Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

این تریلر رو هم دان کنین ببینین البته تو تاپیک تریلر بود گفتم اینجام بذارم ! خیلی عالیه البته کیفیت خیلی خوب نیست . پیست بازی فوق العادست ازیناست که آدم دوست داره توش 30 40 دور بزنه :d یارو هم ماشاالله خیلی چیز دست تشریف داره البته شاید کنترل ماشین با اون فرمون سخت بوده :d منتظر انتشار دموی بازی هستیم تا لذتشو ببریم

Green Walt فکر کنم از خستگی بمیره :d از 10 روز قبل E3 زیر چشش گود شده بود تا الآن :d

عمده تغییر بازی نورپردازی فوق العادش هست ! یعنی واقعا تکه !

نوید جان ۱۰۰ درصد کردن حوصله میخواد و هر کسی تواناییش رو نداره
من خودم وقتی رسیدم به R1 چند تا مرحه رفتم ولی چون از کلاسش بدم میومد بیخیال شدم دیگه
من لول ۵۰ شدم و پنج سال خرده ای گذشت دیروز نگاه کردم دیدم فقط ۲۳ درصد رفته ام
البته تقصیر خودشونه که انقدر بخش تیونینگ رو اعتیاد آور ساختن
من شخصا ترجیح میدم ضرایب دنده و ..... رو تغییر بدم تا بازی کنم که برای لذت بردن باید خیلی پول داشته باشی...
یه عیبی هم که داشت این بود ماشین های جایزه ای رو ۵۰۰ تا بیشتر نمیخرید که چرت بود
از بحث فورزا ۳ بگذریم
میگن با لود کردن سیو به نسبت ماشین هایی که داری بهت جایزه میده...؟
درسته؟
آخه من بالای ۱۰۰ تا ماشین شاخ داشتم که این چند وقت از روی ناچاری همه رو فروختم و خرج تیونینگ کردم...الان نهایتا ۴۰ تا دارم...
این سیستمش به جزئیات سیو نگاه میکنه یا به موارد موجود توی سیو؟

نوید جان ۱۰۰ درصد کردن حوصله میخواد و هر کسی تواناییش رو نداره
من خودم وقتی رسیدم به R1 چند تا مرحه رفتم ولی چون از کلاسش بدم میومد بیخیال شدم دیگه
من لول ۵۰ شدم و پنج سال خرده ای گذشت دیروز نگاه کردم دیدم فقط ۲۳ درصد رفته ام
البته تقصیر خودشونه که انقدر بخش تیونینگ رو اعتیاد آور ساختن
من شخصا ترجیح میدم ضرایب دنده و ..... رو تغییر بدم تا بازی کنم که برای لذت بردن باید خیلی پول داشته باشی...
یه عیبی هم که داشت این بود ماشین های جایزه ای رو ۵۰۰ تا بیشتر نمیخرید که چرت بود
از بحث فورزا ۳ بگذریم
میگن با لود کردن سیو به نسبت ماشین هایی که داری بهت جایزه میده...؟
درسته؟
آخه من بالای ۱۰۰ تا ماشین شاخ داشتم که این چند وقت از روی ناچاری همه رو فروختم و خرج تیونینگ کردم...الان نهایتا ۴۰ تا دارم...
این سیستمش به جزئیات سیو نگاه میکنه یا به موارد موجود توی سیو؟

چند وقت پیش یکی از بچه ها خبرش رو گذاشته بود گفته بود با توجه به ماشین هایی که داری توی FM4 بهت پول و ماشین میده .

خبر جالب و مهم دیگه اینه که Profile خودتون از Forza 3 رو میتونید انتقال بدید به Forza 4 و متناسب با ماشینهایی که در گاراژ خودتون داشتین ماشین و پول دریافت کنید

کلا امیدوارم هستیم به من و امثال من که 100% کردیم چیزی فراتر از جایزه بده حال کنیم :d

چند وقت پیش یکی از بچه ها خبرش رو گذاشته بود گفته بود با توجه به ماشین هایی که داری توی FM4 بهت پول و ماشین میده .

کلا امیدوارم هستیم به من و امثال من که 100% کردیم چیزی فراتر از جایزه بده حال کنیم :d

دیدی یه دفعه گفت بیا از ماشین هایی که داری از هرکدوم یه واقعیش رو بهت بدیم:d;)

واقعآ یکی از مشکلات گرافیکی که FMS2و3داشتند این رنگ بندی غیر طبیعیش بود که من تو این چندتا گیم پلی که ازش دیدم خوشبختانه بهتر شده همچنین نور پردازی هم که فوق العاده است فقط این نمای داخل کابینش هنوز اون جزئیاتی که من مورد نظرمه نداره ولی نورپردازیش پیشرفت کرده بود.
اینبار تیم سازنده چند نفره؟ فکر نمی کردم فقط دوسال بعد از 3 اینقدر پیشرفت تو بازی ببینیم !

Green Walt فکر کنم از خستگی بمیره :d از 10 روز قبل E3 زیر چشش گود شده بود تا الآن :d

عمده تغییر بازی نورپردازی فوق العادش هست ! یعنی واقعا تکه !

البته استیل صورت همینه E3 2009هم زیر چشماش دو برابر این باد کرده بود!:d

دیدی یه دفعه گفت بیا از ماشین هایی که داری از هرکدوم یه واقعیش رو بهت بدیم:d;)

:d

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1442606&postcount=147

تریلرهای این پست رو ببینین البته همون اولی و سومی رو دان کنین کفایت میکنه
تریلر اولی که مسابقه رو نشون میده و عاشق این پیست شدم . فوق العادست . انیمیشن تعویض دنده هم خیلی خوب شده در مورد رنگبندی هم که به مقدار کافی صحبت شده همینطور نورپردازی . 12 تا ماشین هم هستن چه حالی میده :d

• Like
Reactions: Amir09

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or