Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

امروز داشتم فارسی1 میدیدم یه لحظه یه تبلیغ به گوشم خورد میخواستم ببینم کسی شنید یا نه. برگزاری مسابقات نمیدونم مال کدوم کمپانی که توش Forza 4 هستش و... اصلاً توی فارسی1 یه همچین تبلیغی دیدن خیلی عجیب بود. کسی میدونه قضیه چیه؟ دعوت به شرکت کرد و آدرس یه سایت رو داد که اونم متاسفانه انقدر سریع رفت ندیدم

forza 4 بهترین بازی شبیه سازی هست که تا به حال بازی کردم طوری که dvd بازی رو دیگه پیش بقیه بازی ها نمیزارم جزو ارشیو مجلات و دی وی دی های مستند ماشین قرار دادم .گرافیک بازی فوق العاده هست مخصوصا تو طراحی ماشین ها به خصوص بخش autovista و صدای jeremy clarkson هم که با دیدگاه طنزش ماشین رو نقد میکنه اضافه شده.کلا حال کردم top gear با این گیم همکاری داشته.تنها ایرادی که میتونم بگیرم اینکه کاشکی تو replay ها سرعت فریم رو بالا میبردن تا مثل گیم پلی طبیعی جلوه کنه.من gt5 رو دیده بودم ولی به نظر من بازی خشکی بود ولی forza 4 حس خوبی داره.

امروز داشتم فارسی1 میدیدم یه لحظه یه تبلیغ به گوشم خورد میخواستم ببینم کسی شنید یا نه. برگزاری مسابقات نمیدونم مال کدوم کمپانی که توش Forza 4 هستش و... اصلاً توی فارسی1 یه همچین تبلیغی دیدن خیلی عجیب بود. کسی میدونه قضیه چیه؟ دعوت به شرکت کرد و آدرس یه سایت رو داد که اونم متاسفانه انقدر سریع رفت ندیدم
اره منم دیدم.مثل اینکه فقط مال اماراته ولی مطمعن نیستم کسی اطلاعات بیشتری نداره؟؟؟منبعی خبری چیزی؟؟؟؟؟

اتفاقا این خبر رو از یکی از دوستام شنیده بودم در مورد forza 4 ولی اونم جزییاتشو نتونست بگه مال ما فارسی 1 رو نمی گیره تنها چیزی که از forza 4 دیدم تو کانال manoto برنامه manoto plus بود که روز اول انتشار بازی رو تو لندن رو نشون می داد که به مناسبت اون یه نفر سیاهپوست مایه دار هم که نشناختم کیه کلکسیون ماشیناش رو اعم از mercedes benz sls_مورسیالگو و مخصوصا دوج چارجر 69 که تو خیابون های لندن دیدنه ماسل کار چیزه عجیبیه رو با بر چسب های forza motorsport 4 اورده بود.

آخرین ویرایش:
از این بازی هایی نیست یه کم بازی کنی خسته بشی و دیگه بازی نکنی؟

بستگی به سلیقه طرف داره مثلا من فورزا 3 را تا قبل فورزا 4 داشتم بازی میکردم البته سبکش جوری نیست که کل 2سال بشینی بازی کنی ولی خسته کننده بستگی به خودت داره که چجور بازی میپسندی ممکنه ریسینگ برای یکسری خسته کننده باشه(مثل برادر خودم)ولی برای من مثلا اصلا خسته کننده نیست

بستگی به خودت داره mohseni جان اگه اطلاعاتت از ماشینا خوبه مجله ماشین و تاپ گیر و دنده پنج و...رو دنبال کردی بازی هیچ وقت خسته کننده نمیشه چون شبیه سازی ماشین هاش از لحاظ طراحی و سایر موارد مثل صدای موتور و اینکه دف جلو داره یا عقب و یا هندیلینگشون طبیعی هست که البته تو خود بازی باید یه سری تنظیمات رو باید غیر فعال کنی تا حس واقعی رو بده .اگه تنها به چشم ریسینگ بهش نگاه کنی بعد یه مدت خسته کننده می شه البته این بازی تفاوت زیادی با forza 3 نداره دوربین و گرافیک داخل ماشین ها خوب شده و چند تغییر جزیی.

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها پورشه نداره؟؟

نه به جای پورشه تیونینگاش یعنی RUF هست این بازی بیشتر هوای فراری رو داره مخصوصا 458 Italy که چند موردشون تو دنیا خود به خودی دچار اتش سوزی موتور شدند.

---------- نوشته در 12:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 PM ارسال شده بود ----------

مشکل این بازی حل شد؟ می پرید بیرون؟ الان باید چه نسخه ای تهیه بشه که بدون مشکل باشه

باید نسخه بدون flag بگیری که حدود 10 تومن هزینشه سایت bazistop هم داره می تونی پستی تهیه کنی.

مشکل این بازی حل شد؟ می پرید بیرون؟ الان باید چه نسخه ای تهیه بشه که بدون مشکل باشه
بله عزیز الان هم دو سه هفته ای هست که بعضی از سایت های فروش بازی آوردنش.....فکر کنم مطمعن ترین جا برای خرید نسخه ی سالم بازی خود سایتها باشن......

نه به جای پورشه تیونینگاش یعنی RUF هست این بازی بیشتر هوای فراری رو داره مخصوصا 458 Italy که چند موردشون تو دنیا خود به خودی دچار اتش سوزی موتور شدند.

برای کامل تر کردن حرف ایشون بگم که کلا اگر اشتباه نکنم فراری 458 نقش اسپانسر این سری رو داره مثلا اسپانسر فورتزا 3 آودی R8 بود.(در ضمن دلیل آتیش گرفتنشون هم به خاطر چسبی بود که توی گلگیر عقب ماشین به کار میرفت که ظاهرا وقتی موتور خیلی گرم میشده اونها هم آتیش میگرفتن.اتفاقا فکر کنم سری فورتزا به ماشین های آتیشی علاقه داره مثلا خود R8 مدل 5.2 لیتریش هم یکی از اولیاش تو پیست نوربرگ رینگ نوردشلف آتیش گرفت!!!)
از این بازی هایی نیست یه کم بازی کنی خسته بشی و دیگه بازی نکنی؟
عزیز من خودم دوسال تموم تنها بازی که از بازیهام خاک نمیخورد همین فورتزا 3 بود!البته من اوایل سال دوم نسخه التیمیت کالکش رو هم تهیه
کردن کخ خودش چند تا پیست و 98 تا ماشین اضافه داشت.ولی در کل حمایت بی نظیر T10 از بازی باعث میشه ازش خسته نشی چون هر چند وقت یکبار یه DLC جدید میدن خود همین فورتزا 4 مگه چقدر از عرضش گذشته که دو سه تا DLCبراش اومده؟؟؟!!!

تو فورزا4 چه جوری باید دریفت کنیم؟ تو 3 یادم بود اینجا گیج شدم.
ممنون
عزیز بستگی داره فرمونت تو چه حالتی باشه سیمولیشن یا نرمال.
اگه نرمال هست که مثل فورتزا 3 هست باید وقتی میرسی به پیچ فرموون رو بدی به سمت داخل پیچ و گاز بدی تا زمانی که احساس کنی پشت ماشین داره شل میشه و در میره و اون موقع فرمون رو به سمت مخالف پیچ بده و با فرمون و گاز بازی کن وکنترلشون کن در ضمن 2 تا نکته
1-ترجیحا از ماشین دیفرانسیال عقب یا دو دیفرانسیلی که بیشتر قدرتش به چرخ عقب فرستاده میشه مثل آودی R8 5.2 استفاده کن.
2-اگر موقع ورود به پیچ هرچی گاز دادی ماشین عقبش ول و شل نشد یه تیک ترمز دستی بزن و البته تو همین یه تیک ترمز دستی گاز ندهولی بعد از ترمز دستی گاز رو تا ته بگیر.
امیدوارم زیباترین دریفت هارو بزنی!
موفقیت!

آخرین ویرایش:
ببخشید این سئوال رو شاید 20 بار جواب داده باشید :dولی من چون تازه گرفتم میپرسم : مگه قرار نبود تو بخش اتو ویستا مشخصات ماشینها با صدای جرمی باشه؟

ببخشید این سئوال رو شاید 20 بار جواب داده باشید :dولی من چون تازه گرفتم میپرسم : مگه قرار نبود تو بخش اتو ویستا مشخصات ماشینها با صدای جرمی باشه؟
خب هست دیگه ! :دی به جز Warthog که صدای Cortana پخش میشه ، بقیه رو جرمی کلارکسون صحبت کرده ! :دی

خب هست دیگه ! :دی به جز Warthog که صدای Cortana پخش میشه ، بقیه رو جرمی کلارکسون صحبت کرده ! :دی

پس چرا من رفتم تو اون قسمت صدای یه بابای دیگه پخش میشد اریا!:| نه Warthog بین ماشینهای اتو ویستا هست نه صدای کلارکسون پخش میشه!! ریجنش پال هست اینی که من گرفتم...الان مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or