Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

معلوم نیست بنز SLS توش باشه یا نه؟
ولی بازم ماشین اول من آئودی R8 هست اگه هنوز باشه ولی فکر کنم با کینکت خیلی حال بده

هست آقا جان هست ! :دی همه ماشینهای Forza 3 تو این هم هستن ! جوش بیخود نزنید !! همین الان هم میتونید DLC اش رو بخرید !

تا الان +500 تا ماشین رو طراحی کردن برای Forza 3 و از الان به بعد هم احتمالاً 100 تا دیگه طراحی میکنن و میذارن تو Forza 4 !! :دی مخشون تاب ور نداشته که یهو اون همه مدلسازی با کیفیت رو بریزن دور که ! الان بیشتر دارن رو قابلیت های جدید واسه بازی کار میکنن !*

اینم آخرین پک ماشینی هست که دادن بیرون !

پست اول آپدیت شد ;)

آقا دمت گرم ! فقط این عبارت Forza Motorsport Kinect که گنده بالای پستت نوشتی رو هم یه حالی بهش بده ! :دی

آقا دیگه جدی لیست Ferrari واقعا کامل تر از این نمیشه ! :d
بیان یکم BMW رو کامل کنن یا نمی دونم مثلا Mazaratti و Jaguar و ...
هر DLC کم کم یه فراری توش هست ! :d خود F3 هم پر فراری بود !

هست آقا جان هست ! :دی همه ماشینهای Forza 3 تو این هم هستن ! جوش بیخود نزنید !! همین الان هم میتونید DLC اش رو بخرید !

تا الان +500 تا ماشین رو طراحی کردن برای Forza 3 و از الان به بعد هم احتمالاً 100 تا دیگه طراحی میکنن و میذارن تو Forza 4 !! :دی مخشون تاب ور نداشته که یهو اون همه مدلسازی با کیفیت رو بریزن دور که ! الان بیشتر دارن رو قابلیت های جدید واسه بازی کار میکنن !*

اینم آخرین پک ماشینی هست که دادن بیرون !

دمت گرم نمیدونستم آخه پست ها را دیدم گفتم چرا انقدر ماشین کم شده :d در مورد SLS هم دیدم این گرن تورسیمو داره یکم حسودیم شد ولی دمشون گرم فورزا هم گذاشته دیگه پس بریم عشق و حال :d البته سال دیگه

Forza همیشه تو قسمت تنوع ماشین ها خوب کار کرده .... اما به نظرم بازی در نسخه 3 یه مقدار حالت یکنواختی و کسل کننده داشت ..... باید به مقدار امکانات جانبی بازی رو زیاد تر کنن .... همیشه عکسهایی که قبل از عرضه بازی نمایش داده میشه شباهتی با خود بازی نداره !!! رو این حساب تا این بازی بیرون نیومده نمیتونم روش حساب کنم ! :|

اینجا T10 دو تا تاپیک رسمی گذاشته که می تونین بگین تو هر کدوم چه چیزایی می خواین که اضافه بشه :d

اولی : اینجا ماشین هایی که دوست دارین اضافه بشن رو بگین (به جز ماشین های F3 و DLC هاش که تو بازی هستن)

Forza 4 Car Wish List

دومی : اینجا هم امکاناتی که می خواین به بازی اضافه بشه ، یا تغییراتی که می خواین :

Forza 4 Feature Wish List

================
من خودم به شخصه تو قسمت ماشین ، کامل شدن لیست BMW و Mercedes Benz و Jaguar رو علاقه دارم + Toyota FT86

تو Feature ها هم اضافه شدن Rally و درست کردن نور پردازی داخل کاکپیت:d

مهم ترین چیز که باید روی نسخه جدید پیاده بشه قابلیت های جدید برای بازیه .

اما منم خیلی دوست دارم لیست BMW و Mercedes Benz کامل بشه b-)

خوب میخواستم بدونم حجم چقدر رفته بالا.وگرنه خودم هارد 250 سوپر الایت رو انداختم رو xbox خودم:d

250 داری بعد میای میپرسی چی میشه ؟ :d
فکر نکنم از همون 2 تا DVD بیشتر شه ! چون F3 هم DVD 2 ش زیاد حجم آنچنانی اگه اشتباه نکنم توش نبود

250 داری بعد میای میپرسی چی میشه ؟ :d
فکر نکنم از همون 2 تا DVD بیشتر شه ! چون F3 هم DVD 2 ش زیاد حجم آنچنانی اگه اشتباه نکنم توش نبود
من نگران بچه های دیگم:d
راستش کنجکاوم آخه دوست دارم واقعا حجمش بالا باشه خدا کنه 3 یا به بالا تر باشه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or