Forza Horizon

جدي ميگي!خودم رو كشتم تا به اين سرعت رسيدم ماشينم يجوري ميلرزيد كه اصلا نتونستم كنترلش كنم و در جا باهاش تصادف كردم!آخرين ركورد دوستان چقدره تا بزنم ناكورتش كنم
با بوگاتی ویرون نمیشه بیشتر از این بری.اون بوگاتیه که توی بارن پیداش میکنی رو بردار تا ته تیونینگ کن بالای 440 میتونی بری باهاش!

با بوگاتی ویرون نمیشه بیشتر از این بری.اون بوگاتیه که توی بارن پیداش میکنی رو بردار تا ته تیونینگ کن بالای 440 میتونی بری باهاش!
خداروشكر تاحالا هيچ ماشيني پيدا نكردم همه رو خودم خريدم آدرس دقيق داريد بديد بريم برش داريم

خداروشكر تاحالا هيچ ماشيني پيدا نكردم همه رو خودم خريدم آدرس دقيق داريد بديد بريم برش داريم

شما به فلینت رسیدی ولی هیچکدوم از Barn ها رو نرفتی هنوز؟!
تو یکی از همین Barn هاست که تقریباً اواسط بازی جاشو رو نقشه مشخص میکنه دقیقشو نمیدونم :|

بچه ها امروز رفتم یکم بچرخم محض ورود یه آپدیت 15 مگی اومد که بعد از دانلود یه گزینه بنام هورایزن رالی اضافه شد تو صفحه اول بازی زیر مولتی پلیر بعد روش زدم یه نوشته اومد که عکسشو میزارم به نظرم فردا یه اتفاقی تو بازی میخواد بیوفته که مربوط ب بخش رالی میشه و خداکنه گلد و پوینت نخواد
viewer.php
[/URL][/IMG]

یه مسابقه هم دادم که خیلی عکس ورودش جالب بود یاد red dead افتادم اینم عکسش

viewer.php
[/URL][/IMG]

بچه ها امروز رفتم یکم بچرخم محض ورود یه آپدیت 15 مگی اومد که بعد از دانلود یه گزینه بنام هورایزن رالی اضافه شد تو صفحه اول بازی زیر مولتی پلیر بعد روش زدم یه نوشته اومد که عکسشو میزارم به نظرم فردا یه اتفاقی تو بازی میخواد بیوفته که مربوط ب بخش رالی میشه و خداکنه گلد و پوینت نخواد
viewer.php
[/URL][/IMG]

یه مسابقه هم دادم که خیلی عکس ورودش جالب بود یاد red dead افتادم اینم عکسش

viewer.php
[/URL][/IMG]
تو بخش اخبار هست خبرش یک dlc جدیده.که پوینتم میخواد:((

ای بابا... تو بخش آپگریت ماشین هم لاستیک و وسایل برای تبدیل کردن ماشین رالی وجود داره... حالا امکانش هست بعدا رایگان بشه یا ایکس باکسو بفروشم بره با این وضع پوینت خواستن؟

شما به فلینت رسیدی ولی هیچکدوم از Barn ها رو نرفتی هنوز؟!تو یکی از همین Barn هاست که تقریباً اواسط بازی جاشو رو نقشه مشخص میکنه دقیقشو نمیدونم :|
نه تا حالا بارن هارو نرفتم ولي تمام شو كيس ها+خود مسابقات+مسابقاتي كه پول زياد ميدن باشكل اس تو نقشه رو همش رو تموم كردم

بازی که اسم FORZA خورده روی جلدش رو ندیده قبول دارم، اما فکر نمیکردم به این خوبی باشه !! :دی. یعنی اشک تو چشمام حلقه زده از خوشحالی. از PGR3-4 به این ور هیچ ریسینگی بهم حال نده بود الی این. یه اچیومنت ام داد به اسم " کادیوس تو یو". وای خدا چی هست این :دی.
------------
این کار Car PAck ها رو بخرم توی بازی قابل استفاده هستن یا اونجام هم باید خریداری بشن؟
یه نفر رو ام میخوام باهاش بازی کنم. زیاد حرفه ی نباشه فقط. مثل خودم باشه :دی.

داخل گاراژ هم باید براشون پول بدی رئیس
ماچ نمیشه؟ با کینکت ماچ بفرستیم واسه گیرینوالت :دی.
--------
الان به صورت عملی بهم ثابت شد که وقتی خوابم میاد بازی نکنم!. رفتم ماشین انتخاب کنم; Sell Car رو Select Car دیدم و بعد از چند بار A زدن اون فورد نازنین رو دادم بر باد :دی.
رفتم توی اتوشو دیدم قیمتش 120 هزارتاس و الان این طوری ام:

acvx4sdhp7uuce6ayyfp.gif

تو نقشه یه دایره هایلایت خاکستری نمایان میشه اونجا ها معمولا تو گاراژ خونه هست ...نزدیکش بشی یه کات سین نشون میده
رالی هم اومده برای دانلود و حجمش هم 1.07 گیگ هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or