Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
کسی تونسته اینجور شکلایی رو ماشینش درست کنه ؟
شدنش که میشه ولی من از از لایو برای ماشینا طرح خریدم البته تا قبل از این اپ جدید که بعضیهاش واقعا جالبه که باید از طراحاشون کماله تشکرو کرد !
آقا این کدوم ماشینه ؟ تو DLC میاد یا به صورت عادی هست تو بازی؟
هستش دیگه ... شلبی ....

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظر من بهترین ماشین بازی فراری ایتالیا ونیسانgtrخیلی حال میده روندنشون.قبلا ازشون خوشم نمی اومد ولی وقتی تو فورتزا روندم خیلی خوشم اومده.1روز فورتزا رو گذاشتم کنار nfs runرفتم احساس میکنم گناه کبیره کردم عذاب وجدان دارم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,207
نام
نـــــــویـــــــــد
بالاخره 50% شدیم :d
چقدر این SLS ریخت زشتی داره هرکا کردم بخرمش نتونستم . یه SLR 2005 خریدم خیلی قشنگتر و جذابتر بود کلا !
توی Auction House چندتا Bugatti Super Sport دیدم واقعا هندلینگ ماشین شدیدا بهتر از Veyron 16.4 شده ! خدا کنه به عنوان DLC هم بدنش لذتشو ببریم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
چقدر این SLS ریخت زشتی داره هرکا کردم بخرمش نتونستم . یه SLR 2005 خریدم خیلی قشنگتر و جذابتر بود کلا !
توی Auction House چندتا Bugatti Super Sport دیدم واقعا هندلینگ ماشین شدیدا بهتر از Veyron 16.4 شده ! خدا کنه به عنوان DLC هم بدنش لذتشو ببریم .
من که این چند روزه اینقدر کار ریخته رو سرم نمی توانم بازی کنم :D فعلا Level 30 هستم، ایشالا تا آخر هفته میرسم Level 50 و World Tour تموم میشه، دیگه بعدش میرم سراغ Event List و دورخیز واسه رسیدن به Level 100 و بالاتر >:d< :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,207
نام
نـــــــویـــــــــد
من که این چند روزه اینقدر کار ریخته رو سرم نمی توانم بازی کنم :D فعلا Level 30 هستم، ایشالا تا آخر هفته میرسم Level 50 و World Tour تموم میشه، دیگه بعدش میرم سراغ Event List و دورخیز واسه رسیدن به Level 100 و بالاتر >:d< :D

خوشم میاد تو هم مثل من برنامه داری برای این بازی ! من تا 50% رو ضربتی اومدم فکر کنم بین 90 تا 100 ساعت رانندگی کردم ! نگاه نکردم که دقیق بگم :d
انصافا خیلی فاز میدهد ! از نسخه ی قبل برای من خیلی خیلی جذابتر شده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
خوشم میاد تو هم مثل من برنامه داری برای این بازی ! من تا 50% رو ضربتی اومدم فکر کنم بین 90 تا 100 ساعت رانندگی کردم ! نگاه نکردم که دقیق بگم :d
انصافا خیلی فاز میدهد ! از نسخه ی قبل برای من خیلی خیلی جذابتر شده
از نظر جذابیت که واقعا بهتر شده، اون Challenge هایی که بین مسابقات وجود داره هم خیلی هیجان انگیزه :D به جز بخش های گیم پلی از نظر طراحی اتومبیل و طراحی پیست هم پیشرفت بازی فوق العاده بود. بعد این Damage داخلی تاثیرش رو حرکت ماشین خیلی طبیعی شده. مثلا با سرعت بالا به یه مانع بخوریم تا آخر مسیر ماشین دیگه مثل آدم حرکت نمیکنه و هی اینور و انور میره :D تو شماره قبلی ثاثیر Damage داخی اینقدر طبیعی نبود.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,198
مثلا با سرعت بالا به یه مانع بخوریم تا آخر مسیر ماشین دیگه مثل آدم حرکت نمیکنه و هی اینور و انور میره :D تو شماره قبلی ثاثیر Damage داخی اینقدر طبیعی نبود.
چرا تو 3 بود:D من خودم بارها همینجوری و به زور مسابقه رو تموم کردم:D
تو این شماره با توجه به بخشی که با مانع برخورد میکنه دقیقا همون قسمت از ماشین دچار مشکل میشه.
تو 3 هم دقیقا همون قسمت دچار مشکل میشد>:d<

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
چرا تو 3 بود:D من خودم بارها همینجوری و به زور مسابقه رو تموم کردم:D
نگفتم که نبود میگم کیفیتش به اندازه این شماره نبود :D تو این شماره با توجه به بخشی که با مانع برخورد میکنه دقیقا همون قسمت از ماشین دچار مشکل میشه. اگه خودت بازی کنی متوجه منظورم میشی :D
تو 3 هم دقیقا همون قسمت دچار مشکل میشد
یه بار دیگه کامنت منو کامل بخون >:d< بعد هر وقت FM4 رو بازی کردی بیا نظر بده :D :D

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
داداش شما اون SLR که خریدی تقویت کنن ، بوگاتی ویرون نمیتونه تو SPEED WAY بگیرتش :x:d .

ما هم بعد از کلی زور زدن رسیدیم لول 36 :d خلاصه خیلی خیلی طولانی ، دوستان این DLC که برا بازی دادن همین چند وقت پیش که توش لامبورگینی اوانتادرو داشت بدون وصل شدن به لایو چطوری این دی ال سی رو به بازی مون اضاف کنیم ؟؟؟؟:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
ما تا اونجایی که میدونیم نمیشه و فقط واسه لایو هستش الان من ps3 رفیق فابریکم رو قرض گرفتم دارم آنچارتد 3 رو میزنم تا این تموم شه نسخه ی ultimate edition یا collectors edition بازی هم اومد ه و همه اضافات هم توشه رفیقم هم داره بامارکوس فنیکس و ایک باکس من حال میکنه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

دلتم بخواد SLS به این خوشگلی و خشنی :d ماشین باید مثل SLS خشن باشه برو فرمول 1 ببین چه ابهنی داره SLS به عنوان سفتی کار وفتی میاد بیرون کل پیست معطوف خودش میکنه :d
من هنوز بازیش نکردم یعنی وقت ندارم دیگه تحملات داره میاد پایین برم بخرم دیگه کاریش نمیشه کرد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر