Forza Horizon

ببخشید منظورم B بود
اگر منظورت اینکه وقتی در حال بازی هستیم و میریم تو باقالی ها و میخواییم برگردیم عقب باید Y رو بزنی
نشدش فک کنم اصلن برای من نداره( منظورم همون فیلم مسابقه ام هستش که بعد مسابقه تو فورتزا 4 نشون میداد) کسی راه دیگه ای بلد نیست :(

بالاخره یه 3 ساعتی این شاهکار رو بازی کردم.
واقعا تنها چیزی که میشه در وصفش گفت اینه: WOW.
آهنگ های بازی خودش میتونه ساعت ها شما رو سرگرم کنه. یعنی فقط بچرخید و از موزیک ها لذت ببرید. فوق العاده ان.
مصاحبه های تو رادیو هم خیلی جالبن.
گرافیک که دیگه نیاز به تعریف نداره. همچین چیزی تو یه ریسینگ open world عالیه.
گیم پلی هم واقعا لذت بخشه. نرم و روون.
همین الان R8 عزیزم (:x) رو هم خریدم و یه دوری باهاش زدم و از بازی اومدم بیرون. :دی

بالاخره یه 3 ساعتی این شاهکار رو بازی کردم.
واقعا تنها چیزی که میشه در وصفش گفت اینه: WOW.
آهنگ های بازی خودش میتونه ساعت ها شما رو سرگرم کنه. یعنی فقط بچرخید و از موزیک ها لذت ببرید. فوق العاده ان.
مصاحبه های تو رادیو هم خیلی جالبن.
گرافیک که دیگه نیاز به تعریف نداره. همچین چیزی تو یه ریسینگ open world عالیه.
گیم پلی هم واقعا لذت بخشه. نرم و روون.
همین الان R8 عزیزم (:x) رو هم خریدم و یه دوری باهاش زدم و از بازی اومدم بیرون. :دی
وای وای دیوونه ی r8 ام من >:d<
میخواستم یه چند روز صبر کنم بازی رو فعلا نگیرم از کار و زندگی میندازه آدمو :d
اما طاقت ندارم . فردا صبح میرم سراغش >:d<

اقا عجب بازی ایه .وحشتناک باهاش حال کردم:d
اصلا 1 ساعت اولش که طوفانی شروع میشه .گرافیک عالی موزیک بی نظیر داستان هیجان انگیز نمیدونم دیگه چی بگم .
جالب بود اولین بار که رفتم تو گاراژ چون سیو فورزای قبلی را داشتم 10 تا ماشین بهم هدیه داد کارمو راحت تر کردb-)

اینکه بعد از فورزا 4 بازی ریسینگ دیگه ای بخواد دل آدمو بدست بیاره کارش خیلی سخت میشه!
واسه عنوانی که اسم فورزا رو یدک میکشه انتظار بیشتر هم میشه.
خیلی خلاصه میشه گفت اصلا فک نمیکردم اینطوری باشه! هیجان و لذتی که تو فورزا 4 هست برای من تو این بازی نیست!
هرچند از گرافیک فوق العاده محیط، صدا گذاری عالی، نکات ریز و درشت خیره کننده نمیشه گذشت.
تمام مشکلات بازی که به نظر میاد همه ناشی میشه از کیفیت دیوانه کننده فورزا 4 که تو ذهن آدم میاد و تو این بازی نیست.
فقط دلم از این میسوزه که دیگه واسه فورزا 4 DLC نمیاد.

بازی دیشب به دست منم رسید ولی تو همون نگاه اول میشه فهمید که فورزا 4 خیلی سر تر بود . البته نه اینکه این بازی ضعیف باشه ولی فورزا 4 جدا یه چیزه دیگه بود ، اصلا رنگ بندی و گرافیک اون بازی فوق العاده بود .
البته این بازی هم گیم پلی هیجانی داره و نسبت به ریسینگ های دیگه آرکید به نظرم که عنوان خوبیه

این بازی نباید با فورزا 4 مقایسه شه.چون این دوتا دو سبک متفاوتی هستن.
-
دوستان برای من توی کات سین ها صدای کسی که حرف میزنه یکم دیر تر میاد.برای شما هم اینطوریه؟

سلام.

لیست ماشین های مفت بازی موجود هست ؟

ماشین هایی که جایزه میده ...
مثلاً من دیشب تو یه مسابقه از این هماپیمایی ها لامبورگینی آونتادور جایزه گرفتم ...

بالاخره هیلو و فورتزا به دستم رسید ولی مشکل دارن دارم دیونه میشم لعنت به هرچی فروشنده....گشتم pgr4رو پیدا کردم یه کم اروم شم 2سال مشد بازیش نکردم.واقعا شاهکاره اون موقع قدر اینو فورتزاندونستم و تو کفgt5بودم پشیمونم
خدا کنه pgr5هم بسازن

سلام

من سيو هاي FM4 رو دارم و تا لول 60 رفتم و بازي رو كامل كردم

الآن با اون سيو ها چي مي شه كرد؟

از كجا بايد ماشين هاي قدرتمند را پيدا كنم ؟

چه جوري مي تونم از اول بازي با يه ماشين قدرت مند شروع كنم ؟

خواهشا كمك كنيد :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or