Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دیگه لطفآ از خود بی خود نشین !!! مایکروسافت از قصد فیلم بی کیفیت داده !!!!!!!!!
مدل ماشینها که توی این ویدئو فرق خاصی نکرده ! (کلآ چیز زیادی از ماشینها دیده نمیشه حداقل توی اون ویدئوی 50 مگی که گرفتم) این محیط هست که باعث شده همه متعجب بشن و تعریف کنن ازش (توی همین دو صفحه این تاپیک هم توی همه پستها محیط براشون خیلی جالب بوده) این محیط هم همون محیط ویدئوی قبلی نیست که بگیم اونجا فلان کیفیت رو داشته و اینجا یه کیفیت دیگه ! توی اون یکی بازی هم محیط لندن هست با کیفیت عالی و محیطهای دیگه هست با کیفیت پایین ! پس بگیم مخصوصآ اونا رو پایین ساختن تا بعد لندن رو بکشن بیرون !!!
آریا جان بی انصافی میکنی. بخدا من دفعه اول که گیم پلی رو دیدم نمیتونستم چشمم رو از روی ماشین ها بردارم. دفعه دوم محیط ها رو دیدم. الان 2 تاشو دیدم. 3و 4 هم داره دانلود میشه.

نکته: کیفیت عکس رو کمی آوردم پایین تا حجمش کم شه.

ویرایش: فری زودتر از من دست بکار شد :دی

الان یادم اومد ! تو یه حدسی زده بودی تویه تاپیک مقایسه گرافیکی gt5 و forza 3 ! همون حدسی که وقتی ویدئو های بی کیفیت اومد ...

گفتی من فک کنم مایکرو سافت از قصد این فیلمهای بی کیفیت رو داده تا زمان عرضه بازی با یه گرافیک خارقالعاده طرفداراش رو به وجد بیاره و ... که بعداً خودت و یه عده دیگه گفتین نه بابا و ... !

خب الان باید بودنی که حدست درست بوده !! :laughing:

ای مایکرو بمیری با این سورپرایزهات ! بعد هی بگین مایکرو اله و مایکرو بله ! چشه ؟ شرکت به این خوبی و باحالی و سورپرایز رو کنی !! :love:
:biggrin1:

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=795948&postcount=122
ممنونم.چه عجب یکی مارو درک کرد:biggrin1:اخه مایکرو قبلا هم از این کارا کرده.مثلا geow2.
وقتی بازیو گرفتم نشستم بازی کردم خورد تو ذوقم و چند روزی طرفش نرفتم تا اینکه یه روز همین فکری که شما نقل قول کردی اومد سراغم.رفتم و بازی کردم تا اینکه به act2 رسیدم.اونجا بود که چشم اینجوری شد:eek:
کلا مایکرو مثل اینکه خیلی دوست داره سورپرایزت کنه تا روحیه بگیری

آریا جان بی انصافی میکنی. بخدا من دفعه اول که گیم پلی رو دیدم نمیتونستم چشمم رو از روی ماشین ها بردارم. دفعه دوم محیط ها رو دیدم. الان 2 تاشو دیدم. 3و 4 هم داره دانلود میشه.
فردین ننوشتم که مدل ماشینها مشکلی داره ! (چون نداره) فقط میگم اون طور که دوستان میگن هنوز مدلها ربطی به اون عکسهای قبلی نداره. توی همین عکسهای خودت و فریدون خیلی راحت میشه با یه سری از عکسهای جدید فراری و عکسهای BMW و ... مقایسه کرد !

چرا داخل ماشين يعني صفحه كيلومتر شما رو ... كامل معلوم نيست ؟
ویدئوها با دوربین گرفته شده !

توی همین عکسهای خودت و فریدون خیلی راحت میشه با یه سری از عکسهای جدید فراری و عکسهای BMW و ... مقایسه کرد !
اینها از همین ویدئو گرفته شده، از جائی نیاوردیم که :دی. تو خیلی از سایتهای دیگه موجوده.

فقط میگم اون طور که دوستان میگن هنوز مدلها ربطی به اون عکسهای قبلی نداره. توی همین عکسهای خودت و فریدون خیلی راحت میشه با یه سری از عکسهای جدید فراری و عکسهای BMW و ... مقایسه کرد !
مدلای ماشینا رو می گی؟ چون PHOTOMODE هیچ تاثیری روی texture و object های ماشینا نداره و تو هیچ بازی ای با photomode کردن مثلاً texture ها بهتر یا جزییات ماشینا بیشتر نمی شه. motion blur خیلی زیاد تصویر به همراه AA باعث می شه ایرادات جزیی طراحی و texture ها تو تصویر از بین بره و آدم فکر کنه جزییات در نهایت قرار داره ولی وقتی اینا از بین برن اون اشکالات طراحی خودشو نشون می ده، ولی اینا هیچ فرقی عملاً ندارن.

مدلای ماشینا رو می گی؟ چون PHOTOMODE هیچ تاثیری روی texture و object های ماشینا نداره و تو هیچ بازی ای با photomode کردن مثلاً texture ها بهتر یا جزییات ماشینا بیشتر نمی شه. motion blur خیلی زیاد تصویر به همراه AA باعث می شه ایرادات جزیی طراحی و texture ها تو تصویر از بین بره و آدم فکر کنه جزییات در نهایت قرار داره ولی وقتی اینا از بین برن اون اشکالات طراحی خودشو نشون می ده، ولی اینا هیچ فرقی عملاً ندارن.
اشکان خودت که دیگه فرق Photo Mode با بازی اصلی رو میدونی :دی این لامبورگینی رونتونی که توی امضات هست , با اونی که توی بازی هدایتش میکنیم فرقی نداره ؟ حالا من به صورت دقیق تفاوتهای Photo Mode با خود بازی رو نمیدونم (به جز AA) که خودت موشن بلور رو هم اضافه کردی. من منظورم همین تفاوت هست نه چیز دیگه. دیگه این رو که میدونم که توی Photo Mode یه دفعه یه مدل دیگه از آسمون نمیفته پایین :دی اونجا هم اشتباه لغوی (!) کردم وگرنه منظورم همونیه که قبلآ هم گفتم. همون طور که توی اون یکی تاپیک هم گفتم مدلهای GT4 (نه گرافیک) هنوز هم جالب هستن !

اینها از همین ویدئو گرفته شده، از جائی نیاوردیم که :biggrin1:. تو خیلی از سایتهای دیگه موجوده.
فریدون اینا رو میگم !

غير از منظره ها ماشين ها هم عالي طراحي شدن اما خودمونيما وقتي داريم ريسينگ بازي ميكنيم بيشتر حواسمون اون جلو جاده است شايد دوبار سه بار به خود ماشين نگاه ميكنيم !

کی ریلیز میشه بکس؟
5آبان فكر كنم همزمان با تيكن 6عرضه ميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or