Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

looooooooooool :دی
مطمئنی محسن یکی قویترین فنهای forza این حرف گفته ؟!
درسته آقا محسن سرسخت ترین فن فورتزا هستند تو سایت!!به جان شما راست میگم!کامل ترین مقاله رو راجع به بازی فورتزا موتور اسپورت 3 ایشون تو Web به صورت فارسی گذاشتند فکر کنم!:-o
داش محسن چاکریم!:x

ما گفتیم کاغذی بوده و الآن نیست و گرافیکش بهتر شده ، حضرت عالی میفرمودین گرافیکش تغییر نکرده و بازی بزرگتر شده و این حرفا :|

گرافیک Forza 3 کاغذی نبوده هیچ وقت منتهی 2 تا مشکل داشت؛ یکی این که رنگهای تند، مصنوعی بنظر میرسیدن ( به قولی پلاستیکی ) که تو Forza 4 کلاً رفع شده این مشکل و رنگ بندی جزو نکات مثبت بازی هست و مشکل دوم هم سایه زنی بازی بخصوص نمای داخل ماشین بوده که از همون نمایش E3 2010 بهبودش رو شاهد بودیم و الان حتی اون رو هم رد کرده و بخوبی میشه جنس هر قطعه ای رو با توجه به مات، شفاف یا براق بودنش تشخیص داد !

من هیچ وقت نگفتم گرافیک تغییر نکرده ! همیشه میگفتم مدلسازی نمای داخل ماشین ( کاکپیت ) و خود ماشینها همونهایی هستن که تو Forza 3 میدیدیم ! و این سیستم نور پردازی جدید بازی هست که باعث شده خیلی طبیعی تر بنظر برسن ! الان هم تقریباً همین رو میگم چون فکر نکنم بجز اضافه کردن یسری جزئیات جدید از موتور ماشینها ( زیر کاپوت ) و تغییراتی از این دست تغییر چندانی کرده باشن چون نیازی نبوده ! البته مدل های in-Race بحث دیگه ای هستن و باید خود بازی بیاد تا بتونیم در بارش نظر بدیم !

در هر صورت یادم نمیاد که یک همچین نور پردازیی رو تو بازیهای ریسینگ دیگه ای هم دیده باشم ! :d

درسته آقا محسن سرسخت ترین فن فورتزا هستند تو سایت!!به جان شما راست میگم!کامل ترین مقاله رو راجع به بازی فورتزا موتور اسپورت 3 ایشون تو Web به صورت فارسی گذاشتند فکر کنم!:-o
داش محسن چاکریم!:x

آقایی ! :دی

• Like
Reactions: Top Gear Stig
3 که مالی نبود.
ببینیم 4 چگونه است.
ماشا الله !! :biggrin1:

le-head-tracking-de-forza-motorsport-4-en-video-1263844732.jpg
ولی این عکس عجب چیزیه!
دیگه کاغذی نیست.
مقواییه :biggrin1:(شوخی)

آخرین ویرایش:
خب مثل اینکه من هم حضور دارم.....
خدا کنه باهام مصاحبه نکنند چون طبق معمول جوابم فقط سکوت هست....................
دوستان میشه لینک فیلم رو برای دانلود بزارید یا تو یو#تیوب؟؟؟؟من نمیتونم ببینم خودمو که!!!

آخرین ویرایش:
خب مثل اینکه من هم حضور دارم.....
خدا کنه باهام مصاحبه نکنند چون طبق معمول جوابم فقط سکوت هست....................
دوستان میشه لینک فیلم رو برای دانلود بزارید یا تو یو#تیوب؟؟؟؟من نمیتونم ببینم خودمو که!!!
http://s1.picofile.com/file/6745753518/Videos_Posted_by_Xbox_Backstage_at_E3_HD_Facebook.mp4.html

• Like
Reactions: amirf
مقایسه دو نسخه :

نور پردازیش خدا شده!
تو FM3 رنگ ماشین ها هم یخوده تند و مصنوعی بود که به لطف نور پردازی بهتر این نسخه اونم طبیعی شده
چه شود!
فقط خدا کنه این تغییرات آب وهوایی رو بذارن تو بازی
یه F1 ی چیزی هم اضافه کنن توش:d
قسمت لایسنش GT دنیایی هست واسه خودش که این نداره:(
اگه اینم بذارن که رسما>:d<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or