Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

آخر 2012 نسخه کاملش ( با تمام DLC ها ) میادش ! اگر نتونستی تا اون موقع بگیریشون نسخه کپیش رو میتونی بخری و استفاده کنی ! من که همین کار رو برای Forza 3 کردم و خیلی از ماشینهایی که الان تو Forza 4 هستن رو همونجا زیارت کردم ! :دی

چه جالب...اینجوری خوبه که...ولی در کل واسه بازیای دیگه هم در عذابیم...

من خیلی تو کف کرایسیس ۱ هستم...البته ببخشید که توی تاپیک فورزا ۴ اینو گفتم...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

آخر 2012 نسخه کاملش ( با تمام DLC ها ) میادش ! اگر نتونستی تا اون موقع بگیریشون نسخه کپیش رو میتونی بخری و استفاده کنی ! من که همین کار رو برای Forza 3 کردم و خیلی از ماشینهایی که الان تو Forza 4 هستن رو همونجا زیارت کردم ! :دی
سلام.خوبی محسن جان؟؟؟میگم کسی تایید کرده که حتما نسخه Ultimate خواهد داشت یا نه؟؟؟؟

سلام.خوبی محسن جان؟؟؟میگم کسی تایید کرده که حتما نسخه Ultimate خواهد داشت یا نه؟؟؟؟

سلام ! قربانت ! :دی

نه تأیید نکردن ! ولی به احتمال بسیار زیاد میکنن این کار رو دوباره ! اینجوری میتونن تو تعطیلات 2012 هم شاهد فروش دوباره بازی باشن و افرادی که سمتش نیومدن میرن برای خریدش ! روی این یه مورد امیدوار باشید من هم هستم ! :d

آخر 2012 نسخه کاملش ( با تمام DLC ها ) میادش ! اگر نتونستی تا اون موقع بگیریشون نسخه کپیش رو میتونی بخری و استفاده کنی ! من که همین کار رو برای Forza 3 کردم و خیلی از ماشینهایی که الان تو Forza 4 هستن رو همونجا زیارت کردم ! :biggrin1:
خب این اسمش چاپیدن مشتری نیست:-/ندارد جای خجالت آیا:-/

خب این اسمش چاپیدن مشتری نیست:-/ندارد جای خجالت آیا:-/
نه عزیز!چون همراه با التیمیت کالکشن چند تا ماشین اضافه (مثل DLC) میدن و برنامه های خاص مثلا برای قبلی سه ماشین خاص استیگ و یه فیلم یکی دو ساعتی توش گذاشتن البته برا لایوش!

من الان ۳ ملیون ۵۰۰ دارم نمیدونم چیکارش کنم...لول ۵۰ رو هم رد کردم...تازه وارد سری مسابقات لیگهای لجند شدم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

منم الان 23 میلیون دارم نمیدونم چه کنم با این پول بی زبون :d
برو یه چرخی بزن تو لیست ماشین ها اونایی که دوست داریو بخر . مثلا برو اون بنز که مال دهه ی 50 هستش اگه اشتباه نکنم رو بخر . البته من خودم اونو خیلی دوست دارم و واقعا ماشین نازیه . خیلی حال میکنم باهاش

دوستان یه سوال داشتم ببخشید که اینجا میپرسم ولی مربوط فرتزا هم میشه
من مدتی هست که دنبال این بازی ام بعد یه جا رو پیدا کرده بودم که مطمئن بوم بازی 100% کامل و نمیپره بیرون اما وقتی رفتم تهیه کنم گفت دیگه دیسک وراتیم توی بازار نیستش و فقط برای 100% رایت شدن باید دیسکش ورباتیم باشه
حالا میخواستم از شما بپرسم میدونید کجا میتونیم دیسک خام ورباتیم پیدا کنم و بخرم و براش ببرم تا برام رایت بزنه ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or