Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کسانی که این ویدئو های آخری رو ندیدن به هر طریقی که میتونن حتما ببینن :o

من که هنوز در هنگ به سر میبرم :دی حالا این سازندگان میگفتن به علت اینکه مایکرو پاشو گذاشته رو خرشون که زود تموم شه بازی نتونستن زیاد روی محیط مانور بدن. حالا اگه وقت داشتن مانور میدادن دیگه چی می شد :eek:

هیچی ! من با مخ میرفتم تو دیوار !! :laughing:

------------------------------

من الان داشتم به یه چیزی فک میکردم ! به این فکر میکردم که آیا هوش مصنوعی بازی رو خوب طراحی کردن یا نه ؟ و تو ویدئو با دیدن فراری سبز رنگه که راه نمیداد و ... با این نتیجه رسیدم که بعله ! انگار میتونیم بجای 16 تا رقیب در یک مسابقه با 8 رقیب باهوش در یک مسابقه رقابت کنیم !! بهتر نیست !!:love: :biggrin1:

راستی دوستان یه مصاحبه ای هم سایت ign گذاشته بود که جدیده ! میگم یه نگاهی بندازین اگه ارزش وقت صرف کردن داشت ترجمه کنین !! خدا خیرتون بده ! حیفه یه بازی به این بزرگی و با کیفیتی یه نقد یا پیش نمایش و ... نداشته باشه ! یا حتی یه مصاحبه ! :((

http://xbox360.ign.com/articles/102/1026124p1.html

:biggrin1:

از صبح هرکاری میکنم نمیشه دان کنم:(چه مرضی داره؟:(

الان یادم اومد ! تو یه حدسی زده بودی تویه تاپیک مقایسه گرافیکی gt5 و forza 3 ! همون حدسی که وقتی ویدئو های بی کیفیت اومد ...

گفتی من فک کنم مایکرو سافت از قصد این فیلمهای بی کیفیت رو داده تا زمان عرضه بازی با یه گرافیک خارقالعاده طرفداراش رو به وجد بیاره و ... که بعداً خودت و یه عده دیگه گفتین نه بابا و ... !

خب الان باید بودنی که حدست درست بوده !! :laughing:

ای مایکرو بمیری با این سورپرایزهات ! بعد هی بگین مایکرو اله و مایکرو بله ! چشه ؟ شرکت به این خوبی و باحالی و سورپرایز رو کنی !! :love:

من بعد از کلی فکر کردن به یک نتیجه جالب و کمی مضحک رسیدم.:biggrin1:
به نظر من مایکروسافت میخواد با این کار کمی طرافدارهای این بازی رو اذیت کنه و همینطور نیم خیز نگهداره تا در روز عرضه بازی ایی با همون گرافیکی که در E3 دیدیدم تحویل مردم بده که اینجوری ملت خیلی بیشتر ذوق زده میشن خیلی بیشتر حال میکنن.
نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنم ولی یک حسی بهم میگه همینجوری میشه.
امیدوارم که همینطور بشه.اگرم نشد که به درک:biggrin1:میرم GT5 بازی میکنم حالشو میبرم.

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=795948&postcount=122

آخرین ویرایش:
الان یادم اومد ! تو یه حدسی زده بودی تویه تاپیک مقایسه گرافیکی gt5 و forza 3 ! همون حدسی که وقتی ویدئو های بی کیفیت اومد ...

گفتی من فک کنم مایکرو سافت از قصد این فیلمهای بی کیفیت رو داده تا زمان عرضه بازی با یه گرافیک خارقالعاده طرفداراش رو به وجد بیاره و ... که بعداً خودت و یه عده دیگه گفتین نه بابا و ... !

خب الان باید بودنی که حدست درست بوده !! :laughing:

ای مایکرو بمیری با این سورپرایزهات ! بعد هی بگین مایکرو اله و مایکرو بله ! چشه ؟ شرکت به این خوبی و باحالی و سورپرایز رو کنی !! :love:
دیگه لطفآ از خود بی خود نشین !!! مایکروسافت از قصد فیلم بی کیفیت داده !!!!!!!!!
مدل ماشینها که توی این ویدئو فرق خاصی نکرده ! (کلآ چیز زیادی از ماشینها دیده نمیشه حداقل توی اون ویدئوی 50 مگی که گرفتم) این محیط هست که باعث شده همه متعجب بشن و تعریف کنن ازش (توی همین دو صفحه این تاپیک هم توی همه پستها محیط براشون خیلی جالب بوده) این محیط هم همون محیط ویدئوی قبلی نیست که بگیم اونجا فلان کیفیت رو داشته و اینجا یه کیفیت دیگه ! توی اون یکی بازی هم محیط لندن هست با کیفیت عالی و محیطهای دیگه هست با کیفیت پایین ! پس بگیم مخصوصآ اونا رو پایین ساختن تا بعد لندن رو بکشن بیرون !!!

محیط در حد Crysis کار شده! مخصوصا درختاش.
واقعا چجوری تو دو سال انقدر پیشرفت :eek: من فکر کنم موتور گرافیکیش قبل از عرضه Forza 2 در دست ساخت بوده باشه.

مدل ماشینها که توی این ویدئو فرق خاصی نکرده ! (کلآ چیز زیادی از ماشینها دیده نمیشه حداقل توی اون ویدئوی 50 مگی که گرفتم) این محیط هست که باعث شده همه متعجب بشن و تعریف کنن ازش (توی همین دو صفحه این تاپیک هم توی همه پستها محیط براشون خیلی جالب بوده) این محیط هم همون محیط ویدئوی قبلی نیست که بگیم اونجا فلان کیفیت رو داشته و اینجا یه کیفیت دیگه ! توی اون یکی بازی هم محیط لندن هست با کیفیت عالی و محیطهای دیگه هست با کیفیت پایین ! پس بگیم مخصوصآ اونا رو پایین ساختن تا بعد لندن رو بکشن بیرون !!!

دیگه به هر حال جوی هست که بین همه به وجود میاد :biggrin1: جلوش هم نمیشه گرفت

البته الآن دیگه به اون صورت گرفتن ویدیو ها برای کسایی که نگرفتن مهم نیست ! چون او دو تا ویدیو که محیط رو نشون میدادن از روی سایت به درخواست مایکروسافت برداشته شده
با این وجود اگر می خواید گرافیک داخل بازی رو ببینید این دو تا رو هم بگیرید بد نیست

آخرین ویرایش:
امیرعلی هستم

البته دوستان اگه تا حالا ندیدن ، دقیقا دو تا ویدیویی که محیط رو به خوبی نشون میداد ، به درخواست مایکروسافت از روی سایت برداشته شده ! :biggrin1:
اما به نظر خودم نرمی حرکت و کلا گیم پلی خیلی طبیعی و خوب بود ، گرافیک هم واقعا به عکس هایی که پخش می کردن نزدیک شده.

منم 3تا شو ديدم آومدم چهارمي رو ببينم ديدم نيست:eek:

من گفتم ویدئو بی کیفیته ! نگفتم محیط بی کیفیت ، یا مدلسازی ماشینها بی کیفیته !! یه محیط جزئیاتش زیاده یه محیط کمتره ! ضمن اینکه بخاطر افت کیفیت فیلم جزئیات همون پیست وسط کویر هم درست معلوم نبود !!

مدل ماشینها هم مشکلی نداشت به نظرم و انعکاس ها هم همینطور ! بخصوص در اون ویدئو که در نمای کاکپیت بود و یه فراری سبز رنگ هم داشت جلوی دوربین میرفت و در چندین صحنه به دوربین نزدیک شد ! من چیز نامربوط و مشکل داری ندیدم ! بخصوص که همه از همین ویدئو ها و با همین کیفیت تونستن زیبایی محیط رو ببینن ! خب مدل سازی ماشینها و نور پردازی هم معلومه دیگه !!

حالا هم که مشکلی نیست ! 5 روز دیگه هم صبر میکنیم تا دیگه حجت بر همه تمام شه ! :biggrin1:

بله پیشبینی ما درست بود گفتم ویدئو ها بی کیفیتن چون اصلا نوشته ها هم شکسته بودن
حالا یکی لینک بده هی محیط محیط میکنین:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or