفته به رنگبندی طبیعی بازی دست زده ! یکم زیادی زرده تو Forza 3 اینطوری نبود ! اما باز هم تفاوت هاشون مشخصه ! راستی فردا پس فردا قرار هست محدودیت فرستادن پیش نمایش ها و بررسی هایی که روی بازی کردن رو بردارن و شاهد خبرهای کامل تری در باره بازی باشیم + فیلم و عکس ( اگر خدا بخواد ) البته بهتره منتظر چیزهای غافلگیر کننده و ... نباشید ! انتظاراتتون رو بالا نبرید الکی ! فقط یه سری توضیحات کاملتر در مورد بازی رو خواهید شنید ! :دی

من چقدر تو این پیست حرصم میگرفت (البته بعد اون خیابونای نیویورک :d)مخصوصا با بوگاتی که همش مستقیم میرفتم تو گاردریل :d فضاش قشنگه ولی برای ماشینی که دست فرمون خوب نداشته باشه یکی مثل من بخواد بدون ترمز بپیچه جهنم حساب میشه :d

آره ! منم ویدئوی مقایسه Forza 3 با Forza 4 رو که میدیدم احساس کردم که تو Forza 4 این افکت SSAO هم بکار رفته باشه !
SSAO که تکنیک مخصوص نورپردازی ـه، منظور من اینه که وقتی تو دنیای واقعی اجسام هر چی دورتر باشند محو تر و آبی تر به نظر میرسند.
تو عکس آخری اگه به کوه ها توجه کنی فک میکنی تو Forza 3 اون دوتا کوه چسبیده به همن ولی تو Forza 4 با هم فاصله دارن.
Forza14b - Copy.jpg

SSAO که تکنیک مخصوص نورپردازی ـه، منظور من اینه که وقتی تو دنیای واقعی اجسام هر چی دورتر باشند محو تر و آبی تر به نظر میرسند.
تو عکس آخری اگه به کوه ها توجه کنی فک میکنی تو Forza 3 اون دوتا کوه چسبیده به همن ولی تو Forza 4 با هم فاصله دارن.
Forza14b - Copy.jpg

آره، منم منظورم همین بود ! فکر میکردم اسم این افکت SSAO هست ! :| اسمش چیه پس ؟ :-/

تریلر اولین DLC بازی اومد بیرون ! American Muscle Car Pack ! میتونید تریلرش رو از اینجا ببینید !

[video=youtube;w0qoMJA8JcA]http://www.youtube.com/watch?v=w0qoMJA8JcA[/video]

برای دیدن عکسهای تکمیلی هم برین به این دو جا 1 و 2 !

در فاصله دو یا سه سال جلو یه پیست کوه کاشتن؟ =))

من قبلا فکر میکردم فقط نورپردازی بهتر شده مثل این که تو جزئیات هم کار کردن به نظرم یاد خیلی عالی شده. ولی حیف که برف و بارون نداره :-s.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or