Forza Horizon

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این MS کصافط دید H4 رو زودتر بازی کردیم و خر کیف شدیم:D:|
گفته بذار حالشونو بگیریم تا تاریخ انتشار اصلی، بازی لیک نشه:|

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
قدیما مسخره میکردیم یه روزی میرسه dlc بازیها قبل عرضه خودش میان. خوب اون روز رسیده قبل انتشار خود بازی امروز مایکروسافت,هفت هشتا ماشین رو به عنوان کار پک برا فروش تو لایو گذاشت. یعنی میتونید بخرید ولی باید . . . کنید تا موقعی که بازی بیاد!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,226
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر قفل امنیتی جدید در کار بود که خوب Halo 4 به مراتب اهمیتش برای مایکروسافت از هورایزن بیشتره و رو اون قرار میداد نه هورایزن :D
یک سوال بسیار مهم ! تو بازی میشه HUD رو خاموش کرد دیگه به امید خدا ؟ :| :D

آره همه چیز رو میشه آف کرد

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام بر همگی آقا مم امروز بعد از مشقت و بدبختی و لحظه شماری تونستیم دموشو بازی کنیم:D
خوب بود:D آقا من اون مرحله ی هواپیمارو اصن بیخیال شدم فقط رفتم سراقه دریفت!:D لا مصب این موستانگه rwd هستش اول گاز میدی وقتی ماشین دور گرفت تا دنده ۴ میری بعد سر پیچ یه نیش دستی یه کلاچ ًفرمون خلافه جهت گازو تا ته میچسبونی :(( :(( :(( واااااای یکی منو بگیره:(( خدایا چرا این بلا سره ما باید بیاد:| هورااااایزووون

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
از زمان گرفتن دمو برای اولین بار موقع متصل بودن به لایو دمو رو بازی کردم تا رکوردا رو ببینم. :d تو بین friend هام تقریبا تو همشون نوید اول بود و دوم نیلوفر. :d تو دوربین ثبت سرعت نتونستم رکوردشونو بزنم ولی تو دوربین دیگه که فکر کنم مربوط به سرعت میانگین بود با هزار زحمت ( هر بار با کلی دورخیز میومدم سر دوربین با ماشین روبرویی تصادف میکردم. :|:d) تونستم رکورد نیلوفر رو بزنم. :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,765
نام
محمد
از شانس ما این یکی که احتمال زیاد Region Lock داره دقیقا میخواد روز انتشار بازی بیاد، ما هم که کنسولمون PAL نیست باید دو هفته دیرتر بازی کنیم :| امیدوارم Free باشه :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,226
نام
نـــــــویـــــــــد
از شانس ما این یکی که احتمال زیاد Region Lock داره دقیقا میخواد روز انتشار بازی بیاد، ما هم که کنسولمون PAL نیست باید دو هفته دیرتر بازی کنیم :| امیدوارم Free باشه :|

زیاد مهم نیست کنسول من " پال " است :d

از زمان گرفتن دمو برای اولین بار موقع متصل بودن به لایو دمو رو بازی کردم تا رکوردا رو ببینم. :d تو بین friend هام تقریبا تو همشون نوید اول بود و دوم نیلوفر. :d تو دوربین ثبت سرعت نتونستم رکوردشونو بزنم ولی تو دوربین دیگه که فکر کنم مربوط به سرعت میانگین بود با هزار زحمت ( هر بار با کلی دورخیز میومدم سر دوربین با ماشین روبرویی تصادف میکردم. :|:d) تونستم رکورد نیلوفر رو بزنم. :d

خجالتمون میدی . بچه هایی که از من بهتر بودن زیادن توی این دمو :d

ای نوید و هادی نامرد
yahoo_22.gif
دیگه دمو بازی نکردم رکوردمُ زدین؟
yahoo_22.gif
بازی ریلیز شه گریتونُ در میارم
yahoo_22.gif
yahoo_4.gif

بابا همون قدیمی هارو میگه . من که دیگه Rival بازی نکردم . اعصاب نداریا :d

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
معلوم نيست اخرنسلي جي تو اين ايكس باكس بيداكردن اون ازهيلو اينم ازفورتزاهردو محيط بزرك و كرافيك فوق العاده.ازهمون اول كه فورتزامعرفي شد نكران مشكلات كرافيكي بودم ولي شاهكار كردن دمشون كرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر