Forza Horizon

منم تریلر گیم پلی رو دیدم عالی بود . قشنگترین صحنه ی بازی هم اونجا بود که هوا تاریک شد بعد تو شهر بازی آتیش بازی کردن خیلی خفن بود لعنتی :d
محیط جاده ای جنگلی بازی رو هم خیلی دوست داشتم
همه چیز به نظر عالی میاد . در مورد گیم پلی هم برای اینکه بشه دقیق نظر داد باید بازی کرد دید کنترل ماشین چجوریاس اما تو تریلر خیلی خوب و روون بود . دقیقا یه چیزی بین شبیه ساز و آرکید میشه
یه نمای داخل هم بندازن تنگ بازی دیگه فوق العاده میشه :d

از همین الآن تنم به لرزه افتاده که وقتی بازی اومد من چجوری از پای کنسول بلند شم :دی
منم تریلر گیم پلی رو دیدم عالی بود . قشنگترین صحنه ی بازی هم اونجا بود که هوا تاریک شد بعد تو شهر بازی آتیش بازی کردن خیلی خفن بود لعنتی :dمحیط جاده ای جنگلی بازی رو هم خیلی دوست داشتم همه چیز به نظر عالی میاد . در مورد گیم پلی هم برای اینکه بشه دقیق نظر داد باید بازی کرد دید کنترل ماشین چجوریاس اما تو تریلر خیلی خوب و روون بود . دقیقا یه چیزی بین شبیه ساز و آرکید میشه یه نمای داخل هم بندازن تنگ بازی دیگه فوق العاده میشه :d
آخه نوید چظوری میتونی این احتمال رو بدی که بازیی که اسم Forza رو داره کاکپیت نداشته باشه ؟ :) :دی اونم این آخر نسلی ! حتی صورت راننده رو هم با دقت طراحی کردن بعد اونوقت کاکپیت نزارن ؟

در ستایش فورزا

Forza Motorsport
2005
متا 92

Forza Motorsport 2
2007
متا 90

Forza Motorsport 3
2009
متا92

Forza Motorsport 4
2011
متا 91

Forza Horizon
2012
؟
forza-sample.jpg

>:d<

تاریخ عرضه بازی 23 اکتبر 2012 هستش .
اگر به صحبت های Dan Greenwalt دقت کنید می بینید که تاکید زیادی بر فورتزا بودن بازی داره ! قبل از E3 برداشت ها این بود که این بازی همون PGR ـه ولی با اسم Forza !
در حالی که هم قسمت اول نمایش E3 و هم صحبت های Dan Greenwalt این موضوع رو رد میکنه !

آخه نوید چظوری میتونی این احتمال رو بدی که بازیی که اسم Forza رو داره کاکپیت نداشته باشه ؟

آدمیزاده دیگه یه وقتایی باید قسمت بد داستان رو هم در نظر بگیری :d
آخه اصلا نرفت نمای داخل شاید به خاطر سبک بازی حال میکرد که از بیرون بازی کنه برای همین یکم ترسیدم :d
اما کوچکترین شکی وجو.د نداره که میترکونه

ممنون آریا :d

وای خدای من الان تازه تریلر دیشب کنفرانس رو دیدم مُخم ترکید . میخوااااااااااااااااام :((
هایپ کننده بود به شدت لعنتی . چه حالی میده مثل خر بندازی تو خاکی گاز بدی با این گرافیک و افکت های فوق خفن :x
ور در آخر با CG مو نمیزد . 2 3 تا نسل هم چلوتر بود :d

قط دارم چرخش کامل فرمون رو میگما

موافقم ! احتمالش هست که اینجوری باشه

آخرین ویرایش:
خوب نوید خان کاکپیت هم که تائید شد :دی گرچه برای من تائید شده بود :دی
خوب حالا که هر چی میخوایم داره به بازی اضافه میشه ، آرزوی انیمیشن و طراحی فرمون گیری Midnight Club : Los Angeles رو میکنیم :دی ( فقط دارم چرخش کامل فرمون رو میگما ، نه گیم-پلی :دی )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or