Forza Horizon

کاری که گفتید انجام دادم جواب داد مرسی دوست عزیز آخه من زیاد اهل ریسینگ نبودم بعد Hotpersuit رفتم سراغ سبک ریسینگ از Most wanted که زیاد خوشم نیومد ولی این خیلی جذابه.

حقیقتا منم بازی رو اول گرفتم دیدم 60 فرم نیست اصلا بازی نکردم انداختمش یه گوشه بعد از 5 دیقه بازی کردن. روز بعدش بود گفتم حالا بذار یه تست بزنیم که همون تست باعث شده الان یه ماهه هفته ایی حد اقل 10 ساعت بازی میکنم و اصلا هم خسته نشدم! هندلینگاشم اصلا دشواری نداره خیلیم عالیه یکهههههه.

ببخشید دوستان میشه لطف کنین و ماشینهایی که تو بازی خودش میده رو بگید تا ما برای خریدشون الکی پول ندیم؟یه سوال دیگه : شما با کدوم جانوری بالای 440 تا میرین ؟ چون من با بوگاتی خودم رو کشتم بیشتر از 437 تا نشد

ماشین فقط فراری 599 . هندلینگی که این ماشین داره ندیدم اصلا.... ونوم اینا رو بریز دور

باهات موتافقم.فراری توی هندلینگ خیلی خوبه ولی اگه هندلینگ عالی میخوای برو اون لامبورگینیه (اسمش یادم نیست)که هم قیمت بوگاتیه رو بخر ببین هندلینگ به چی میگن.

بچه ها این مسابقات RACE STRIT چطوری فعال میشه؟یجا هستم که چندتا آیکن داره از خرید ماشین تا ارتقا و غیره... بعد اونجا یکسری مسابقات داره که همش ازت میخواد به لایو وصل بشی یعنی ریس استریت رو فقط با لایو میشه بازی کرد؟ واسه لایو بازی کردنش چی میخواد؟ اینترنت 1 مگ دارم و تا حالا به لایو وصل نشدم البته کنسولمو از کسی گرفتم توش پروفایل لایو داره و 22 هزارتا هم پوینت داره ممنون میشم راهنماییم کنید.. دیسک بازیمم برنر مکس نیست..

بچه ها این مسابقات RACE STRIT چطوری فعال میشه؟یجا هستم که چندتا آیکن داره از خرید ماشین تا ارتقا و غیره... بعد اونجا یکسری مسابقات داره که همش ازت میخواد به لایو وصل بشی یعنی ریس استریت رو فقط با لایو میشه بازی کرد؟ واسه لایو بازی کردنش چی میخواد؟ اینترنت 1 مگ دارم و تا حالا به لایو وصل نشدم البته کنسولمو از کسی گرفتم توش پروفایل لایو داره و 22 هزارتا هم پوینت داره ممنون میشم راهنماییم کنید.. دیسک بازیمم برنر مکس نیست..

برو بچسب پشت ماشین خفنا که توو جاده در حال حرکتن بعد باهاشون مسابقه بده اینجوری فعال میشه واسه لایو هم همونا که داری کافیه بازیش پوینت نمیخواد مولتیش مجانیه اما دی ال سی هاش پولیه

آقا اینا چی میگن؟ بهترین بازی ریسینگ رو تو VGA فورزا معرفی نکردن، دست تبانی تو کاره، مگه میشه آخه؟:-o
کلا VGA امسال انگار یه جوری بوی بی عدالتی میده، از بهترین بازی سالش میشه فهمید)x

آقا اینا چی میگن؟ بهترین بازی ریسینگ رو تو VGA فورزا معرفی نکردن، دست تبانی تو کاره، مگه میشه آخه؟:-o
کلا VGA امسال انگار یه جوری بوی بی عدالتی میده، از بهترین بازی سالش میشه فهمید)x

خوب شما اینارو جدی نگیر خودتونم ناراحت نکن داداش . بزار هر کاری میخان بکنن .

من خبر از VGA ندارم ولی اگه فورزا رو انتخاب نکردن پس چی رو انتخاب کردن؟حتما رفتن MOST WANDET رو انتخاب کردن اره؟

به درک.من که خدایی اگه بخوام یک موقع خدایی نکرده بازی اورجینال بگیرم:dمیرم forza horizon و gta v رو میگیرم.اینا واقعا ارزش دارن پول بالاشون بدی

سلام
من بازي را تموم كردم و همه امتيازها را كامل كردم به جز يكي از دوربين هاي سرعت را كه هر چي مي گردم نمي تونم پيداش كنم . كسي نقشه دوربين ها را نداره ؟

ببخشید دوستان میشه لطف کنین و ماشینهایی که تو بازی خودش میده رو بگید تا ما برای خریدشون الکی پول ندیم؟یه سوال دیگه : شما با کدوم جانوری بالای 440 تا میرین ؟ چون من با بوگاتی خودم رو کشتم بیشتر از 437 تا نشد
از این دوستان همیشه در صحنه :d یکی اگه جواب ما رو میداد بد نبود;;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or