Forza Horizon

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یعنی یه چیزی مثل TDU؟!این شایعات که همین رو میرسونن.البته اینکه بازی یه سر و گردن بالاتر از اونه هیچ شکی نیست.
میشه از ماشین پیاده شد رفت تو پارتی ها:d؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,810
نام
Masoud
اگه اين بازي خصوصيت تيونينگ ( ديگه ميدونيد منظورم چيه !! همون خشكل كردن ماشين و كايت و غيره گذاشتن نه اون تيونينگ مخصوص بازي هاي شبيه ساز !! ) و همون گيم پلي فورزا رو داشته باشه همراه با مسابقات شب . من بخاطر اين بازي ميرم يه xshit ميخرم بخدا !!:d چون اين قابليت ها دهن سرويس كن هست :x! اگه هم اينو نداشته باشه كه همون بريد حال كنيد با بازي خودتون !!:d

به نظر من خدا کنه گیم پلیش ارکید بشه ...

چون هر کی بخواد سیمیولیشن بازی کنه بره فورزا 4 بزنه ، هرکی هم ارکید خواست این بازی رو ...

خوبه رو 1 دیسک هم عرضه بشه ...

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
یعنی یه چیزی مثل TDU؟!این شایعات که همین رو میرسونن.البته اینکه بازی یه سر و گردن بالاتر از اونه هیچ شکی نیست.
میشه از ماشین پیاده شد رفت تو پارتی ها:d؟

اگه مایکروسافت خواست دره این IP رو تخته کنه ما هم میتونیم پیاده شیم بریم پارتی و ...=))

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
F10 عمرا ریسکهای خطرناک بکنه درسته تغییرات زیادی رو اعمال میکنه ولی هسته گیم پلی زیاد تغییر نخواهد کرد..

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
F10 عمرا ریسکهای خطرناک بکنه درسته تغییرات زیادی رو اعمال میکنه ولی هسته گیم پلی زیاد تغییر نخواهد کرد..

تو کدوم سیاره زندگی میکنی ؟!
100بار اینجا همه نوشتن بازی رو Playground میسازه نه T10

تو سیاره ای که اگر یک اشتباه کوچیک بکنی سیات رو برات تغییر میدن..
اشتباه نیست اینا ! چون خوندن 2-3 صفحه سخت نیست. مسئله چیزه دیگس

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یعنی یه چیزی مثل TDU؟!این شایعات که همین رو میرسونن.البته اینکه بازی یه سر و گردن بالاتر از اونه هیچ شکی نیست.میشه از ماشین پیاده شد رفت تو پارتی ها:d؟
اره ولی نمیتونه محیطش به بزرگیtduباشه خدایی خیلی بزرگ بود مخصوصا جزیره دوم که فکر کنم هاوایی بود یا..فکر کنم تو forzaفقط میشه تو جاده روند ولی توtduمیشد به کوه دشت هم زد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر