Forza Horizon

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا اين هوابيما و بالون و باي پلن رو با چه ماشينايي ميشه برد؟

---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

اقا كلا محيط لايو اين بازي جطوريه؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بچه ها كسي كه ميخواد چلنج هاي آنلاينش رو كامل كنه منو ادد كنه تو لايو تا فردا لايو مجانيه چيزي نمونده هزارش كنم ، نميخوام پول مفت بدم گُلد 3 برابر قيمت بخرم.

Snake36001 ايدي لايو.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
اقا اين هوابيما و بالون و باي پلن رو با چه ماشينايي ميشه برد؟
با همون ماشینی که خودش میذاره زیر پات. :D
تو اون مسابقه ها نمیشه ماشین دیگه ای انتخاب کرد. باید با همونی که خودش میده مسابقه بدی برنده شدی ماشین مال خودت میشه.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
آقا این پیچ های تند رو چطوری میشه رد کرد؟من میزنم به کنارای پیست و جاده کنارهای ماشینم کلا سرویس میشه:d

کلا همه چیز بازی خوبه ولی با این هندلینگ ماشین ها اصلا حال نمیکنم یه جورایی زده تو ذوقم 8-|

بعضی پیچ ها اونقدر تنده که ترمز ماشین هم بی اثره!!!

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
من یه سوالی داشتم
من این بازی رو یه بار 45دقیقه بازی کردم و... تا یه جایی هم رسیدم که مثل فروزا می شد ماشین خرید همه ی کمپانی ها هم بود و خیلی خوب..
اما خواستم بازی رو از اول شروع کنم همه سیو بازی رو حذف کردم الان نزدیک 7ساعت بازی کردم متاسفانه دیگه اونجا رو ندیدم که همه شرکتهای ماشین برای خریدن بود الان اون دستبند رو هم پر کردم و گرفتم نزدیک 1.9900.000هم پول دارم اما تو بخش خرید ماشینها یه سری ماشین درب داغون که بالاترین قیمت 90.000 یا 45000 قیمت دارن ممکنه راهنمایی کنید؟
کسی نیست؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
آقا این پیچ های تند رو چطوری میشه رد کرد؟من میزنم به کنارای پیست و جاده کنارهای ماشینم کلا سرویس میشه:d
کلا همه چیز بازی خوبه ولی با این هندلینگ ماشین ها اصلا حال نمیکنم یه جورایی زده تو ذوقم 8-|
هندلینگ بازی فوق العاده س. شما ترجیحا بشین 15 دقیقه Most Wanted رو بازی کن بعد میفهمی هندلینگ این بازی چقدر نرم و خوبه.
سر پیچ های تند هم خیلی راحت اول یه مقدار سرعت رو (با LT) کم میکنی، بسته به زاویه ی پیچ فاصله ـت با نقطه ی پیچیدن رو تنظیم میکنی، بعدشم با یه دستی کوچیک میپیچی.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من یه سوالی داشتم
من این بازی رو یه بار 45دقیقه بازی کردم و... تا یه جایی هم رسیدم که مثل فروزا می شد ماشین خرید همه ی کمپانی ها هم بود و خیلی خوب..
اما خواستم بازی رو از اول شروع کنم همه سیو بازی رو حذف کردم الان نزدیک 7ساعت بازی کردم متاسفانه دیگه اونجا رو ندیدم که همه شرکتهای ماشین برای خریدن بود الان اون دستبند رو هم پر کردم و گرفتم نزدیک 1.9900.000هم پول دارم اما تو بخش خرید ماشینها یه سری ماشین درب داغون که بالاترین قیمت 90.000 یا 45000 قیمت دارن ممکنه راهنمایی کنید؟
برو توی فستیوال بخش auto show

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین

شدیدا مخالفم
هندلینگ ماشین بشدت واقعیه و هیچ بشر هیچ موشکلی نداره.. اگه با پیچا مشکل داری سعی کن بری سمت فراری و راف که کاملا میچسبن به پیچ لامبورگینیام بد نیستن به پای فراری نمیرسن قبل از رسیدن به پیچام سعی کن پاتو از رو گاز برای چند صدم ثانیه برداری. تو واقعیتشم ماشینی تا حالا ساخته نشده با 200 تا بره تو پیچ سر بلند بیرون بیاد.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا

آخه اینم شد سوال
نزدیکای پیچ که رسیدی سرعتت رو یه ذره کم کن بعد فرمونو بپیچون بلافاصله دستی بکش عین هلو رد میکنی با یکم تمرین هم کاملا یاد میگیری
من بالاخره نارنجی شدم :dancing: حالا دارم میرم فستیوال تحویل بگیرم
تازه از baran اون نیسان جی تی آر رو گرفتم دارم ذوق مرگ میشم:D

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
درود، اول اینکه میخوام بگم چند سالی بود که یه Race درست حسابی بازی نکرده بودم واقعا فوق العاده است، 3 روزه گرفتمش (به خاطر فیکس لایو و داستانهای دیگه) تا ساعت 4 صبح بیدارم دارم بازی میکنم، سر کار هم تعطیل شده 11-12 ظهر میرم. قدیما یه PS بود gran turismo بود که با اون خیلی حال میکردم خلاصه هیچوقت سری Forza نتونست جای gran turismo رو برام بگیره ولی این میتونم بگم شاهکاره و جای gran turismo رو برای من گرفت. یک سوال هم داشتم این barn finds چیه باید چی کار کنم تو اونجا؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
یک سوال هم داشتم این barn finds چیه باید چی کار کنم تو اونجا؟
یه ماشین کلاسیک قدیمی تو ی هر منطقه قرار داره که باید پیداشون کنی و توی یه تویله هستند و یه چند وقت میره تو گاراژ تا تعمیر بشه و بعد میتونی ازشون استفاده کنی

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
کلا تمام ماشینارو میخوره، هندلینگشم که خوبه فقط اولش یکم قلق میخواد تا راه بیفته، ولی ماشینه ها، ببین بشر دوپا چی ساخته:praying:

از این راننده هایی که ول تو شهر میچرخن یدونه اتفاقی گذری دیدم استون مارتین داشت خیلی خوشگل بود رفتم تو مارکت دیدم زده 1.800 خیلی از ماشینامو فروختم :( 2 تا اونتادور داشتم یکیشو دادم رفت یه 458 داشتم دادم رفت مورسیلاگو داشتم اونم همینطور با کلی ماشین دیگه ام 5 و ام6 و دوج و ..همرو دادم به 1.800 نرسید اخر سر منصرف شدم یه کنیخ زگ ورداشتم بردمم تیونینگش کردم 430 تا میره ولی لامصب هندلینگش خیلی راضی کننده نیست..
شمام تجربه کنیخ زگ رو داشتین؟ الان 800 تا دارم ردش کنم بره جمع کنم برم همون استون مارتینرو بخرم. 77 تا دنیا ازش بیشتر تولید نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر