Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من میخوام فرمون خود مایکروسافت رو بخرم.از west game پرسیدم گفت 220 تومنه.
فقط میخوام بدونم خوبه یا نه؟یعنی میشه باهاش بازی کرد یا نه یا مایه اعصاب خورد کنی میشه؟
لطفا کسانی که با این فرمون بازی کردن اطلاعات درستی دارن بگن.
کیفیتش رو نمیدونم ولی تمام بازی های ریسینگ موجود برای 360 با این فرمان کاملا هماهنگ سهتن.

من میخوام فرمون خود مایکروسافت رو بخرم.از west game پرسیدم گفت 220 تومنه.
فقط میخوام بدونم خوبه یا نه؟یعنی میشه باهاش بازی کرد یا نه یا مایه اعصاب خورد کنی میشه؟
لطفا کسانی که با این فرمون بازی کردن اطلاعات درستی دارن بگن.

220 تومن !!!!!!!!!!!!!:eek: من مرکز خرید ولنجک قیمت کردم 150 تومن ;) (فکر کنم 130 هم میداد اگه زیاد میرفتی رو موخش !)

یعنی همین فرمون مایکروسافت؟:eek:
شماره همین جایی که میگی رو داری؟

اینم شمارش : 22171870
اسمه مغازشم فکر کنم سایان سیستم باشه...(دیگه نمیدونم ماله Microsoft هست یا نه !)

================

شبیه این لینکی شما دادی نیست . فرمونش کامل سفید اصلا قسمت مشکی رنگی نداره توی فرمون...(در ضمن این سایتی لینکش رو دادین از همه جا که گرونتر میده !!!)

مایکروسافت این همه دم از سیمولیشن و واقعیت گرایی و اینا میزنه اما یک مشکل بزرگ این وسط هست. یک بازی ماشین سواری سیمولیشن را اگر بخوای در حد خیلی خوب بازی کنی باید یک فرمان درست و حسابی داشته باشی. در صورتی که به دلیل انحصار گرایی بیش از حد مایکروسافت توی بازار فقط دو تا فرمان هست یکی خود مایکرو و اون یکی لاجیتک. یک فرمان آلمانی هم در نمایشگاه E3 معرفی شد به نام Fanatec که البته قیمت بالایی داره و امکان دسترسی به اون هم در ایران = صفر هست.
از این نظر لاقل Ps3 یک امتیاز بالاتر هست چرا که فرمان G25 لاجیتک که یک فرمان بسیار کامل و عالیست و در ایران هم یافت می شود برای Gt5 موجود می باشد که البته به این آسانی نمیشه ازش گذشت.
این مسئله شدیدا اعصاب منو ریخته بهم...

اره درسته . واقعا عجيبه چرا فرمون براش نميزنن pc با ps3 تنوع محصول بالاتري دارن واقعا ! شبيه سازاي بازي gt4 كه اون موقع اومده بود يه سر و گردن ازين فرمون اسباب بازيش بالاتره:eek: بابا دم اين لاجيتك گرم:love:

Attachments

• 07-29-07_002.jpg
    07-29-07_002.jpg
    103.3 KB · مشاهده: 6
  • mainphoto5671.jpg
    mainphoto5671.jpg
    79.8 KB · مشاهده: 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or