Forza Horizon

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
سلام

من سيو هاي FM4 رو دارم و تا لول 60 رفتم و بازي رو كامل كردم

الآن با اون سيو ها چي مي شه كرد؟

از كجا بايد ماشين هاي قدرتمند را پيدا كنم ؟

چه جوري مي تونم از اول بازي با يه ماشين قدرت مند شروع كنم ؟

خواهشا كمك كنيد
:((

خواهشا يكي جواب بده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
بچه هایی که برای گرفتن ماشین مشکل دارن ( ماشین هایی که از طریف سیو های فورزا 4 بهتون میده ) :

اینجوری که من توی فروم فورزا دیدم بعد ازینکه Yellow Wristband. رو گرفتین باید برین به اون قسمت Race Central بعد برین به گاراژ Dak . اونجا میتونین ماشین هارو بگیرین . ازت سوال میکنه میخواای یا نه که شما Yes میزنین

این ویدئو هم هستش که بهتر متوجه بشین داستان چیه
Forza Horizon - Forza Motorsport Loyalty Rewards - YouTube

یه همچین جایی باید باشه توی مَپ

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان یه پاگانی بود که مربوط به یکی از دی ال سی های فورزا چهار بود و رنگش قرمز بود و توی تریلر ها هم هست.پس چرا اون نیست؟:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه پاگانی بود که مربوط به یکی از دی ال سی های فورزا چهار بود و رنگش قرمز بود و توی تریلر ها هم هست.پس چرا اون نیست؟:|

اون یا برای کسانی هست که پیش خرید کردن یا مخصوصا Limited Edition هستش

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
قضیه ی این Barn ها چیه ؟ که یهو وسط بازی می گه "شایعه شده یه Barn جدید پیدا شده ، برو یه نگاه بنداز." بعد تو نقشه یه قسمت رو خاکستری می کنه !

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
قضیه ی این Barn ها چیه ؟ که یهو وسط بازی می گه "شایعه شده یه Barn جدید پیدا شده ، برو یه نگاه بنداز." بعد تو نقشه یه قسمت رو خاکستری می کنه !
شما تشریف میبرید تو همون قسمت خاکستری شده یه مقدار که اون منطقه رو بگردی یه انبار مانندی باید پیدا کنی که توش یه ماشین پارک شده،طرف انبار که بری خودش میره تو کات سین بعد میره تو لیست ماشینات،من خودم یه bmw m1 به همین شکل پیدا کردم.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
سلام.

لیست ماشین های مفت بازی موجود هست ؟

ماشین هایی که جایزه میده ...
مثلاً من دیشب تو یه مسابقه از این هماپیمایی ها لامبورگینی آونتادور جایزه گرفتم ...

لیستی نیست ؟؟؟

می خوام بوگاتی ویرون اس اس رو بخرم ، می خواستم ببینم اگه بعداً جایزه میدش بیخودی پول ندم پاش (2 میلیون 200 پولشه ، البته من 3 میلیون پول دارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر