Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

من هم این سوال رو دارم که قضیه نصب تو forza 3 تو این قسمت هم تکرار میشه؟

مثلآ نمیتونن کاری کنن که این نصب برای دیسک دوم نباشه؟! مثل بازی هایی که چند DVD هستن وقع تموم شدن DVD 1 پیغام DVD بعدی رو میدن! اما بدون نیاز به نصب...

میشه همچین چیزی؟

من هم این سوال رو دارم که قضیه نصب تو forza 3 تو این قسمت هم تکرار میشه؟

مثلآ نمیتونن کاری کنن که این نصب برای دیسک دوم نباشه؟! مثل بازی هایی که چند DVD هستن وقع تموم شدن DVD 1 پیغام DVD بعدی رو میدن! اما بدون نیاز به نصب...

میشه همچین چیزی؟

نه نمیشه
بازی اکشن نیست که سر یه مرحله بشه دیسک رو عوض کرد ! خیلی از امکانات و ماشین ها باید همیشه در دسترس باشه

این عکس دیروز تو حالت Photo mode گرفتم , ماله فروتزا 3 :dهست . عکسه زیاد جالب نشد ولی خواستم با فروتزا 4 :d یک مقایسه ای بشه ...

اینم عکس شبیهش تو Forza 4 ! واقعاً نور پردازی کار خودش رو میکنه ! فقط دوست دارم ببینم T10 از این مدلسازی ها میتونه به صورت in-game هم استفاده بکنه یا نه ! :دی

اینم عکس شبیهش تو Forza 4 ! واقعاً نور پردازی کار خودش رو میکنه ! فقط دوست دارم ببینم T10 از این مدلسازی ها میتونه به صورت in-game هم استفاده بکنه یا نه ! :دی
محسن این عکسه واقعیه یا ...؟

پ.ن:
Turn 10 or god:))=))

با CG مو نمیزنه :|

نبایدم بزنه ! یدونه ماشین تو یه پیست بدون فیزیک و AI و صدا گذاری و ... خب معلومه کیفیت تصویر میشه مامان ! غم مخور ! بجاش دعا کن T10 بتونه این مدلسازی ها رو In-game هم استفاده کنه ! :دی

این عکس FM4 فکر کنم مربوط به اون مودی باشه که می شه با کینکت ماشین را چک کرد.

دقیقاً !:d

دوستان خداییش این باکس شات بهتری نیست؟:d
20260567254303065841.jpg

چیه اون باکس شات سیاه و سفید مسخره:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or