Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

احتمالا رکورد بزنه از نظر امتیاز
بالای 95 پیش بینی میشود:d
لقب استاد واقعا برازنده Dan هست
یا خدا :دی آقا جان من با Forza اینکار را نکنید، فردا اگه بازی عرضه شد و 92 گرفت ملت میان مسخره مون میکنن که چرا بازی اینقدر کم گرفته :دی

• Like
Reactions: shefer
یا خدا :دی آقا جان من با Forza اینکار را نکنید، فردا اگه بازی عرضه شد و 92 گرفت ملت میان مسخره مون میکنن که چرا بازی اینقدر کم گرفته :دی
آخه تو این دیگه چیزی کم نذاشتن سیمولشن 100 درصده:d
پرمیوم و ایمپورتی نداریم که:d
اگه چند تا سایت خوشجال گند نزنن:|

من شک دارم میانگین نمراتش بالای 90 بشه.
این نسخه الان من نگاه میکنم خیلی تفاوتی با Forza 3 نداره اصل تغییرش در نورپردازی هست و بس ...

مثلا دمیج بازی توی تریلری که توی E3 نشون دادن کپ Forza 3 از پیش تعیین شده بود که اصلا بدرد نمیخوره یعنی ورش دارن شیک تره. کنار از اون کاپکیت بازی هم انگاری هیچ تغییری نگرده و مثل نسخه قبل انگار جای فرمون یه درب قابله چیزی گرفتی دستت میپیچونی و انگار نه انگار هیچ حسی به آدم نمیده برید Shift 2 رو ببینید خداییش اید در خیلی از بخش ها مشکل داشته باشه ولی توی این دو بخش عالی عمل کرده.

توی Forza 3 به من همه چیز حال میداد ولی این دو بخش گند میزد به حالم مثلا الان 24 ساعته دارم Shift 2 میزنم به خاطر همین کاپکیتش هست.
بازم صبر میکنیم عرضه بشه ولی جو زده نشید :دی.

من شک دارم میانگین نمراتش بالای 90 بشه.
این نسخه الان من نگاه میکنم خیلی تفاوتی با Forza 3 نداره اصل تغییرش در نورپردازی هست و بس ...

مثلا دمیج بازی توی تریلری که توی E3 نشون دادن کپ Forza 3 از پیش تعیین شده بود که اصلا بدرد نمیخوره یعنی ورش دارن شیک تره. کنار از اون کاپکیت بازی هم انگاری هیچ تغییری نگرده و مثل نسخه قبل انگار جای فرمون یه درب قابله چیزی گرفتی دستت میپیچونی و انگار نه انگار هیچ حسی به آدم نمیده برید Shift 2 رو ببینید خداییش اید در خیلی از بخش ها مشکل داشته باشه ولی توی این دو بخش عالی عمل کرده.

توی Forza 3 به من همه چیز حال میداد ولی این دو بخش گند میزد به حالم مثلا الان 24 ساعته دارم Shift 2 میزنم به خاطر همین کاپکیتش هست.
بازم صبر میکنیم عرضه بشه ولی جو زده نشید :دی.
LOL.jpg

شما مصاحبه Greenwalt یا GS رو دیدی؟تمام قسمت های بازی بهتر شده از مولتی پلیر تا گرافیک و مخصوصا سیمولشن بازی حتما مصاحبشو ببین

Shift 2 در حد Fm2 هم نیست داری با این مقایسش میکنی؟LOL

• Like
Reactions: ccie
آخه تو این دیگه چیزی کم نذاشتن سیمولشن 100 درصده:d
پرمیوم و ایمپورتی نداریم که:d
اگه چند تا سایت خوشجال گند نزنن:|
من خودم مطمئنم امتیازات بالایی می گیره ولی آدم توقع 91 داشته باشه بعد 95 بگیره، بهتر از اینه که توقع 95 داشته باشه و 91 بگیره :دی

92 رو ملت چطور کم میدونن ؟ :d
ملتی که 91 را واسه Halo: Reach کم می بینن و میان مسخره می کنن اینجا هم لابد کم می بینن دیگه :دی

این Spyker رو میبینم نمیدونم چرا یاد سوسک میفتم البته وقتی از جلو میبینم :d
ولی انصافا پیشرفت رو به اوج رسوندن در نورپردازی .
در مورد میانگین امتیازات هم نمیشه نظر داد واقعا سخته اما 95 دیگه خیلی رویایی میباشد ولی اگر مثلا همچین اتفاقی بیفته خیلی جالب میشه
این پیست جدید کشته منو واقعا زیباست . هرچقدر میبینم سیر نمیشه واقعا فوق العادست

حاظرم قسم بخورم همین چند وقت پیش یه عکس واسه 2 سال قبلش رو دیدم ، با این عکس انگار 10 سال قشنگ پیر شده !!!

وقتی چشم میلیون ها انسان به تو و بازیت باشه پیر میشی دیگه :d

من خودم مطمئنم امتیازات بالایی می گیره ولی آدم توقع 91 داشته باشه بعد 95 بگیره، بهتر از اینه که توقع 95 داشته باشه و 91 بگیره :دی
:دی
نه آخه بعضی سایتا به گرافیک گیر داده بودن یکم که خدا رو شکر تو ایت نسخه زبون از توصیفش عاجزه هوش مصنوعی هم خود استاد فرمودن خیلی بهتر شده دیگه به چیش میخوان گیر بدن؟:d
دوستان خواهشا هایپ زده نشین که برای خودتون خوب نیست و دست یه عده هم آتو میدین.:d
هایپ چیه داداش:d
با توجه به نسخه قبلیش و بهبود هایی که داشته انتظار کمتری نیست:d
اون عده که نیاز به آتو ندارن میان میگن چرا تو بازی میشه نقاشی کشید رو ماشین:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or