Forza Motorsport 3

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
اگه A-A در همین حد بمونه شاهکاره... فقط باید رو سایه روشن های زیر ماشین ها بیشتر کار کنن تا حس چسبندگی ماشین به اسفالت رو بیشتر تداعی کنه... ;)
یه سخن به دوستان GT5ـی: لکم دینکم ولی دین.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
20 و خورده ای پست که فقط در مورد مقایسه GT و Forza بود پاک شد. نمیدونم کِی میتونیم اون روز رو ببینیم که تا یه بازی معرفی میشه , شاهد مقایسه و اظهار نظرهای مغرضانه و ... نباشیم. این همه مطلب در مورد یه بازی وجود داره ولی عادت کردیم فقط بگیم :
بازی X که به بازی Y نمیرسه
بازی Y بازی X رو میخوره
...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مقایسه گرافیکی FM2 و FM3:
65rfcg.jpg

51f0he.jpg
4lr5f4.jpg

726mb7.jpg
33ljo9d.jpg

5dj8dh.jpg

اینم سخن سازنده بازی در مورد screenshot ها و video های منتشر شده از این بازی:
[LTR]First of all, at Turn 10, we don't bullshot -- which means everything you see here is real-time taken from in-game gameplay. The E3 batch was taken back in early May, and given how the development process works, the game is improving just about daily, so the bottomline is that these screenshots are from a work-in-progress. Naturally, the game will actually look better by the time it comes out later this fall. The reason why you might have mistaken these screenshots as faked, touched-up, or embellished art is because Forza 3 is an exceedingly gorgeous game.[/LTR]

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
عجب مقایسه گرافیکی جالبی بود . من فورزا 2 رو یه بار تموم کردم و واقعا لذت بردم . این جهش گرافیک هم که چشم گیره و بازی رو دیگه کامل میکنه . فورزا 2 کمی گرافیکش پایین بود ولی این شماره داره جبران میشه .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
با تشکر از دوست عزیزی که عکسها رو گذاشته بود.
وقتی به این عکسها نگاه میکنم و پیشرفت بصری و گرافیکی بازی را میبینم خیلی سخته که بخوام باور کنم همچین گرافیک فوق العاده ایی در این فاصله زمانی و با این حد AA داره پیاده میشه.
تازه به قدرت این کنسول ایمان آوردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر