Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان وقتی میخوای ماشین رو ترئین کنی میتونید هم Left side و هم Right side رو نقش و نگار بندازی...واسه اینکه بخوای چپ و راست ماشین رو با ۱ نقش و ۱ شکل تزئین کنی این امر میسر نیست...!!!
میشه نقش رو حک کرد ولی باید قرینه بشه تا با سمت دیگه ی ماشین هماهنگ و ۱شکل بشه!

شماها فورزا بازای ایران بلدید چجوری یه نقش رو قرینه میکنن؟ من که هرکاری کردم نتونستم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
دوستان وقتی میخوای ماشین رو ترئین کنی میتونید هم Left side و هم Right side رو نقش و نگار بندازی...واسه اینکه بخوای چپ و راست ماشین رو با ۱ نقش و ۱ شکل تزئین کنی این امر میسر نیست...!!!
میشه نقش رو حک کرد ولی باید قرینه بشه تا با سمت دیگه ی ماشین هماهنگ و ۱شکل بشه!

شماها فورزا بازای ایران بلدید چجوری یه نقش رو قرینه میکنن؟ من که هرکاری کردم نتونستم...

من قبلا هم گفتم با استفاده از size ميتوني اينكار رو بكني.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
چجوری خوب؟ می شه یه توضیح مختصر بدی عزیز؟
با اجازه Scooby عزیز:
عزیز جایی که سایز رو تنظیم میکنی میتونی مقدار سایز رو از سایز مثبت به سایز منفی تبدیل کنی و به همون اندازه که شماره سایز رو مثبت بوده , شماره سایز منفی هم همونقدر بشه بعد قرینست!

موفقیت!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
وااااااااای خدا.بعد از این همه مدت انتظار بازی ساعت 10:30 امشب اورجش میرسه دستم:((نمیدونید چه هیجانی دارم:dدر ضمن نوید جون دارم برات:d

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
اونطور که شنیدم بازیه خیلی خوبیه !
اما حال ندارم 5 تومن بدم بازی :D !!!!!
اگه ایکس باکس هک نمیشد و برای هر بازی مجبور میشدیم 70 ، 80 هزار تومن پول بدیم دیگه چی میگفتی؟:-o
آخر بازی.دنیایی بر خودش.b-)
برو بخر اگه پشیمون شدی بقیش با من!(میام دلداریت میدم):d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگه ایکس باکس هک نمیشد و برای هر بازی مجبور میشدیم 70 ، 80 هزار تومن پول بدیم دیگه چی میگفتی؟:-o
آخر بازی.دنیایی بر خودش.b-)
برو بخر اگه پشیمون شدی بقیش با من!(میام دلداریت میدم):d

آخر بازی چی؟ مگه شما بازی رو تموم کردی؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان حتما بازی رو بخرید...واقعا محشره تو سبک ریسینگ...عالیه...من وسطاشم تقریبا...بازی واقعا حساب شدست...

راجع به سیستم شب و روز هم بگم که اصلا لازم نداره این بازی...آخه داخل یدونه ریس ۱۰ دقیقه ای چه تغییری ممکنه تو هوا بوجود بیاد؟ من نمیدونم والا...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
منظورش اینه که اخرت بازیه این Forza!البته واقعا هم هست!

آره استیگ جون...واقعا این بازی آخرشه...گرافیکش بیسته بیسته به نظر من...عجب حالی میکنم...این روزا فقط دارم فورزا میزنم...کاش می شد همه بچهای انجمن میتونستیم باهم شبکه بزنیم کل همدیگه رو بخوابونیم...ببینیم کی بهتر از همه ماشینشو ساخته و خوشکل کرده...

حیف که نمیشه تو این مملکت...

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
با اجازه Scooby عزیز:
عزیز جایی که سایز رو تنظیم میکنی میتونی مقدار سایز رو از سایز مثبت به سایز منفی تبدیل کنی و به همون اندازه که شماره سایز رو مثبت بوده , شماره سایز منفی هم همونقدر بشه بعد قرینست!

موفقیت!
فدات بشم>:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر